gdzie zabrać dziewczynę na randkę

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę – 2 dobre i złe pomysły

Nie wiesz, gdzie zabrać dziewczynę na randkę? Nie jesteś sam! Wiele facetów ma ten sam kłopot, nie wiedzą oni jakie miejsce wybrać na randkę z dziewczyną. Dlaczego tak jest? Ponieważ, albo nie wiedzą za dużo o kobietach, albo przerasta ich ogrom możliwości. Czy jednak jest się czym przejmować, czy to gdzie zabierasz dziewczynę ma tak naprawdę duże znaczenie? Otóż tak! Ma to spore znaczenie. Dlatego w tym poście dowiesz się, gdzie zabrać dziewczynę na randkę. Pomożemy ci dokonać słusznego wyboru.

Jaki charakter ma twoja dziewczyna?

Dlaczego o to pytamy? Ponieważ to pomoże idealnie dobrać ci miejsce na randkę z nią. W jaki sposób? To jest proste, czy nieśmiała dziewczyna odważy się na randkę w basenie, gdzie trzeba być skąpo ubranym? Mało prawdopodobne. A czy odważy się na to dziewczyna, która nie wstydzi się pokazywać skąpo? Na to jest bardzo duża szansa.

Widzisz już? To jaki dziewczyna ma charakter, często może pomóc ci idealnie wybrać miejsce na randkę. Możesz dobrać miejsce odpowiednie do jej charakteru. 

Teraz, kiedy już znamy charakter dziewczyny, możemy przejść do miejsc które nadają się na randkę. Nie wiesz jaki ona ma charakter? No słuchaj! Ja ci w tym nie pomogę, musisz sam dowiedzieć się tego. Po wysyłanych wiadomościach czy rozmowach online. Bo tak teraz się rozmawia z poznanymi osobami. Musisz poznać jej charakter.

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Jak napisaliśmy na górze postu, miejsc gdzie możesz zabrać dziewczynę na randkę jest naprawdę sporo, przez co można się pogubić i nie być zdecydowanym. Po to jednak jest ta strona, po aby pomagać wam w takich decyzjach. Nie każda rada może okazać się strzałem w dziesiątkę, ale trzeba próbować wszystkiego, jeśli chcesz poznać wymarzoną kobietą. Musisz więc odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które znajdziesz poniżej. Pomogą ci one podjąć tę najlepszą decyzję.

1. Kawiarnia

Czy wiesz, że sporo dziewczyny uwielbia spotykać się w kawiarni, lub innym miejscu w którym jest mnóstwo ludzi? Jest tak, ponieważ czują się tam one bezpieczne. Takie miejsca przeważnie są tłoczne, więc nie ma się tutaj co martwić o to, że ktoś oszukał w internecie i jest kimś innym niż za kogo się podaje.

Jeśli więc szukasz miejsca, gdzie dziewczyna mogłaby czuć się bezpieczna, to kawiarnia może okazać się dla ciebie strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo zazwyczaj gra tam ładna muzyka, co również podkręca atmosferę. Może akurat trafi się piosenka, którą lubi twoja dziewczyna, i już masz idealny pomysł na rozmowę o ulubionej muzyce. Koniecznie rozważ kawiarnię jako miejsce na waszą randkę.

2. Spacer po parku

Oczywiście że tak. Spacer na świeżym powietrzu jest naprawdę przyjemny. Idealnym miejscem na spacer może okazać się park. Ponieważ jest w nim dużo ludzi i kobieta może czuć się pewnie. W dodatku można po drodze zahaczyć o jakąś kawiarnię i mamy świetną randkę z dziewczyną. 

Ta metoda na randkę może okazać się solidną opcją. Pomyśl tylko, szum drzew i piękny śpiew ptaków, a wy spacerujecie i rozmawiacie. Czy nie brzmi to nieziemsko? Naprawdę powinieneś rozważyć tę opcję na spotkanie z dziewczyną. Mam pewność, że będzie ona zadowolona i zapamięta ten czas na długo. Tylko pamiętaj! Wybierz czas, w którym pogoda ma być ładna. Nie chcesz chyba, aby twoja dziewczyna się zmoczyła?

Gdzie nie zabierać dziewczyny na randkę?

1. Basen

Dlaczego tak jest zapytasz? Ponieważ, na basenie trzeba być rozebranym. No dobra, nie do końca rozebranym. Jesteśmy przecież ubrani w strój do pływania – tutaj szczególnie kobiety, a panowie mają po prostu gatki. Nie zrozum mnie źle, dobrze jest wiedzieć jak wygląda twój partner bez ubrań, jakie ma niedoskonałości i w ogóle. Ale dla wielu osób (szczególnie na pierwszej randce) może się to okazać zbyt stresujące. Jest tak ze względu na skąpość stroju. 

Zastanów się więc, czy chcesz aby na pierwszej randce, która jest kluczowa do tego aby poznać kobietę jak najbardziej, ona była zawstydzona swoim wyglądem. Nawet jeśli wygląda ona dobrze i ma seksowne ciało, nie wiesz jak ona się tak naprawdę czuje. Jeśli będzie to dla niej niekomfortowe to może się okazać, że wasza randka szybko się skończy, powie że coś jej wypadło czy wymyśli coś innego. Warto ryzykować? NIE wydaje mi się. 

Basen może być dobry na waszą piątą czy jeszcze dalszą randkę, ale na pierwszej warto nie ryzykować z tym miejscem. Wybierz coś, gdzie kobieta będzie czuła się bardziej komfortowo. 

2. Kino

Wiesz dlaczego kino nie jest dobrym miejscem na pierwszą randkę, hmm? Nie wiesz? Już ci tłumaczę.

W kinie jest hałas – mam na myśli filmy. A co jest ważne na pierwszej randce? Trzeba dowiedzieć się o partnerze jak najwięcej. Poznać jego zainteresowanie i inne rzeczy. A kino skutecznie ci to uniemożliwia. Owszem, możesz dowiedzieć się o partnerce co nieco, z czatu online, rozmowy wideo. Ale przecież to nie to samo. 

Ludzie często zapominają jak wygląda spotkanie twarzą w twarz – szczególnie podczas obecnej sytuacji. To nie to samo co rozmowa przez internet. Prawdziwie możesz poznać partnera tylko, spotykając się z nim poza światem wirtualnym.

Teraz już wiesz, dlaczego kino to złe wyjście, jeśli chcesz faktycznie poznać osobę, którą poznałeś online. 

Dobrym miejscem na randkę okazuje się więc kawiarnia, lub spacer. One pozwolą ci dobrze poznać partnerkę. A dzięki temu, że są w miejscach gdzie zawsze są ludzie, sprawią że kobieta nie będzie czuła się niepewnie. To pomoże ci ją poznać na wyluzowaniu.

Co jeśli nie masz dziewczyny?

Czytasz to tylko dlatego, aby wiedzieć na przyszłość gdzie zabrać dziewczynę na randkę? Nie wiem, co może być powodem, że nadal jesteś samotny. Jednakże, nie martw się kolego! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jest sposób na to, abyś szybko mógł znaleźć sobie partnerkę, partnerkę o której zapewne zawsze marzyłeś.

 Zapytasz jak to zrobić, już odpowiadam. Wystarczy, że założysz konto na świetnym portalu dla singli, portalu który cieszy się olbrzymią popularnością w naszym pięknym kraju. Mężczyźni poznają tutaj śliczne dziewczyny, które szukają właśnie takich facetów jak ty! To brzmi za dobrze. Czy jest tutaj jakiś haczyk? Nie, nie ma. Kobiety też szukają kogoś do życia! Nie tylko mężczyźni. Dlatego musisz sobie dać szansę i spróbować swojego szczęścia. Kliknij przycisk poniżej i wybieraj w setkach kobiet.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+