jak poznać że żona cię zdradza

Jak możesz rozpoznać, że kobieta cię zdradza? Poznaj nasze metody

Zastanawiałeś się kiedykolwiek czy Twoja partnerka Cię zdradza? Po mężczyźnie nie trudno jest poznać zdradę, zaczyna bardziej dbać o siebie, coraz później wraca do domu (mając wymówkę, że w pracy musi zostać dłużej). Kobiety łatwo to wykrywają, mają do tego intuicję. Mężczyźni natomiast jej nie posiadają, wykrycie zdrady u partnerki zajmuje im więcej czasu. Zawsze są pewni, tego że kobieta jest im wierna, ponieważ jest dla nich miła, troskliwa. Jak jednak wykryć, zdradę kobiety? Jak sprawdzić, czy jesteś rogaczem? Dowiedz się jak poznać że żona cię zdradza , poznaj sprawdzone rady.

Powinieneś także sprawdzić nasz artykuł o tym jak sprawić kobiecie przyjemność aby nie miała powodów do zdrady.

Jak poznać że żona cię zdradza?

Poniżej, przedstawiamy najważniejsze powody, na to że żona Cię zdradza!

Bardziej o siebie dba

Pierwsza i jedna z najczęstszych rzeczy, po których możesz, osądzać kobietę o zdradę to, właśnie że bardziej dba o siebie. Wielu mężczyzn tak ma, gdy tylko ich kobieta, zaczyna lepiej się ubierać, dbać o wygląd, od razu są bardziej podejrzliwi. Jeśli, Twoja kobieta nigdy nie przywiązywała zbyt dużej uwagi, do swojego wyglądu to faktycznie coś może się za tym kryć. Jeśli wystraja się wieczorami pod pretekstem że, idzie z koleżankami na zakupy, coś może być na rzeczy.

Spędza większość czasu z telefonem

Wyciszyła telefon, wszędzie z nim chodzi? To może być oznaka ze ukrywa coś przed Tobą, np. chcę abyś się nie dowiedział o tym z kim piszę.

Brak ochoty na stosunek

Za każdym razem, gdy masz chęć na seks, ona odmawia? Ciągle twierdzi że boli ją głowa, nie ma dziś na to ochoty? Może oznaczać to, że już ktoś ją zaspokaja, i nie jesteś jej do tego potrzebny.

Coraz częściej spotyka się z koleżankami

Często wychodzi na miasto, z koleżankami o których nic nie wiesz, nie chcę Ci mówić, bo twierdzi że to babskie sprawy. Po prostu, chcę abyś nie wiedział, o tym z kim się spotyka i myślał że przesiaduje z koleżankami.

Planowała zawsze wasz wspólny czas, a teraz ma to gdzieś

Wiele kobiet często planuje czas do spędzenia ze swoim partnerem, wyjście do kina, na kolację. Jeśli Twoja partnerka często tak robiła, lecz teraz zaprzestała to, może oznaczać to że nie widzi jej się przyszłość z Tobą.

Teraz wiesz, jak poznać że żona cię zdradza!

Jeśli ten tekst był dla Ciebie pomocny, udostępnij go proszę dalej, na fb, twitter. Niech pomoże także innym mężczyzną. Powinieneś także sprawdzić po czym poznać że podobasz się kobiecie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+