mój facet sam się zaspokaja

Mój facet sam się zaspokaja – 5 sposobów na odwiedzenie go od tego!

Ostatnio, dostaliśmy pewną wiadomość od kobiety “mój facet sam się zaspokaja – co mogę na to poradzić?” Dlatego w tym poście, postaramy się pomóc i znaleźć najlepszy sposób na to, aby twój facet nie musiał sam robić sobie dobrze – masturbować się. Może wina leży po twojej stronie, a może po jego? Przekonajmy się!

Mój facet sam się zaspokaja – jak temu zaradzić?

Najpierw, musimy dowiedzieć się, co stoi za tym, że zaczął się sam zaspokajać, dlaczego nie chcę już ciebie do sprawiania sobie przyjemności. Wybraliśmy pięć sposobów na to, aby dowiedzieć się, w czym leży problem. Sprawdź je i zobacz który z nich może ci pomóc najbardziej.

Pomyśl, jak możesz go sama zaspokoić

Jeśli żyjesz z nim dłuższy czas, to zapewne sama wiesz już, co go podnieca i co lubi najbardziej. Pomyśl o tym co możesz zrobić aby znów zaczął się tobą bardziej interesować. Może ma jakieś fetysze i wstydzi się ci o nich powiedzieć? Zapytaj się go o to. 

Zapytaj się go, czy ma jakieś problemy seksualne

Może problem leży w jego penisie? Jeśli jest w podeszłym wieku, to tym bardziej nic dziwnego. Jeśli okaże się, że tutaj leży problem, to należy udać się do specjalisty i zobaczyć co da się z tym fantem zrobić. Nieraz, dobrym rozwiązaniem może okazać się środek na potencję.

Ubieraj się seksowniej do łóżka

Postaraj się go podniecić i skusić na zabawę za pomocą seksownej bielizny, nieraz potrafi to zadziałać niesamowicie. Poszukaj czegoś co naprawdę wygląda na tobie seksownie.

Zmieńcie coś w swoim seksie

Zmiany są częścią życia. Nikt nie lubi monotonii. Dlaczego by więc nie zmienić czegoś w waszym seksie? Postarajcie się sprawdzić na internecie co mogłoby was zainteresować, może będą to zabawki a może inna pozycja seksualna.

Postaraj się lepiej robić loda

Nie od dziś wiadomo, że faceci lubią gdy kobieta robi im dobrze, jeśli chcesz aby dać mu wielką przyjemność, powinnaś skupić się na robieniu lepszego loda. Sprawdź poradniki na stronach z filmami dla dorosłych.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+