co zrobić by facet oszalał w łóżku

Co zrobić by facet oszalał w łóżku? Poznaj jakie są najlepsze sposoby

Nie wiesz, co możesz zrobić aby jak najbardziej podniecić swojego faceta? Są na to różne sposoby, od przebieranek, na różnych pieszczotach kończąc. W tym poście dowiesz się, co zrobić by facet oszalał w łóżku. Co działa najlepiej a czego nie warto robić. Sprawdź także poprzedni wpis, o tym jak podniecić kobietę. Po tym poście, Twój facet nie będzie wstanie wytrzymać ani chwili bez orgazmu!

Co zrobić by facet oszalał w łóźku?

Seksowne przebrania: Faceci bardzo lubią, kiedy ich kobieta ubiera się w seksowne przebrania. Jeśli chcesz go bardzo podniecić, powinnaś wybrać jakieś seksowne ubrania i bieliznę, które zadziałają na jego wyobraźnię. Poszukaj na internecie seksownych stroi, jeśli chcesz sprawić mu niespodziankę to nie mów mu o tym, ale możesz się go sprytnie podpytać jakie stroje lubi.

Czułe dotykanie: Dotykanie i sprawianie przyjemności facetowi, nie kończy się tylko na penisie. Jest wiele innych miejsc, w których będzie on odczuwał przyjemność dzięki Twojemu dotykowi. Sprawdź jakie dotykanie i gdzie, wypływa dobrze na bodźce mężczyzny. Na pewno go tym podniecisz, a także on będzie mógł się zrewanżować.

Stopy – wielu facetów lubi, kiedy dotyka się ich stopy – kobiety zapewne też to lubią. Wystarczy delikatne dotykanie, aby poczuł dobrą przyjemność. 

Szyja – mężczyźni także lubią być tutaj dotykani, całowani, sprawia to wielką przyjemność i podnieca.

Uszy – uszy są bardzo delikatne oraz podatne na bodźce, jeśli będziesz dotykać je językiem, sprawisz jeszcze większą przyjemność, jeśli się brzydzisz to dotykanie palcami też jest dobre.

Wydawanie różnych dźwięków podczas stosunku: faceci lubią, kiedy ich kobieta wydaje różne odgłosy podczas stosunku, może to być np. oo tak mocniej, lub co innego co przyjdzie Ci na myśl. Jeśli będziesz tak robić, sprawisz że poczuje się on naprawdę dobry w tym co robi, i będzie bardziej podniecony, będzie się starał jeszcze bardziej. Musisz zacząć to robić, nie ma innej opcji!

Nie można także zapominać o penisie – czyli głównym narzędziu facetów. Powinnaś się nim zająć wtedy, kiedy skończysz z dotykaniem innych części ciała. Po tym wszystkim powinien być już w niebo wzięty.

Teraz już wiesz, co zrobić by facet oszalał w łóżku. Wykorzystaj te rady, a na pewno nie pożałujesz.

Pamiętaj, najważniejsze to zacząć działać i się nie poddawać! Nie możesz być jakimś fajtłapą! Zacznij działać i nie żałuj życia!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+