jak podobać się dziewczynom

Jak podobać się dziewczynom – 4 najważniejsze zasady!

Zastanawiasz się, co zrobić aby przypodobać się jakiejś dziewczynie, lub co zrobić aby podobać się każdej dziewczynie jeszcze bardziej? Być może myślisz, że nie zdołasz już nic zrobić, bo w końcu co masz poradzić na swoją twarz, jesteś jaki jesteś – taka genetyka. Lecz nie jest wcale tak, jak myślisz. Widzisz, kobiety nie zwracają uwagi jedynie na twarz mężczyzny, czy na jego drogie ubrania. Jest wiele innych czynników, dzięki którym facet może spodobać się dziewczynie. W tym artykule, dowiesz się, jak podobać się dziewczynom, jak sprawić abyś był dla nich jeszcze bardziej atrakcyjny

Jak podobać się dziewczynom?

Sposobów na to, aby bardziej podobać się dziewczynom jest wiele, nie każdy jest dobry, ponieważ każda kobieta jest inna. Dokładnie tak, jak z mężczyznami – jednemu podoba się to, a innemu jeszcze co innego. Poniżej, znajdziesz według nas najlepsze rady na to, jak bardziej przypodobać się dziewczynom.

Spraw, aby inni chcieli przebywać w twoim gronie 

Przepadasz za ludźmi, którzy ciągle chwalą się jacy to oni są super, jak to wszystko dobrze robią? Czy lubisz tych ludzi? Prawdopodobnie nie, ponieważ są oni niezbyt miłymi ludźmi, denerwują każdego. Dlatego, staraj się być ich przeciwieństwem. Jeśli będziesz miły, to sprawisz że będziesz przyjaźniejszy dla innych osób, a co za tym idzie, sprawisz że będziesz się bardziej podobał dziewczynom – tylko nie przesadzaj z tym, bo to też może zaszkodzić w zbyt dużej ilości.

Udawaj, że niby ci na niej nie zależy

Dziewczyny to lubią, nie podlizuj się do dziewczyny cały czas, pokaż jej, że ona też musi wykazać inicjatywę. Oczywiście, w podrywaniu Ty musisz odegrać największą rolę, ale nie dawaj jej satysfakcji że zrobisz dla niej wszystko, nie każdej się to spodoba. Po prostu, nie lataj za nią cały czas.

Skorzystaj z mowy ciała, aby dać jej sygnały

Uśmiechanie się, unikanie wzroku, zapewne znasz już te sposoby i słyszałeś o nich. Takich gestów używają głównie dziewczyny, natomiast faceci także powinni ich spróbować. Jeśli zobaczysz, że dziewczyny robi takie rzeczy jak: miły uśmiech, unikanie wzroku, to znaczy że jest tobą zainteresowana.

Nie bądź cały czas samotnikiem

Ten punkt jest podobny do pierwszego. Czy chciałbyś spotykać się z osobą, która cały wolny czas przesiaduje przed telewizorem popijając piwko? No chyba nie każdy by chciał się spotykać z taką osobą, właśnie! Dlatego spraw, abyś Ty taki nie był, jeśli masz zamiar spędzić większość swojego czasu w domu, przed grami lub telewizją, to nie licz na to że będziesz atrakcyjniejszy dla dziewczyny. Jest to ostatni sposób, i zarazem bardzo ważny. Pamiętaj, staraj się spędzać więcej czasu z ludźmi!

Możesz także spróbować znaleźć szybko dziewczynę na świetnym portalu dla Panów. Wiele osób z niego korzysta i każdy chwali – w dodatku jest on za darmo! Kliknij przycisk poniżej i załóż szybko konto.

Jak się ubierać, żeby podobać się dziewczynom?

Jeśli chcesz podobać się dziewczynom, powinieneś zadbać o to, aby ładnie i elegancko się ubierać. Oto następujące rady dla ciebie.

Ubrania, powinny dobrze na tobie leżeć

Zadbaj o to, aby ubrania nie były za szerokie, wygniecione. Koszulki z krótkim rękawem, powinny być do długości połowy twojego bicepsa, nie przekraczaj tej długości – dzięki temu, podkreślisz swoje ramiona. Spodnie nie powinny być za długie, zbyt szerokie. Najlepiej jest nosić dżinsy.

Zachowaj elegancję

Wiele kobiet – a w zasadzie to większość – lubi elegancko ubranych facetów, czyli często koszule, dżinsy, eleganckie buty. Pokazuje to, że potrafisz się dobrze ubrać, i wyglądasz schludnie.

Zegarek na ręce

Teraz, większość facetów nosi telefony, ale co gdyby założyć na rękę ładny zegarek? Zegarek jest widoczny i zawsze wygląda ładnie + dobre ubranie = świetny styl.

Jeśli chodzi o najlepsze sposoby, to tyle! Teraz tylko musisz wcielić w życie te rady, i zobaczysz efekty.

Co powiedzieć dziewczynie, która mi się podoba?

Załóżmy, że wiesz już co zrobić, aby podobać się dziewczynom. Nadeszła więc pora na to, aby powiedzieć jej, co czujesz. Dobrym sposobem, będzie podejście do niej wtedy, gdy nie ma przy niej koleżanek. 

Możesz się im nie spodobać, albo ona nie będzie chciała tracić czasu, bo jest akurat z nimi. Możesz też napisać do niej na messengerze, więcej o tym poczytasz w artykule, poświęconym pisaniu z dziewczyną przez internet.

Ale co powiedzieć takiej dziewczynie? Powiedz prosto, czy chcę się z tobą umówić na koncert, kawę, wyjść gdzieś na miasto, zobacz też na Facebooku, czy się czymś interesuje, będziesz wiedział co lubi. 

Nie ma się co bać, dziewczyny lubią pewnych siebie facetów. Jeśli ty tego nie zrobisz, to zrobi to ktoś inny i wyrwie ci dziewczynę, która ci się podoba.


🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+