portal randkowy dla katolików

Portal randkowy dla katolików – 3 najlepsze portale dla wierzących osób!

Każdy z nas zasługuje na poznanie tej jedynej osoby. Katolicy, poszukują stałej relacji na całe życie. Czy jest ciężko osiągnąć coś takiego? Nieraz tak, natomiast można trafić na osobę z którą zostaniemy na całe życie. Czy portal randkowy dla katolików istnieje? Tak, oto lista najlepszych z nich. Wybierz taki, który najbardziej ci odpowiada. Rejestracje są darmowe.

Zapisani sobie – Katolicki portal randkowy

Na portalu zapisanisobie.pl, możesz poznawać ludzi, dla których ważne są chrześcijańskie wartości. Zadaniem tego portalu jest to, aby pomóc ci znaleźć drugą połówkę, która tak jak ty jest wierzącą w Boga osobą.

Wygląd strony nie jest zbyt nowoczesny – widać, że portal został założony dosyć dawno. Natomiast nie daj się temu zwieść, nie liczy się tylko wygląd (zapewne slyszałeś to wiele razy). Liczą się funkcje takiego portalu i to, czy faktycznie jest w stanie pomóc ci w znalezieniu wymarzonej drugiej połówki. A wierzę szczerze że właśnie tak będzie!

Warto wspomnieć o tym, że portal chwali się o 4 tysiącach polubień strony na Facebooku – jest to zacny wyczyn. Przejdźmy teraz do najważniejszych rzeczy, jakie powinieneś wiedzieć o tej stronie.

Logowanie na stronie nie jest trudne, wystarczy podać login i hasło. Dzięki tak prostemu systemowi, nie musisz tracić cennego czasu na wprowadzanie zbędnych informacji. 

A jakie funkcje oferuje nam portal zapisani sobie? Przedewszystkim, już na samym początku możemy ujrzeć listę nowo zarejestrowanych osób. Obejrzymy tam ich zdjęcia, zobaczymy najważniejsze informacje jak: wiek, województwo z jakiego pochodzą a także ich imię. Na stronie są też takie zakładki jak na przykład: złote myśli, oraz najpiękniejsze cytaty z pisma świętego. Z pewnością, wszystko to będzie ci dobrze znane.

Na głównej stronie, możesz poznać także listę osób, które znalazły miłość na portalu. Zobaczysz między innymi ich zdjęcia i historię. Jest to coś, co naprawdę zasługuję na uznanie użytkowników. A kto wie, może pewnego dnia i ty trafisz do tej zakładki! Mam nadzieję, że właśnie tak będzie.

Na stronie, możesz także znaleźć dział forum: użytkowników i forum spotkań. Są to działy, przy których nie powinieneś przejść obojętnie. Pomogą ci one poznać nowe osoby, nawiążesz ciekawe kontakty i to już, na samym początku.

Ostatnią rzeczą jaką chciałbym poruszyć, są zakładki w menu. A są to: informacje ogólne, jak to działa, podstawowe zasady, regulamin i pomoc. Myślę, że na samym początku trzeba będzie je sprawdzić, nawet przed założeniem konta. To tyle jeśli chodzi o zapisanych sobie. Jest to jeden z najstarszych portali randkowych dla katolików, więc warto dać mu szansę i zobaczyć jego moc.

Singlowanie – Chrzecijańskie randki

Po wejściu na portal Singlowanie, czeka nas piękna i nowocześnie zrobiona strona internetowa. A pierwsze zakładki jakie widzimy to: o nas, opinie, aplikacja, newsletter oraz logowanie i rejestracja. Trzeba przyznać, że wszystko na tej stronie jest przejrzyste i łatwo jest znaleźć tam to, czego szukamy. Zasługuje to na wielki plusik.

Od razu dostajemy funkcję wybrania tego, czego oczekujemy od tego serwisu.  A jest to: płeć osoby jakiej szukamy i orientacja seksualna. Możemy także wybrać zakres wieku, w jakim chcemy poznać drugą osobę – nie w każdym portalu mamy taką możliwość. Jestem pewien, że szybko się tutaj odnajdziesz.

Na stronie jest zarejestrowanych ponad 12 tysięcy osób! Oznacza to, że nie ma tam mowy o nudzie, o każdej porze dnia znajdziesz kogoś, kto chętnie z tobą popiszę i pozna się bliżej. Z ponad 600 opinii, ocena użytkowników tego portalu wynosi: 4.8 gwiazdki. Widać, że ludzie odwiedzający ten portal cenią go sobie i nie wyobrażają sobie nic innego.

Na samym dole strony, znajdziesz oczywiście informacje o stronie, kontakt i najważniejsze opcje portalu. Powinieneś dać się skusić i założyć konto na tej stronie, po to aby poznać nowe osoby, których jest tam w brud. 

Jest to dosyć krótki opis, ale portal nie owija nas w bawełnę. Od razu pokazuje co możesz osiągnąć po dołączeniu do społeczności Singlowanych.

Przeznaczeni – Portal dla ludzi z wartościami

Przeznaczeni, to portal łączący ze sobą ludzi z takimi samymi wartościami. Wszystkie osoby które mają konto na tym serwisie, wierzą w Boga, są osobami wierzącymi. A jeśli trafiłeś na ten post, to masz takie same wartości, jak ci wszyscy inni ludzi z portalu przeznaczni.

Do rejestracji, z tego co widzę, wymagany jest jedynie adres e-mail. Nie jest to coś, co często się stosuję, ale są osoby które są w gorącej wodzie kąpane i chcą wskoczyć w wir akcji jak najszybciej. Ciekawa funkcja, która nie jest zbyt często spotykana, to założenie konta poprzez portal społecznościowy Facebook. Jest to miłe zaskoczeni, a masz zapewne konto na tym, jakże popularnym portalu. Jeśli tak, to polecam szybą i łatwą rejestrację Facebookiem.

Portal posiada zarejestrowaną liczbę ponad 2 milionów osób, 97 tysięcy par i ponad 6 tysięcy małżeństw. Są to liczby, które zapewne nie tylko na mnie zrobiły kolosalne wrażenie. 

Strona stara się nas zachęci do rejestracji, podając kolejne dane, które świadczą o wysokiej jakości tej strony. Jest to według twórców najskuteczniejszy portal randkowy w Polsce, czy jest to prawda? Cóż, musisz sam się o tym przekonać. Kolejna rzecz, to wysoka segregacja użytkowników. Co to znaczy dla ciebie? Portal sprawdza czy nie oszukujesz ze swoimi danymi, po to aby nie pozwolić zakładać konta botom. Jeśli jesteś człowiekiem, nie masz się czego obawiać – a zakładam że jesteś!

Osoby, które znalazły miłość na portalu Przeznaczeni, urodzili już 12 tysięcy dzieci! Oznacza to, że każdy ma tam szansę znaleźć partnera na całe życie.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+