pierwsza randka

Pierwsza randka 30+ porad dla mężczyzn oraz kobiet! Zostań mistrzem!

W tym poście, poznasz najważniejsze zasady odnośnie pierwszej randki. Sprawimy, że będzie to twoja najlepsza pierwsza randka! Jak to zrobimy, poznasz najlepsze zasady, odnośnie tego, jak się zachowywać, jak się przygotować przed przyjściem i tak dalej. A więc jesteś gotowy? Zacznijmy więc. Pamiętaj, aby zostawić po sobie ślad w komentarzach, podziel się z innymi swoją opinią. 

Pierwsza randka, jak się zachować ? 3 ważne rady dla mężczyzn i kobiet

Będą to porady, które powinny obowiązywać nie tylko mężczyzn, ale i także kobiety. Może są one oczywiste, ale na pewno, każdy z nas powinien ich przestrzegać. Zastosuj się do nich, a na pewno nie pożałujesz.

Staraj się być zabawnym

Postaraj się, aby partner/partnerka nie był znudzony. Nikt z nas nie lubi przebywać w nudnym towarzystwie. Możesz na przykład nauczyć się jakichś dobrych dowcipów aby mieć tajną broń.

Daj się wypowiedzieć partnerowi

Pamiętaj o tym, aby nie być jedyną osobą, która non stop mówi, daj szansę partnerowi, na pewno też ma coś do powiedzenia. Bo kto lubi osoby, które gadają cały czas i nie dają dojść do słowa innym?

Pamiętaj o dobrym zapachu

To również obowiązuje obie strony, użyj przed randką jakiegoś dobrego zapachu, nie musi być nie wiadomo jak drogi, ważne, aby miał ładny zapach. Nie powinien być zbyt mocny, ale taki, aby dało się go wyczuć i aby przyciągał innych. Możesz popytać znajomych, sprawdzić recenzję na internecie, na przykład na tej stronie o kosmetykach.

Tematy, których nie poruszamy na pierwszej randce

Rozmowa o byłym partnerze

Kto z nas chciałby rozmawiać o tym, jaki to był jego pierwszy partner? Nikt! Dlatego za nic nie poruszaj tego tematu na randce. Możesz to robić na trzeciej, czwartej, ale nie na pierwszej. Może to zepsuć waszą relację, partner zobaczy że tęsknisz za byłym czy coś. Dlatego odpuść sobie ten temat całkowicie.

Rozmawianie o dzieciach

Na pierwszej randce nie powinno się również rozmawiać o dzieciach. Dlatego, że powinniście skupić się na tym, co lubicie robić, jakie są wasze pasję, i w ogóle.

Plotkowanie

Nie powinno się plotkować. Możesz tak robić ze swoimi koleżankami czy innymi znajomymi. Ale nie na randce, partner może sobie pomyśleć, że jesteś plotkarą, która to ma długi język i obgaduje wszystkich. Nikt nie lubi takich osób!

Rozmowa o seksie

Ten temat również nie powinien być poruszany, rozmowa o seksie już na pierwszej randce jest dziwna. No bo chcesz rozmawiać o penisach czy piersiach podczas swojej pierwszej randki? Nikt nie chce.

Polityka

Sporo się teraz słyszy polityce. Ale nie jest to dobry temat na pierwszą randkę. Wątpię, aby ktoś wolał słuchać o tym, co powiedział jakiś premier czy kto inny, zamiast rozmawiać o jakichś zabawnych tematach.

Mówienie o wadach 

Nie powinniśmy wytykać swoich wad już na pierwszej randce. Świadczy to źle o osobie która tak robi. Jak byś się zachował/a gdyby ktoś Ci powiedział na randce że np. jesteś gruba, masz krzywy i długi nos? No, na pewno jest to coś przykrego, nie powinno się tego poruszać. Zresztą, miłość to przecież nie wygląd!

Czy można się przytulić na pierwszej randce ?

Zależy, jakie to ma być przytulenie. Jeśli będzie to wyglądało tak, jak wita się przyjaciel z przyjacielem – albo raczej przyjaciel z przyjaciółką – to tak! Nie powinno to być jednak zbyt namiętne. Nie dotykaj dziewczyny w tyłek, nie przytulaj się zbyt mocno, żeby dotknąć na przykład jej piersi. 

Takie przytulenie powinno być dla każdego w porządku. Pamiętaj jednak, aby było ono takie, jak zwykłe przytulanie. Owszem nie każdy musi lubić przytulanie, ale raczej nie dostaniesz w pysk za coś takiego – lepsze to niż podanie ręki kobiecie. To już trochę słabe przywitanie.

A co z kobietami – jak one powinny się witać? 

Kobiety mają najłatwiej w tej sytuacji, bo to one rządzą. Jeśli jesteś kobietą a facet przytuli Cię nie przyzwoicie, to pewnie będziesz na niego wkurzona czy coś. Ale on może nie wiedzieć co zrobić. Bo skąd ma wiedzieć co lubisz a co nie? Postaraj się więc być wyrozumiała. Jeśli jednak coś Ci się nie spodoba, to powiedz mu o tym, aby wiedział na przyszłość.

Teraz poznaj najważniejsze porady odnośnie pierwszej randki

Teraz, skupimy się na poradach dla mężczyzn, oraz dla kobiet. Poznasz także porady dla starszych osób, ponieważ ich randki mogą wyglądać nieco inaczej. Starsze osoby są już w innym wieku i wiele już mogły przejść. Młodzi natomiast, mają zapewne pierwsze randki w ich życiu. 

Pierwsza randka po 40 – porady dla starszych osób

Jakie mogą być porady dla starszych osób? Cóż, jest ich kilka! Poznaj te najważniejsze.

Rozmawiajcie o swoich młodych latach

To może być dla Was super zabawa! Dlatego, że macie szansę na to, aby powspominać wasze stare czasy – no może nie takie stare, masz tyle lat na ile się czujesz. Powspominajcie sobie czasy szkolne, co robiliście. Na pewno będziecie mieli sobie sporo do opowiedzenia – w końcu tyle już przeżyliście. Ale, nie rozmawiajcie o swoich byłych! O tym piszę poniżej.

Nie rozmawiajcie o byłych z młodości

Tutaj, warto sobie odpuścić i zostawić to na dalsze spotkania. No chyba, że drugi partner będzie bardzo nalegał, może wtedy warto o tym porozmawiać. Natomiast nie staraj się tego narzucać od razu i sam/a. Wiem, że na pewno będą to fascynujące wspomnienia, jednak takie tematy lepiej poruszyć wtedy, gdy będziecie się znali bardziej. 

Bawcie się!

Starajcie się rozmawiać o czymś co Was rozbawi. Mam tutaj na myśli żarty, różne humorzaste sprawy. Starajcie się o to, aby nie było nudy. Każda impreza jest lepsza wtedy, kiedy nie ma nudy i każdy się bawi! Zróbcie to samo z Waszą randką.

Pierwsza randka porady dla pań

Teraz, będą porady które obowiązują tylko dziewczyny. 

Ubierz się ładnie

Ubierz się ładnie, ale nie za bardzo wyzywająco. Dlaczego nie wyzywająco? Ponieważ, może Cię źle ocenić albo pomyśleć, że jesteś jakaś łatwa i szybko może Cię namówić na seks – a tego chyba nie chcesz. Ubrać się ładnie, czyli jak? Na pewno powinnaś ubrać jakąś suknię, aby podkreślić swoje walory i pokazać że potrafisz o siebie zadbać. 

Nie przesadzaj z makijażem

Wiesz czego nie lubią mężczyźni? Zbyt mocno umalowanych kobiet, i mówię to jako mężczyzna. Dlatego, powinnaś pamiętać o tym aby nie być wymalowaną jak za przeproszeniem jakaś kobieta lekkich obyczajów. Nie chodzi tutaj także o to, abyś wyglądała brzydko. Powinnaś pokazać przede wszystkim, jaka jesteś naturalnie. Mężczyźni lubią, jeśli kobieta pokazuje swój naturalny wygląd. Naturalnie jesteś najładniejsza! Pierwsza randka jest ważna więc o tym pamiętaj.

Ty też staraj się podrzucać tematy do rozmów

Pewnie większość kobiet myśli, że to tylko mężczyźni muszą je zagadywać i wymyślać tematy na rozmowę podczas pierwszej randki. A co jeśli to kobieta zaczyna podsuwać tematy? Wyjdziecie na tym obaj lepiej! Dlatego, że nie będzie ciszy – słyszałaś, że jeśli podczas pierwszej randki jest cisza która trwa 7 sekund, to nagle jest dziwna dla każdego sytuacja? Jeśli więc widzisz, że mężczyzna nie wie już za bardzo o czym rozmawiać, to spróbuj podrzucić mu jakieś tematy, wyjdziecie na tym dobrze. 

Pierwsza randka porady dla mężczyzn

Staraj się być wyluzowany

Nie bądź zbyt spięty, kobieta powinna zobaczyć, że jesteś pewnym siebie mężczyzną, który nie boi się i potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Pokażesz jej tym, że jesteś najlepszym facetem na jakiego trafiła. Jak być pewnym siebie? Wielu osobom pomaga oddychanie – staraj się oddychać głęboko.


Postaraj się ją czymś rozśmieszyć

Dobrze by było, jeśli kobieta będzie czuć się w Twoim towarzystwie swobodnie i będzie rozbawiona. Może znasz już jakieś dobre dowcipy? Nie wstydź się! Powiedz jej i spraw, aby na jej twarzy pojawił się szczery. uśmiech!


Możesz powiedzieć, że szukasz czegoś na stałe

Jeśli chcesz pokazać jej, że chcesz być z nią jako z tą jedyną, powiedz jej, że chcesz czegoś poważnego, a nie tylko przelotnego seksu. Może właśnie tego jej potrzeba, a nawet jeśli nie, to pokażesz, że jesteś dojrzały i nie jest Ci w głowie przelotny związek.


Staraj się nie doprowadzić do ciszy

Czy wiesz, że jeśli dochodzi do tak zwanej martwej ciszy, to ciężko jest później wrócić do tego, aby rozmawiać bez końca? Dorzucaj jakieś tematy do rozmowy, po to, aby kobieta miała o czym z Tobą rozmawiać i nie było tej ciszy.


Zadbaj o ładny zapach

Dobry zapach potrafi naprawdę wiele. Jeśli będziesz ładnie pachniał to: zapadniesz jej w pamięć, nie tylko ona ale i inni będą to pamiętać. Sprawisz, że przebywanie w Twoim towarzystwie będzie podobało się każdemu. Perfumy mają swoją siłę, nie zapomnij więc ich użyć, szczególnie przed omawianą właśnie randką. 

Postaw jej!

Jeśli jej postawisz, to pokażesz że jesteś dżentelmenem. Zdecydowanie to mężczyzna powinien stawiać kobiecie a nie na odwrót. Pamiętaj o tym!

Jakie kwiaty na pierwszą randkę ? Czy jest sens je dawać ?

Nie powinno się dawać kwiatów jeśli jest to pierwsza randka. Tak wychodzi według badań. Natomiast, jeśli naprawdę chcesz już jej coś kupić, to kup coś, co jest małe i ładnie pachnie. Nie wręczaj jej róży czy jakichś bukietów. Gdzie ona to będzie trzymała? 

Możesz się zgadzać lub nie, ale wręczanie kwiatów na pierwszej randce jest słabe. Co innego, jeśli będzi to wasza czwarta randka czy coś. 

Także, nie kupuj ich! Na pewno będzie jeszcze okazja aby jej dać kwiaty.

Kontakt po pierwszej randce – kto powinien zadzwonić pierwszy

Pierwszy kontakt powinien należeć do mężczyzny. Dlaczego? Bo to on jest samcem alfa.

Odpowiedz sobie na pytanie: to Ty chcesz być z dziewczyną czy ona z Tobą? Chcecie być ze sobą, ale to mężczyzna powinien zabrać się za robotę i pokazać że zależy mu na kobiecie. 

No dobra, wiem już kto powinien wykonać pierwszy krok. Ale kiedy powinienem dać o sobie znać dziewczynie, kiedy do niej zadzwonić? 

Powinieneś zadzwonić nawet na następny dzień. Nie ma tu z czym czekać. Jeśli tak zrobisz to pokażesz jej, że Ci zależy i że tęsknisz. 

Jednak lepiej będzie jeśli najpierw do niej napiszesz. Nie zawsze może mieć czas aby odebrać telefon i rozmawiać, ale jeśli wyślesz wiadomość, to może ją sprawdzić w każdej chwili.

Podsumowując, to mężczyzna powinien dać o sobie znać pierwszy. Najlepiej będzie jeśli napiszę, dzięki temu ma pewność, że nie przeszkadza kobiecie.

Pierwsze spotkanie z chłopakiem z internetu – jak się przygotować ?

Spotykanie się z osobami internetu nie zawsze kończy się dobrze. Ktoś może oszukać i być kimś innym, niż za kogo podaję się w internecie. Szczególnie, jeśli jest to na przykład randka i spotykacie się po raz pierwszy. Sprawdź porady niżej i upewnij się, że są one wykonane, zanim spotkasz się z kimś z internetu.


Powinien pokazać Ci swoje zdjęcia

Jeśli chcesz się spotkać z kimś z internetu, to jest to bardzo ważne. Upewnij się że pokazał Ci swoje prawdziwe zdjęcie. Jednak o to nie jest łatwo, każdy może wziąć czyjeś zdjęcie z serwisu społecznościowego czy coś w tym stylu. Dlatego nie wierz we wszystko, co widzisz.


Powinien dać swój profil na facebooku

Każdy w dzisiejszych czasach ma tutaj profil, jeśli napiszę Ci że nie ma, to zapewne coś knuje. A jeśli da, to popisz z nim i takie tam inne rzeczy, po to, aby mieć pewność, że to naprawdę jego profil. Jednak nie jest to oczywiste że konto jest prawdziwe, mógł założyć fake konto i dać czyjeś zdjęcia. 


Porozmawiajcie ze sobą prze wideorozmowę

To wydaje się być najlepszym rozwiązaniem! Jeśli z nim rozmawiasz to na pewno jest to on. Więc jest to najlepszy sposób na to, aby poznać osobę której nie widziałaś na żywo. Czy tutaj może oszukać? Raczej nie, ciężko aby coś takiego zrobić. 


Umówcie się w bezpiecznym miejscu, miejscu w którym jest wiele ludzi

Umówcie się w miejscu, w którym przebywają ludzie. Może to być na przykład kawiarnia, czy coś innego gdzie możesz wezwać pomoc. Nie umawiaj się w ustronnym miejscu, gdzie nie ma nikogo i nie można Ci pomóc. 

Zastosuj się do tego i powinno być bezpiecznie. Pamiętaj że spotykanie osób poznanych przez internet to nie żarty.

Dostałeś już porady, ale co jeśli nie masz jeszcze dziewczyny? Mamy na to rozwiązanie! Sprawdź nasz post, w którym poruszamy najlepsze portale randkowe. Portale, z których powinieneś skorzystać jeśli chcesz znaleźć wspaniałą kobietę.

Czy te porady są od jakiegoś eksperta? Nie! Są od zwykłego chłopaka, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać. Jeśli coś Ci się nie podoba, daj proszę znać w komentarzach. A jeśli znalazłeś/aś coś dla siebie, to super! Mam nadzieję, że ta pierwsza randka będzie Twoją udaną!

Nie zapomnij oczywiście o udostępnieniu tego postu. Pomoże to innym, będą Ci za to wdzięczni.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+