czym dziewczyny się zaspokajają

Czym dziewczyny się zaspokajają – 4 najeczęstsze sposoby masturbacji!

Udostępnij ten wpis i podziel się z innymi!

Zaspokajanie się kobiet nie jest niczym dziwnym. W końcu one też chcą czerpać przyjemność z tego, że mogą się same masturbować i nie potrzebują mężczyzn aby zostały podniecone i do dojścia do orgazmu. Jakimi sposobami masturbują się kobiety, czy bardzo różni się to od masturbacji mężczyzn? Poznaj sekrety masturbacji kobiet i dowiedz się, czym dziewczyny się zaspokajają. Sprawdź także, jak możesz sprawić przyjemność kobiecie za pomocą minety – dowiedz się, jak dobrze wykonać minete.

Czym dziewczyny się zaspokajają – poznaj sekrety masturbacji kobiet

Poniżej dowiesz się o najlepszych sposobach na masturbację dla kobiet, niektóre z nich są oczywiste, inne mogą Ci się wydać dziwne. Do tych dziwnych przejdziemy później. Najpierw jednak zacznijmy od tych normalnych. Oto dwa sposoby na masturbację dla kobiet. Są to sposoby, które możesz wykorzystać do zaspokojenia swojej kobiety, nie musisz dawać jej tylko przyjemności z seksu.

Palcówka

To chyba najpopularniejszy sposób na masturbację wśród pań. Jest prosty, nie wymaga sprzętu, dlatego każdy może go robić. Warto jednak zaopatrzyć się w lubrykanty, po to aby nie podrażnić pochwy, pomogą one ją nawilżyć.

To dobry sposób na to, abyś ty sam mógł zaspokoić swoją kobietę. Pamiętaj, aby nie przesadzać z prędkością i pytać się twojej dziewczyny jak mozesz sprawic, aby było lepiej.

Wibrator i inne wibrujące przedmioty

Wibracje są przyjemne dla każdego. Dlatego dziewczyny wykorzystują je do tego, aby sprawić sobie przyjemność. Największą przyjemność potrafi tutaj dać wibrator, ponieważ po to został stworzony – aby zaspokajać pochwę.

Ale dziewczyny nie tylko korzystają z wibratorów, korzystają również z innych wibrujących rzeczy, takich jak na przykład golarka ich mężczyzny, szczoteczka automatyczna. Należy jednak pamiętać, że przedmioty tego typu mogą mieć wiele bakterii i mogą prowadzić do zakażeń. Nie jest to więc bezpieczny sposób na masturbowanie się.

Dziwne rzeczy, którymi kobiety się masturbują

Poznałeś już normalne rzeczy, którymi mogą masturbować się kobiety. Teraz jednak pora na takie rzeczy, które mogłyby ci nie wpaść do głowy. Oto dwie najdziwniejsze rzeczy, którymi masturbują się kobiety.

Owoce i warzywa

To naprawdę dziwne, ale są kobiety które potrafią masturbować się właśnie takimi rzeczami. Najczęściej jest to: ogórek, banan. Myślę, że nie trzeba tłumaczyć dlaczego akurat te dwa owoce są najczęściej używane przez kobiety do masturbacji.

Przedmioty codziennego użytku

Tutaj zaliczają się przedmioty takie jak: szczoteczka, golarka automatyczna. Te przedmioty są używane ponieważ mają wibracje. 

Nie masz dziewczyny aby ją zaspokajać? Sprawdź popularny portal dla singli poniżej, nie pozwól na to, aby sama się zaspokajała bo nie ma kto tego jej zrobić!

Udostępnij ten wpis i podziel się z innymi!

shares
Sprawdź porównywarkę portali randkowychWybierz idealny dla Ciebie!
+