jak rozmawiać z facetem

Jak rozmawiać z facetem – dowiedz się, jak rozmawiać z płcią męską

Rozmowa z mężczyzną nie zawsze jest łatwa. Facecie mają swoje grymasy, zachowują się inaczej, nieraz szybciej się złoszczą. Jednak są sposoby na rozmowy z nimi, sposoby które sprawdzają się naprawdę dobrze. W tym poście dowiesz się jak rozmawiać z facetem na różne sposoby, czy to o związku czy innych sprawach. Dowiedz się jak rozmawiać i jak wygrywać w rozmowie z facetem. A także, poznaj odpowiedzi na inne często zadawane pytania, związane z tym tematem.

jak rozmawiać z facetem

Jak rozmawiać z facetem

Powinniśmy zacząć od tego że, nie każdy facet jest taki sam, jedni są nieśmiali, małomówni, a są też wygadani którzy zawsze postawią na swoje. Poznaj kilka sposobów na rozmowę z facetem.

Pamiętaj, że Twój facet to nie kobieta

Znasz rozmowy z koleżankami? Babskie rozmowy, obgadywanie. Faceci tego nie lubią, a przynajmniej większość z nich, staraj się więc nie rozmawiać z nimi w taki sam sposób jak z najlepszymi przyjaciółkami.

Podczas rozmowy z mężczyzną, ważna jest szczerość i zwięzłość. Staraj się przejść od razu do rzeczy, bez zbędnych ceregieli.

Z nieśmiałymi może być inaczej, do nich po prostu trzeba podejść spokojnie, takie podejście na pewno poskutkuje.

Jeśli chcesz, aby Cię lepiej rozumiał – staraj się, spędzać z nim więcej czasu

Jeśli, będziecie spędzać ze sobą więcej czasu, Twój facet zobaczy że jesteście sobie bliscy i że razem możecie sobie ufać. Warto starać się więc spędzać więcej czasu, niż tylko śniadanie, kolacja. Starajcie się dbać o Wasz związek.

Jak rozmawiać z facetem który mi się podoba

Tutaj, powinny pomóc Ci rady pokazane powyżej, ale postaram się dodać coś nowego.

Jeśli chcesz powiedzieć mu że Ci się podoba, lub zaprosić go na randkę – chociaż to powinien zrobić facet – powinnaś zrobić to od razu, faceci lubią konkretne odpowiedzi – mówimy tutaj o facetach, nie o chłopcach.

Powiedz mu prosto z mostu o co Ci chodzi, jeśli mu się podobasz, powinien odpowiedzieć pozytywnie, a jeśli nie, to negatywnie. Co by nie powiedział, pamiętaj, nie warto się przejmować, jest masa innych i jeżeli on odmówi, na pewno znajdziesz jeszcze dużo bardziej przystojnego, który może akurat się zgodzi.

Jak rozmawiać z facetem o uczuciach

To może nie być takie proste, ponieważ mężczyźni nie przepadają za rozmawianiem o takich sprawach. Jeśli jednak czujesz że musicie coś zmienić w Waszym związku, dodać coś do niego, powinnaś się na to zdecydować i zacząć rozmowę.

Przygotuj się prędzej do tej rozmowy

Przed rozmową z facetem, przygotuj się do niej, zastanów się o czym konkretnie chcesz porozmawiać, jak możesz do niego dotrzeć. Ty znasz go najlepiej, więc zastanów się co możesz zrobić, aby podejść do niego jak najlepiej. Może dobrym rozwiązaniem była by wspólna kolacja? I wtedy rozmowa o związku.

Bądź spokojna, wrażliwa

Pamiętaj, aby zachować spokój, jeśli będziesz zbyt denerwująco, on też może się taki zrobić podczas rozmowy.

Nie przeciągaj, staraj się być zwięzła, faceci nie lubią jeśli ktoś papla bez sensu – może niektórzy to lubią, ale to mniejszośc.

Bądź wrażliwa – pokaż że Ci na nim zależy.

Jak rozmawiać z chłopakiem o pierwszym razie

Podobnie jak w punkcie wyżej. Znajdź odpowiedni czas, przygotuj się do tej rozmowy.

Rozmowa o pierwszym razie, może wydawać się trochę denerwująco i nieśmiała, ale dla Twojego chłopaka na pewno będzie tak samo. Postaraj się go zrozumieć, jeśli nie jest on nieśmiały to, pewnie sam wyjdzie z tym tematem.

Zdecyduj czy już czas na Waszą pierwszą miłość. Ty jesteś kobietą więc to od Ciebie zależy, kiedy to nastąpi. Jeśli uznasz że już czas, lub wolisz jeszcze poczekać z tym – po prostu mu powiedz.

Wiem, że sporo piszę aby powiedzieć mu prosto bez zbędnych ceregieli, ale taka jest prawda. Faceci nie są jak kobiety, lubimy usłyszeć od razu, i konkretnie, to co kobieta ma nam do powiedzenia.

Jak rozmawiać z nieśmiałym chłopakiem

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na rozmowę z nieśmiałym chłopakiem.

Daj mu znać że się nim interesujesz

Możesz, wysyłać mu znaki że się Ci podoba, znaki jak np. miły uśmiech, dawaj mu znać że jesteś nim zainteresowana.

Jak długo powinnaś dawać mu o tym znać? Zależy od chłopaka – jeden szybko może się domyślić o co chodzi, a drugi może nie wiedzieć o co Ci chodzi. Każdy jest inny, więc nie ma jednej odpowiedzi.

Polub mu zdjęcie na Facebook czy coś, po czym mógłby zauważyć oznaki Twojego zainteresowania.

Sama przejdź do rozmowy jeśli on się wstydzi

Jeśli, pomimo Twoich starań, on nadal nie wie o co chodzi, nie pokazuje że odwzajemnia uczucia. Przejdź do działania i sama zacznij z nim rozmowę, napisz na Facebook, lub podejdź do niego kiedy będzie sam, aby nikt Wam nie przeszkadzał.

Staraj się być wyrozumiała

Nieśmiały facet, może mieć problemy z otwarciem się, musisz więc dać mu czas, niech się rozkreci i zobaczy że jesteś dla niego miła. Postaraj się aby mógł Ci powiedzieć co czuję, z początku będzie ciężko, ale z czasem powinien się rozkręcić.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+