czym dziewczyny sie zaspokajają

Czym dziewczyny się zaspokajają – 8 dziwnych i oczywistych rzeczy

Najpopularniejszym przedmiotem jakim zaspokajają się dziewczyny, jest wibrator. Nie na tym jednak się kończy, jest tego o wiele więcej. Są dziwne, jak i oczywiste przedmioty. Oto lista tego, czym dziewczyny się zaspokajają.

1. Palcówka

Palcówka to coś, co może zrobić sobie każda dziewczyna. Nie potrzeba do tego żadnego sprzętu. Między innymi dlatego, jest to bardziej popularny sposób masturbacji niż wibrator. Palec to idealna rzecz, do zaspokojenia dla kobiet.

Dzięki temu, że same mają nad nimi władze, mogą wybrać odpowienią prędkość, głębokość. Jeśli jeden palec to za mało, zawsze można włożyć kolejne i testować co daje większą przyjemność

Przy tym sposobie jak i przy całej reszcie, nie można zapomnieć o dobrych lubrykantach, które pomogą nawilżyć waginę. Szczególnie nie powinno się przesadzać z długością masturbacji bez lubrykantów.

Czy jako facet powinieneś robić swojej dziewczynie palcówkę? Uważam, że jak najbardziej. Nawet jeśli sama ci tego nie powie, za pewne robiła to już nieraz gdy nie miała ciebie przy sobie lub wibratora. Zaproponuj jej, że możesz zrobić jej palcówkę jako dodatek do seksu. Na pewno się na to zgodzi.

To wszystko co powinieneś wiedzieć o palcówce, cieszy się ona sporą popularnością, ponieważ nie wymaga sprzętu. Może ją sobie robić każda dziewczyna, gdziekolwiek chce. Wystarczy tylko pamiętać o lubrykancie i o higienie, nie należy wkładać do środka brudnego palca, może się to wiązać z bakteriami, które dostaną się do środka.

2. Wibrator

Wibrator to zabawka, która przychodzi nam na myśl jako pierwsza, gdy myślimy o tym, czym dziewczyny się zaspokajają. Jeśli masz tak samo, to nie mylisz się! Wibrator jest najbardziej uwielbianą przez kobiety rzeczą, gdy przychodzi do masturbacji.

Jest tak nie tylko dlatego, że przypomina on męskiego penisa, ale między innymi: jest dosyć przyjemny w dotyku (zależy od materiału), jest często automatyczny, ma różne rozmiary, można zautomatyzować masturbację nim, za pomocą przyczepienia go do ściany, dzięki temu kobieta nie musi wkładać pracy.

W dodatku, wibratory nie są takie drogie, ich ceny zaczynają się już od 30 zł! Oznacza to, że każda dziewczyna może sobie na niego pozwolić. Są oczywiście o wiele droższe wibratory, ale one mają już więcej funkcji i są na przykład wykonane z lepszego materiału. Jeśli nie masz za dużo pieniędzy, to spokojnie wystarczy ci zwykły najprostszy wibrator.

Dzięki rosnącej popularności, wibratory rozwijają się w szybkim tempie. Tworzone są różne długości, lepsze materiały wykonania, a także lepsze baterie czy intensywniejsze wibracje. Droższe wibratory można sterować na przykład za pomocą aplikacji w telefonie. Kiedyś coś takiego było nie do pomyślenia, natomiast dzięki popularyzacji tych zabawek, możemy cieszyć się nowszymi pomysłami na ich działanie.

Najnowocześniejsze i najlepsze wibratory, możesz kupić na stronie poniżej, w dobrych cenach, oraz w anonimowej dostawie.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić sklep z gadżetami erotycznymi w najlepszych cenach!

Gdzie powinno się chować wibrator będąć niepełnoletnią lub wstydząc się tego, że ktoś je może znaleźc? Najlepsze miejsca to, szafka z ubraniami, pod łóżkiem (najciemniej jest pod latarnią), w pudełku po butach.

Jeśli chcesz poznać więcej seks zabawek, koniecznie sprawdź post o ciekawych zabawkach do sypialni. Znajdziesz tam wiele ciekawych gadżetów erotycznych, które spodobają się każdej parze.

3. Przedmioty codziennego użytku

Przedmioty codzinnego użytku, nieraz używane są przez dziewczyny do masturbowania się. Często przez to, że mają na przykład odpowiedni kształt, aby włożyć je do waginy. Jesteś ciekawy, jakie przedmioty których używasz na codzień, kobiety wkładają sobie do ich waginy? Oto ich lista:

 • szczoteczka do mycia zębów
 • ołowek
 • długopis
 • gumka do ścierania
 • szminka lub błyszczyk

To najczęstsze przedmioty codziennego użytku, jakimi potrafią masturbować się dziewczyny. Jak widzisz zapewne widzisz po nazwach, wiele tych przedmiotów jest prosta, nieraz długa, jak na przykład szczoteczka. Dzieje się tak, ponieważ przypominają one męskiego członka, przedewszystkim pod tym względem, że są one proste. 

Możesz być zdziwiony po całej tej liście, ale będą jeszcze inne przedmioty, których także się nie spodziewasz. Dziewczyny natomiast lubią bawić się i patrzeć co jak na nie działa, oczywiście nie każda używa tych samych przedmiotów. Niektóre mogą bać się użyć na przykład, ołówka. Są też jednak takie, które lubią ryzyko i próbują na sobie wszystkiego.

Nie tylko dziewczyny potrafią tak się bawić w używanie różnorakich rzeczy do masturbowania się, mężczyźni wcale nie są lepsi, o tym jednak nie w dzisiejszym temacie, na to przyjdzie jeszcze pora.

4. Ogórek i inne warzywa

Dziewczyny potrafią używać owoców i warzyw do masturbowania się. Głównie są to takie warzywa jak, ogrórek czy banan. Jest tak, ponieważ są one długie i proste, dzięki czemu mogą bez problemu wejść do waginy. Zuważysz na pewno, że jest tutaj podobnie jak z przedmiotami codziennego użytku i nie mylisz się.

Lista owoców i warzyw, którymi masturbują się kobiety:

 • ogórki
 • banany
 • marchewki
 • kukurydza

Używanie takich przedmiotów do masturbowania się, nie jest zbyt dobrym pomysłem, ze względu na to, że często są one brudne

Jeśli koniecznie chcesz ich użyć do masturbacji, to przynajmniej zadbaj o to, aby były dokłanie wymyte i nie miały żadnego brudu na sobie. Upewnij się także, że nie mają złamań i są zdrowe, nie chcesz chyba aby coś zostało w środku twojej waginy.

To zdecydowanie były najdziwniejsze przedmioty, jakie można sobie wsadzić do waginy. 

5. Wibracje pralki

Siedziałeś kiedyś na pralce? Jeśli tak, to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak mocno potrafi ona wibrować. Dlatego, jest to jeden ze sposobów na to, jak zaspokajają się dziewczyny. 

Sprawa jest prosta, wystarczy usiąść na pralkę podczas gdy robione jest pranie i rozkoszować się mocą wibracji jakie daje nam pralka. Nie ma chyba prostszego sposobu na zaspokajanie się dla dziewczyn.

Pomimo tego, że jest to najprostszy sposób, potrafi dać niemałą przyjemność. Dlatego nie skreślaj go ze względu na jego prostotę. Może okazać się, że będzie to twój ulubiony sposób na zaspokajnie się gdy nikt nie widzi. W dodatku, łazienka to świetne miejsce na potajemną masturbację.

Czy mężczyźni też powinni tego spróbować? Cóż, na pewno nie będziesz odczuwał tak dużej przyjemności jakich dozna dziewczyna, nie ma natomiast przeciwwskazań, abyś tego nie robił. Upewnij się tylko, czy pralka poradzi sobie z twoim ciężarem gdy na nią usiądziesz. To samo tyczy się dziewczyn, które ważą więcej.

6. Wibrujące przedmioty

W kwesti wibrujących przedmiotów nie jest tejmnicą, że musi pojawić się tutaj słynny wibrator. Nie jest to jednak jedyna rzecz, dlatego poniżej pokaże ci spis wibrujących rzeczy, których dziewczyny używają do masturbowania się.

Wibrujące przedmioty, którymi zaspokajają się dziewczyny:

 • telefon
 • elektryczna szczoteczka do zębów
 • wibrator
 • kontroler do gier

Lista nie jest szokująca, każdy z tych przedmiotów posiada dosyć mocny tryb wibracji, a szczególnie kontroler do gier. Dlatego dziewczyny lubią ich używać, aby zaspokajać nimi swoje potrzeby.

Telefon jest dosyć częstym przedmiotem używanym do masturbacji, ponieważ można ustawiać rózne poziomy wibracji dzięki różnym programom stworzonym do tego. Wystarczy przylożyć wibrujący telefon do wargi pochwy i gotowe, mamy wibrator w telefonie. A najlepsze jest to, że możemy go wszędzie ze sobą zabrać, a to samo tyczy się szczoteczki do zębów. 

Patrząc na listę przedmiotów do masturbacji dla kobiet, można pomyśleć że mogą robić to one niemal wszystkim. Dlatego mają tutaj przewagę nad mężczyznami. Oni jednak wcale nie mają tak źle, dla nich także powstają różne przedmioty, stworzone z myślą o członku.

7. Kostki lodu

Kostka lodu na tej liście może być dla ciebie zaskoczeniem. Co ona robi tutaj, na liście rzeczy którymi masturbują się dziewczyny? Znajduje się ona tutaj, ponieważ jest to sposób na dobre zaspokojenie pochwy

Wiesz dlaczego kostka lodu jest dobra do masturbacji, jeśli chodzi o kobiety? Ponieważ pochwa jest wrażliwa na różne bodźce. Lód jest bardzo zimny, co za tym idzie, potrafi zapewnić kobiecie lepszy orgazm. 

Dzieje się tak, ponieważ ciało odczuwa bardzo mocno chłód, jeśli przylożysz coś ciepłego, to nie za bardzo coś odczujesz. Lód natomiast wywoła na tobie gęsią skórkę.

Nie będę pisał krok po kroku jak robić lodu, wystarczy włożyć wodę do zamrażarki i już. Następnie połóż kostkę lodu na swojej waginie i rozkoszuj się przyjemnością, jaką ci ona zapewni. Nie zapomnisz tego przeżycia!

8. Poduszka

Nie zdziwie się, jeśli już o tym słyszałeś. Dziewczyny używają poduszek, aby sprawiać sobie nimi przyjemność. 

Dlaczego poduszki nadają się do zaspokajania, jeśli chodzi o dziewczyny? Ponieważ pochwa jest bardzo wrażliwa, takie bodźce jak ocieranie o nią czegoś, wibracje, potrafią przynieść masę frajdy i przyjemności.

Poduszka jest delikatna, nieraz jest niesamowicie przyjemna w dotyku, w zaleźności od tego, z jakiego materiału została wykonana. Dlatego więc, dziewczyny ocierają nią swoje wargi sromotne. Jest to wielka przyjemność, a co najlepsze, może to robić każda dziewczyna, ponieważ każdy ma poduszkę.

To cała lista przedmiotów, których używają dziewczyny do zaspokajania się. Niektóre są świetnym pomysłem, dla przykładu wibrator, poduszka. Natomiast takie rzeczy jak ołówek, ogórek, już nie za bardzo. 

Dlatego nie polecam stosowania rzeczy, które mogą być szkodliwe dla twojej waginy, pamiętaj aby stawiać na higienę, bardziej niż na przyjemność.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+