Jak podniecić kobietę? Dowiedz się jak sprawić jej prawdziwą przyjemność

Jak podniecić kobietę? Dowiedz się jak sprawić jej prawdziwą przyjemność

Udostępnij ten wpis i podziel się z innymi!

Czy miałeś kiedyś problem z podnieceniem kobiety? Może nigdy nie byłeś w związku, i Chcesz się dowiedzieć na przyszłość jak podniecić kobietę? W takim razie, ten tekst jest właśnie dla Ciebie! 

Zacznijmy najpierw od rzeczy bardzo ważnej – to co podnieca Ciebie nie oznacza że podnieci i kobietę! Wielu mężczyzn o tym zapomina, i ma to gdzieś.

Nie zdajemy sobie sprawy że kobiety potrzebują więcej czułości, lecz wystarczą drobnostki takie jak: czułe pocałunki, miłe słowa. Życie to nie film erotyczny i to, co w nim widzisz wcale nie sprawdzi się w codziennym życiu (no może czasem).

Może wydaje Ci się że do zaspokojenia kobiety wystarczy seks i tyle, po sprawie. Ale wiedz że nie każda kobieta taka jest – większość woli namiętność poprzez pocałunki, czułe słowa więc warto poświęcić czas na okazanie czułości dla naszej partnerki.

Poznasz dziś kilka rad które pozwolą Ci, zaspokoić Twoją partnerkę i dzięki nim okażesz jej wiele czułości, dowiedz się jak podniecić kobietę!

Pocałunki działają na kobietach cuda!

Kobiety uwielbiają pocałunki, naprawdę możesz nimi wiele zdziałać, szczególnie całując kobietę w wybrane części ciała.

Pocałunki w uda – jeśli w lecie Twoja kobieta nosi krótkie spodenki, spódnicę to, wykorzystaj to! Pocałunek w kolano na pewno sprawi jej przyjemność, całując ją możesz iść coraz wyżej co podnieci ją jeszcze bardziej.

Pocałunki w szyję – szyja to silnie ukrwawiona część ciała która, a co za tym idzie to, silny bodziec erotyczny u kobiet więc, wykorzystaj to. Całuj w nią delikatnie a zobaczysz że, kobieta od razu się zarumieni!

Jak podniecić kobietę prostymi sposobami?

Praw jej komplementy

Kobiety uwielbiają komplementy! Więc staraj się mówić Twojej partnerce miłe słowa. Wystarczy że powiesz jej że pięknie dziś wygląda, i to sprawi że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Dlatego staraj się robić to, częściej niż raz w miesiącu!

Przytulaj swoją partnerkę

Kiedy idziecie razem na spacer, na zakupy, obejmuj swoją partnerkę. Kobiety lubią kiedy okazuje się im czułość, dzięki temu sprawisz tym że będzie czuła się przy tobie bezpieczna. Nie zaszkodzi podczas tego pocałować ją w szyję tak jak było w punkcie wyżej.

Delikatne głaskanie ręki

Wiesz jak podniecić kobietę? Głaskaj ją po ręce! Niby nic takiego ale potrafi to,być naprawdę przyjemne, jeśli się postarasz. Dlatego zacznij od dłoni i idź stopniowo w górę, rób to delikatnie a zobaczysz że jej się to podoba.

Perfumy 

Możesz podniecić kobietę zapachem kupując odpowiednie perfumy. Zadbaj o to, aby nie były zbyt mocne, możesz podpytać się jej jaki zapach jej się podoba. Zagrasz wtedy na jej zmysłach!

Teraz podniecenie kobiety nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Wykorzystaj te rady w praktyce i zostań mistrzem uwodzenia. Udostępnij ten post aby także inni mogli się dowiedzieć jak podniecić kobietę.

Sprawdź także poprzedni post o portalach randkowych tutaj, możesz także odwiedzić nasz fanpage.

Udostępnij ten wpis i podziel się z innymi!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

shares
Sprawdź porównywarkę portali dla singli➡️ Wybierz coś dla siebie! ⬅️
+