jak dobrze robic minete

Jak dobrze robić minete – Poznaj 6 najlepszych sposobów na dobrą minete

Jak już zapewne wiesz, jest wiele sposobów, na podniecenie kobiety. Jedne z nich są lepsze, a inne gorsze. Część z nich możesz poznać w naszych pozostałych wpisach. Jednak w tym tekście, skupimy się nad popularną i zachwalaną „minetą” zwaną także jako „Cunnilingus„. Jest to jeden z najlepszych sposobów na podniecenie kobiety, mało która powiedziała by że jest inaczej. Czy jest to ciężkie do zrobienia? Czy każdy sobie z nią poradzi? Dowiesz się tego w poniższym tekście, odpowiemy na to „jak dobrze robić minete „

Mineta co to jest?

Zanim przejedziemy do tego jak dobrze robić minete, skupmy się najpierw na tym, co to takiego. Część została opisana we wprowadzeniu.

Mineta – jedna z metod seksu, polegająca na pieszczeniu, miejsca intymnego kobiety takiego jak: łechtaczka, oraz tego co znajduje się w jej pobliżu. Minete robi się za pomocą języka.

Jest to sposób na seks heteroseksualny, jak i bi seksualny, ponieważ kobieta może robić dobrze kobiecie, a i mężczyzna może to robić.

Dlaczego właściwie robi się minete?

Ponieważ pomaga ona kobiecie w osiągnięciu orgazmu. Są kobiety którym nie jest łatwo do niego dojść, więc trzeba radzić sobie sposobami takimi jak stymulacja łechtaczki, dzięki temu łatwiej jest osiągnąć orgazm. A przecież o to właśnie nam chodzi – aby dać kobiecie jak największą radość. Dlatego właśnie uprawiamy seks z kobietą – chcemy dać jej radość i sprawić aby było jej z nami niesamowicie. Jeśli zapomnisz o tym, aby dawać swojej kobiecie radość seksualną (orgazm) to bardzo możliwe, że wasz związek przez to ucierpi. Seks jest bardzo ważny w związku, dlatego staraj się robić takie rzeczy jak mineta jak najczęściej.

Czy zrobienie minety jest łatwe?

Nie, niestety nie jest to łatwa czynność, może wydawać się że to tylko „lizanie językiem” ale wcale tak nie jest. Proste to to nie jest – składa się na to wiele czynników, takich jak: wykrycie punktów u kobiety, gdzie dokładnie odczuwa ona największą przyjemność. Nie traktuj więc tego jako coś hop siup, przyłuż się a zobaczysz, że twoja kobieta zapewnie ci się odpłaci. Warto.

Jak namówić kobietę na minete?

To nie powinno być zbyt trudne, w końcu to ona będzie miała z tego przyjemność – nie facet – chociaż on sobie poliże, więc..

Porozmawiaj z nią o waszym aktualnym życiu seksualnym. Powiedz co Cię nurtuje, co chciałbyś w nim zmienić, aby było Wam obu lepiej. Postaraj się dać jej wypowiedzieć. Może ona też chciałaby by jakiejś zmiany, w związku to ważna zasada – trzeba zawsze wysłuchać swoją drugą połówkę.

Postaraj się, aby kobieta mogła zawsze na Ciebie liczyć, nawet coś tak prostego, jak wysłuchanie jej, może sprawić że będzie bardziej chętna zgadzać się na wiele innych rzeczy – w końcu będzie mogła bardzo Ci ufać po czymś takim.

W konću, zaproponuj jej minete. Nie ma się czego bać – albo odmówi albo się zgodzi, ciężko znaleźć inne opcje.

Jak dobrze zrobić minete kobiecie

Po trochę przedłużanym wstępie, nachodzi czas na wzięcie się do akcji czyli – jak dobrze robić minete.

Zanim przejdziemy do sposobów na minete, pamiętaj – nie każda kobieta jest taka sama. Każda jest inna, jedna lubi ostrzejszą zabawę, inna może być zwolenniczką, powolnej, łagodnej przygody. Sam znasz swoją partnerkę więc, zdecyduj się co może jej bardziej przypaść do gustu. Nie zaszkodzi się także zapytać, w końcu ona wie najlepiej jaki seks lubi.

1. Nie zaczynaj od razu od łechtaczki

Zanim przejdziesz na sam dół, pamiętaj o innych punktach, które sprawiają wiele przyjemności – szyja, pocałunki itp. Podnieć ją najpierw tymi sposobami, następnie kieruj się coraz niże, aż do łechatczki. Pamiętaj aby być czułym. Czułość, to coś czego każda kobieta oczekuje do swojego faceta, nawet jeśli o tym nie mówi to na pewno w głębi duszy jej na tym zależy.

2. Nie bądź zbyt agresywny podczas penetracji

Kiedy już dojdziesz do samego dołu i zaczniesz lizać – pamiętaj, aby nie być zbyt agresywnym. Staraj się robić to łagodnie, z wyczuciem, patrz na jej twarz – sprawdzaj czy wydaje się zadowolona czy może jednak nie zbyt. Jeśli nie spróbuj wolniej, szybciej, agresywniej, musisz testować! Testowanie jest kluczem do sukcesu. Oprócz testowania, pomoże ci ilość zrobionych minetek. Im częściej będziesz to robił, tym lepszy w tym będziesz. Czy twoja kobieta zrobiła ci od razu perfekcyjnie lodzika? No właśnie, wszystko wymaga czasu i zaangażowania – szczególnie cipka kobiet.

3. Nie rób jej dobrze samym językiem

Powinieneś pomagać sobie palcem, starać się dotykać nim, także podczas lizania cipki. Kiedy nie liżesz głaszcz ją delikatnie palcem,masuj oraz staraj się wsuwać i wysuwać powolutku. Robiąc wszystkie opisane techniki, jesteś w stanie dowiedzieć się, co sprawia jej największą przyjemność.

Co jeśli nie mam komu robić minety?

No cóż, możemy Ci w tym pomóc bardzo szybko! Naprawdę, nie jest to wcale takie trudne, ponieważ możesz skorzystać z popularnego portalu który pomógł już nie jednej osobie znaleźć wymarzoną kobietę do minety! Jak to zrobić? Kliknij w przycisk poniżej i załóż darmowe konto. Następnie wybieraj w setkach samotnych kobiet, które są napalone i pójdą z tobą z wielką chęcią do łóżka. Oto najszybszy sposób na minetkę. Dlaczego szukają kogoś do seksu? Ponieważ, bardzo im tego brakuje i chętnie pójdą z kimś szybko do łózka – to może być niesamowita szansa dla ciebie! Jeśli ten portal to dla ciebie za mało, to mamy coś więcej! Sprawdź listę najlepszych portali randkowych w Polsce.

Jesteś gotowy, na zrobienie dobrej minety!

Pamiętaj o tym, że każda kobieta jest inna, jedna woli to inna to. Ty sam musisz dojść do tego, co najbardziej polubi Twoja kobieta. Staraj się na różne sposoby a ona też nie zapomni o Tobie, aby zrobić Ci dobrze.

Możesz również udostępnić ten post – kliknij na którąś z ikon społecznościowych. Postaraj się także dodać swój komentarz.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+