jak rozmawiać z dziewczyną

Jak rozmawiać z dziewczyną? Oto odpowiedzi na 6 najczęstszych pytań

Jak wiadomo, jednym z najlepszych sposobów na podryw kobiet jest rozmowa. Wiadomo to nie od dziś. Nic tak nie działa jak czułe słówka, komplementy czy nawet wiersze – jaka konieta tego nie lubi? Jak jednak rozmawiać z dziewczyną oraz jak skutecznie ją poderwać? W tym artykule odpowiemy na te pytania! Dowiesz się co działa a co nie, oraz jak uniknąć hańby podczas podrywu, nie mówiąc głupot.

Jak rozmawiać z dziewczyną

W jaki sposób sprawić aby cię polubiła – staraj się dowiedzieć, jakie ma zainteresowania, co lubi, jaki jest jej ulubiony zespół muzyczny. Pomoże Ci to znaleźć temat do rozmowy, a jeśli przy okazji okaże się, że macie wspólne zainteresowania – super! Teraz rozmowa powinna pójść sprawnie.

Pamiętaj, aby nie naciskać na nią za bardzo, jeśli nie chcę o czymś rozmawiać, to znaczy że nie chcę. Nie naciskaj na nią, wasza rozmowa powinna przebiegać płynnie – szczególnie jeśli poznaliście się niedawno.

Nie dopuść do tego, abyście nie wiedzieli o czym rozmawiać – nie pozwól aby doszło do ciszy podczas rozmowy

Bardzo ważne, nie można pozwalać aby doszło do ciszy. Wtedy, możecie wypaść z rytmu i nie wiedzieć o czym już rozmawiać. Tutaj, pomogą Wam wspólne tematy – dlatego wyżej wspomnieliśmy o tym, aby szukać wspólnych tematów – wystarczy nawet ulubiony serial i już macie gotowy temat na rozmowę.

Dziewczyna nie chce z Tobą rozmawiać? 

Są dwa powody: jest nieśmiała, nie przepada za Tobą.

Jeśli jest nieśmiała, potrzebuję po prostu czasu, staraj się rozmawiać z nią tak, aby czuła się przy Tobie swobodnie. Nie naciskaj też na nią, możesz spróbować opowiedzieć jej jakiś dobry dowcip – jeśli się pośmieje na pewno będzie skora do rozmowy.

Jeśli za Tobą nie przepada, cóż nic nie wskurasz, nie każdy jest dla każdego stworzony, jeśli nie ma zamiaru z Tobą rozmawiać, to po prostu nie będzie tego robiła, będzie znudzona.

Jak rozmawiać z dziewczyną przez telefon

Pytanie, które jest zadawane dosyć często. Podobnie jak wyżej, warto mieć wspólne tematy. Jednak, rozmowa przez telefon jest łatwiejsza niż na żywo. Jest łatwiejsza ponieważ, nie widzicie siebie nawzajem – no przynajmniej jeśli to nie wideorozmowa – dzięki temu nie macie presji, patrzenie w oczy, nieśmiałość. To wszystko jest słabsze niż na żywo, więc powinno pójść łatwiej. 

Jak rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu

Tutaj, rozmowa często jest ciężka, nie znacie się jeszcze za dobrze, więc prawdopodobnie nie wiesz jeszcze jakie ma zainteresowania etc. Dlatego musisz się o tym dowiedzieć, jeśli ona nie jest nieśmiała to, możliwe że sama przejmie inicjatywę i zacznie pierwsza się wypytywać. Jeśli już wiesz co ona lubi, masz temat do rozmowy!

Jak rozmawiać z dziewczyną na randce

Temat w zasadzie taki sam jak powyżej, ale użytkownicy często go wyszukują, więc odpowiem na niego ponownie. Jeśli jesteście na randce, to znaczy że chcesz, aby była Twoją dziewczyną, musisz więc postarać się znaleźć wspólny temat. Jaki to może być temat? Poniżej masz listę wszystkich zainteresowań, o których warto rozmawiać z kobietą.

Jak rozmawiać z dziewczyną żeby ją poderwać

Powinieneś zacząć jako pierwszy, jeśli Ty ją podrywasz musisz sam zacząć o czymś rozmowę. Zaproś ją gdzieś, do kina, na coś do jedzenia. Musisz dowiedzieć się np. od jej znajomych, co ona lubi.

Lista tematów, do rozmowy z dziewczyną, kobietą:

Szkoła – wiem że może to zabrzmieć dziwnie – no bo szkoła – ale jeśli jesteście uczniami, to możecie zacząć od tego, jeśli chodzisz z nią do klasy to na pewno wiesz co aktualnie przerabiacie itd. Jeśli ona nie jest zbyt dobrą uczennicą – nie uczy się za dobrze – to powinieneś się ominąć temat szkoły – raczej się jej on nie spodoba. Natomiast jeśli jest dobrą uczennicą, prawdopodobnie spodoba jej się ten temat.

Praca – możecie porozmawiać o pracy, może obaj nienawidzicie swoich prac. W takim wypadku będzie to dobry pomysł aby ponarzekać. 

Ulubione jedzenie – rozmowa o jedzeniu na pewno się przyda, dowiesz się co ona lubi, pozwoli Ci to organizować w przyszłości dobre kolacje – będziesz wiedział co ona lubi, zaskoczysz ją pozytywnie. 

Ulubiona muzyka – Kolejny dobry temat do rozmowy, dowiecie się jaki jest Wasz ulubiony zespół, muzyk, a jeśli będziecie mieli coś wspólnego, to macie gotowy temat na dobrą rozmowę. 

Rozmowa o hobby – porozmawiajcie o hobby, każdy je ma więc powinniście dużo się o sobie dowiedzieć.

Filmy/Seriale – kto nie lubi czasem obejrzeć dobrego filmu lub serialu? No właśnie! Każdy lubi, więc jest to dobry temat do rozmowy. Może dowiecie się że macie ten sam ulubiony serial.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+