jak pisać z dziewczyną

Jak pisać z dziewczyną – 6 najważnieszych metod na skuteczną rozmowę!

Czy pisanie z dziewczyną może być trudne?Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać, to tak! Pisanie z dziewczyną może być trudne. Jednakże, są pewne sposoby, które pomogą ci być w tym o wiele lepszym. Poznaj najlepsze sposoby, na to jak pisać z dziewczyną. 

Jak pisać z dziewczyną?

W tym artykule, przedstawimy ci, 6 najlepszych sposobów, na to jak pisać z dziewczyną. Czy uczynią one z ciebie mistrza podrywu? Zapewne nie, a na pewno nie od razu. Pomogą ci one natomiast w tym, aby stać się bardziej śmiałym w stosunku do dziewczyn. Dowiedz się, jak pisać z dziewczyną, aby jej do siebie nie zniechęcić. 

1. Bądź uczuciowy

Dziewczyny lubią, kiedy facet pokazuje, że jest uczuciowy. Lubią, gdy szeptasz jej, że ją kochasz, i jaka to jest piękna. Dlaczego więc, nie wykorzystać tego podczas pisania z nią wiadomości? Jest to dobry sposób, aby pokazać jej że zależy ci na niej. Wykorzystaj ten sposób, aby zyskać u niej zaufanie. Zapewne znasz jakieś teksty, które się nadają. Jeśli nie, to poszukaj jakichś w internecie, ewentualnie na naszej stronie. Jednak, najlepiej by było, gdybyś wymyślił coś sam, to byłoby najlepsze i prawdziwe.

Co, jeśli ona nie jest typem kobiety, która lubi miłosne zagrywki, typu wychwalanie jej urody? Powinieneś spróbować czegoś innego, sprawdź poniższe metody aby dobrać coś do niej. Ty powinieneś najlepiej wiedzieć jaki ma charakter. 

Jeśli chcesz, pogadać czy popisać z dziewczyną, to mamy dla ciebie radę. Załóż konto na portalu poniżej (jest to portal dla singli) po to, aby móc swobodnie pisać z dziewczynami. Praktyka czyni mistrza, więc jeśli będziesz pisał z nimi na przykład na portalach randkowych, to nauczysz się podrywać je, będziesz bardziej doświadczony, otwarty.

2. Nie przesadzaj, z wychwalaniem jej

Tak, kobiety lubią gdy są chwalone, a kto tego nie lubi? Ale nie oznacza to, że masz cały czas wychwalać ją i pokazywać jaka to jest wspaniała. Wiesz co to da? Bardziej ci to zaszkodzi niż pomoże, ponieważ uzna cię za mięczaka, kogoś kto tylko potrafi przechwalać każdego, uważaj więc na to, jeśli nie chcesz aby źle o tobie myślała. 

Owszem, możesz jej pisać że ma piękne oczy, włosy. Chodzi tutaj po prostu o to, abyś z tym wszystkim nie przesadzał. Postaw się sam w takiej sytuacji. Czy nie byłoby miło, jeśli ktoś ci napiszę że jesteś przystojny, masz ładną sylwetkę. Zapewne byłoby ci miło. A co jeśli ktoś w kółko by ci to powtarzał. Masz super to i to, a to też masz super. Sam widzisz jak coś takiego brzmi – źle, bardzo źle. 

Zapisz sobie więc, możesz prawić jej komplementy, nie ma w tym nic złego, każdy je lubi. Nie możesz po prostu z tym przesadzać być nachalny – to samo tyczy się zbyt częstego pisania do kobiety. Wszystko należy robić z umiarem!

3. Staraj się ją czasem rozbawić

To nie tajemnica, że dziewczyny lubią zabawnych facetów, ponieważ potrafią ich rozbawić i z takimi ciężko o nudę. Sam z pewnością znasz kogoś, kto jest taką duszą towarzystwa, często potrafi rozśmieszyć innych dobrym kawałek i tak dalej. Jak myślisz, czy kobieta będzie zadowolona, jeśli uda ci się ją w jakiś sposób rozbawić, czy po prostu polepszyć jej humor, jeśli ma zły dzień. Oczywiście że tak, dzięki temu będzie mogła się rozchmurzyć!

Widzisz, jest to kolejny dobry pomysł na pisanie z dziewczyną. Staraj się ją czasem rozbawić i pokaż jej, że nie będzie jej z tobą smutno, bo znasz się na dowcipach. O czym warto pisać aby ją rozbawić? To zależy od tego co ona lubi. Możesz jej się podpytać, czy czasami nie lubi obejrzeć kabaretu, stand up, czy poczytać jakieś dowcipy. Jeśli da ci znać, że lubi, to masz już z górki. Poszukaj czegoś na internecie, lub sam wymyśl, jeśli uważasz że jesteś w tym dobry –  warto też nauczyć się tego na przyszłość, nie wiesz kiedy ci się to przyda. 

4. Znajdź wspólny temat

Co jest najważniejsze w tym, aby rozmowa się kleiła i była taka, że nie możecie przestać rozmawiać? Oczywiście, wspólny temat! To samo jest podczas pisania z inną osobą, musisz znaleźć z nią wspólny temat, wtedy rozmowa sama będzie się wam kleić. 

O czym warto rozmawiać z dziewczyną podczas pisania? Filmy, seriale, ulubiony zespół muzyczny, a może wasze wspólne hobby? To wszystko może spowodować, że nie będziecie w stanie przestać pisać. Dziewczyna cię pokocha i zobaczy że jesteś świetny, zobaczy że może z tobą porozmawiać o wszystkim.

O czym lepiej nie pisać z dziewczyną? Na pewno nie powinieneś pisać o szkole, problemach. No dobra, może o problemach czasem warto pisać, ale na to przyjdzie czas, kiedy bardziej się poznacie, kiedy zobaczy że jesteś osobą, która potrafi dochować powierzonej tajemnicy i której można zawsze zaufać. Na to musisz sobie jednak u niej zasłużyć i poczekać na szacunek. Chcesz ją mieć to musisz się starać, zobaczysz że ona też to doceni i nie zapomni o tym. 

5. Nie wstydź się

Dziewczyna nie przepadają za chłopakami/facetami, którzy boją się wszystkiego. Owszem, czasem możesz trafić na taką, po prostu może być jej żal i będzie z takim, większość natomiast nie jest taka i wolą twardych i pewnych siebie mężczyzn. Dlaczego tak jest zapytasz, ponieważ mężczyzna, który nie boi się i potrafi się postawić, jest w stanie obronić swoją kobietę w każdej sytuacji. Mężczyzna który boi się wszystkiego będzie miał z tym duży problem, bo będzie się po prostu bał.

Nie chodzi o to, aby bić każdego i pokazywać że jesteś najtwardszy w okolicy. Po prostu pokaż jej, że może być z tobą bezpieczna i czuć się pewnie bo zawsze i za wszelką cenę będziesz jej bronił przed wszystkim. 

A jak to się ma do pisania z dziewczyną, w końcu o tym jest post. Tutaj możesz pokazać że się nie boisz, na przykład pisać na luzie. Co to znaczy na luzie? Tak jak na przykład rozmawiasz z innymi znajomymi – oczywiście bez przekleństw. Ale nie bądź po prostu drętwy. 

Jak pisać z dziewczyną, aby ją zdobyć? Bądź po prostu sobą!

Okej, przeszliśmy już sporo – bądź szczery, uczuciowy, śmiały. Co jednak jest najważniejsz w pisaniu z dziewczyną – oczywiście nie tylko pisaniu, także realnie w rozmowie. Najważniejsze jest to, aby być po prostu sobą! Tak, być sobą. Nie udawać kogoś kim nie jesteś. Jeśli dziewczyna ma cię pokochać, to za to że jesteś prawdziwy. Za to że nie udajesz nikogo. I właśnie to było najważniejsze w całym tym poście – nie udawaj nikogo i bądź sobą, to jest klucz do serca dziewczyny!

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+