Jak zwrócić uwagę dziewczyny

Jak zwrócić uwagę dziewczyny – poznaj 5 najważniejszych zasad

Zastanawiasz się, jak zwrócić uwagę dziewczyny która Ci się podoba? Co zrobić aby w końcu ta na Ciebie spojrzała, pokazała że jest Tobą zainteresowana? Mamy na to sposoby! Każdy z nas szuka miłości, jedni przelotnej, inni stałej. Żeby znaleźć miłość trzeba obojga ludzi, dlatego w tym wpisie pokażemy Ci, w jaki sposób sprawić, aby dziewczyna była Tobą zainteresowana i aby mogła być Twoja. No tutaj trzeba się będzie bardziej napracować, ale dasz radę! Dowiesz się, jak zagadać do dziewczyny na Facebooku, a także w rzeczywistości. Pokażemy Ci także, w jaki sposób możesz zwrócić uwagę swojej byłej dziewczyny – aby ta była o Ciebie zazdrosna. Bierzmy się zatem do roboty – bo bez tego nic nie będzie!

Jak zwrócić uwagę dziewczyny 

Jest na to wiele sposobów, jedne są lepsze a inne gorsze. Jednak postaramy się, podać tylko te, które faktycznie są warte uwagi i które dadzą dobre rezultaty – oczywiście jeśli wykorzystasz je w odpowiedni sposób.

Pierwsza i ważna zasada – ubierz się schludnie.

Tak, to jest najważniejsza zasada. Nie chodzi tutaj o to, abyś był nie wiadomo jak ubrany w markowe ubrania. Chodzi o to, abyś był ubrany schludnie – która kobieta będzie zainteresowana facetem, który chodzi w wybrudzonej bluzce? Żadna! Chyba że sama jest niechlujna. Więc pamiętaj o tej zasadzie i staraj się być ubrany ładnie. Wystarczy tylko to i już masz plusik – bo jesteś schludny.

Zapach.

Ładny zapach potrafi wiele! Nie ma się tutaj co kłucić. Jesteśmy w stanie, zapamiętać drugą osobę właśnie po zapachu. Warto więc zadbać abyś miał ładny zapach – możesz także sprawdzić feromony, które dodatkowo pobudzą wyobraźnie kobiety.

Nie bądź natrętny.

Nikt nie lubi osób, które bez przerwy się narzucają. Ty pewnie też nie, więc jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę dziewczyny, nie narzucaj się za bardzo. Jeśli widzisz, że ona nie jest w nastroju, to może warto zaczekać i znaleźć inną porę, kiedy będzie w lepszym nastroju. Wtedy będzie bardziej przyjazna więc, wyjdzie lepsza okazja na podryw! Czas popłaca.

Staraj się, sprawdzać czy nie wysyła Ci sygnałów.

Dziewczyny tak samo jak chłopacy, mają swoje sposoby na podryw. Jedne mogą wysyłać CI oczko, inne uśmiechać się do Ciebie aby wyraźnie wyrazić Tobie swoje zainteresowanie. Więcej o sygnałach kobiet dowiesz się tutaj. Jeśli widzisz, że wysyła Ci ona któryś z tych sygnałów, nie czekaj! To jest dla Ciebie znak. Powinieneś brać się za nią, podejść porozmawiać lub zagadać na Facebooku – więcej o tym napiszemy w dalszej części tekstu.

Bądź czysty na twarzy.

Tak, może i to banał – ale czy nie jest to ważne? Jasne że jest! Dlatego pamiętaj o takich szczegółach, powinieneś też obciąć paznokcie aby nie wypaść na niechluja.

Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny która mi się podoba ?

Tutaj, możesz zauważyć, że będą się powtarzały tematy z punktu wyżej. Dlaczego? Ponieważ, jest to bardzo podobny temat, ale postaramy się wymyślić coś nowego.

Obserwuj wybraną przez Ciebie dziewczynę.

Musisz się czegoś o niej dowiedzieć, co lubi, jak się zachowuje. Pomoże Ci to w podrywaniu jej, ponieważ dzięki temu będziesz o niej więcej wiedział. A co za tym idzie, będziesz wiedział na jakie tematy z nią rozmawiać, gdzie można by ją zaprosić, aby jej się spodobało.

NIe powinieneś się śpieszyć.

Temat związany z tym wyżej, nie śpiesz się. Daj sobie czas, dowiedz się o niej więcej i dopiero wtedy zacznij do niej zagadywać, nie ma nic od razu.

Jeśli możesz, staraj się jej pomagać.

Gdy trafi Ci się sytuacja, w której będzie ona wracała ze szkoły np. coś niosła, to pomóż jej – na pewno jej się to spodoba. Jeśli jesteś lepszy w nauce, zaproponuj jej pomoc, tego na pewno nie odmówi, a sprawisz tym ogromne wrażenie. Takie proste sprawy naprawdę Ci pomogą, w poderwaniu jej.

Te sposoby, pomogą Ci zwrócić na siebie uwagę dziewczyny, ale musisz je wcielić w życie. Nie czekaj więc, i bierz się za robotę, ponieważ życie jest krótkie, nie warto czekać.

Jak zwrócić uwagę byłej dziewczyny – jak sprawić by była zazdrosna o moją nową dziewczynę?

Jest to temat, który może zadziałać lub nie. Jeśli Twoja dziewczyna ma już kogoś i jest z nim szczęśliwa, to może być ciężko aby była zazdrosna o Ciebie i Twoją nową dziewczynę. Bo po co skoro ona ma już kogoś lepszego od Ciebie. Natomiast jest kilka sposobów, które pozwolą Ci to sprawdzić.

Przedstaw jej nową dziewczynę.

To może wypalić lub nie, może ona nie chcieć nawet na nią patrzeć. Lecz jeśli chcesz ją zdenerwować, przedstaw jej nową dziewczynę, poznaj je ze sobą, powinno ją to rozwścieczyć. Tym bardziej ją zdenerwujesz, jeśli ona nikogo jeszcze nie ma, zobaczy że jesteś szybszy i masz większę powodzenie od niej.

Uśmiechaj się, kiedy widzisz ją, a ty idziesz z nową dziewczyną.

Prosty sposób, ale za to dobrze działa. Pokazuj jej, że jesteś bardzo szczęśliwy z nową dziewczyną, uśmiechasz się i jest Ci przy niej lepiej niż z Twoją była.

Całuj się z nią kiedy Twoja była to widzi.

To już naprawdę srogi sposób, całując się z nią namiętnie, kiedy widzi to Twoja była, możesz ją konkretnie zdenerwować i pokazać że jest w tym lepsza od niej, pewnie się po tym popłacze.

Jak zwrócić uwagę dziewczyny na fb – o czym rozmawiać i w jaki sposób to robić?

Ten sposób będzie się różnił od innych, ponieważ robisz to przez komputer, telefon, ale coś się tutaj wymyśli – w końcu młodzi ludzie podrywają się, właśnie w taki sposób.

Nie stalkuj jej.

Nie możesz jej non stop wysyłać wiadomości, i dawać jej ciągle lajki pod zdjęciem. Może ją to zdenerwować i sprawić, że będziesz dla niej zbyt natrętny. Przez takie zachowanie, może ona stracić Tobą zainteresowanie.

Nie pisz, jeśli ona jeszcze nie zdążyła odpisać na pierwsze wiadomości.

Jak powyżej, nie możesz jej nękać. Jeśli nie odpisał Ci jeszcze na stare wiadomości, nie musi to oznaczać, że nie lubi Cię – może nie mieć po prostu na to czasu, lub nie mieć chęci, różnie to bywa z dziewczynami.

Staraj się być unikalny – nie taki sam jak każdy inny.

Każdy pewnie piszę do niej to samo, więc dlaczego Ty masz też tak robić i być jak reszta? Lepiej wykazać się czymś i pokazać że jesteś lepszy niż cała reszta napaleńców, która wysyła jej nagie fotki i prosi o to samo – w końcu sama Ci wyśle.

A w jaki sposób w ogóle mogę znaleźć dziewczynę?

Sposobów jest wiele, ale najlepszy w dzisiejszych czasach może być podryw przez internet. NIe znasz żadnych portali randkowych? To nie problem! Specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, przygotowaliśmy listę najlepszych portali randkowych. Listę, możesz znaleźć tutaj – opisaliśmy najlepsze portale, więc wiesz w co wchodzisz, większość jest darmowa, więc nie bój się korzystać ze wszystkiego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+