mąż ze mną nie sypia

Mąż ze mną nie sypia – czy da się temu jakoś zaradzić? Poznaj 3 powody i sprawdź co jest nie tak!

W starszych związkach, często możemy usłyszeć od kobiet zdanie “mąż ze mną nie sypia – co robić?”. Czy da się tutaj coś zaradzić? Tak – może nie zawsze, ale zazwyczaj znajdzie się wyjście z tej sytuacji. Najważniejsze to dojść do tego, co powoduje brak chęci do współżycia. Jeśli dojdziemy do tego, wtedy trzeba tylko sprawić, aby te problemy rozwiązać. W poście dowiesz się, co zrobić kiedy mąż z Tobą nie sypia, nie ma chęci na igraszki. Pamiętaj, że nie każdy sposób może zadziałać, ale warto spróbować!

Mąż ze mną nie sypia – jakie mogą być powody?

Nie podobasz się mu już

Pierwsze i zarazem smutne, nie podobasz się mu już! To może być najczęstszy powód braku współżycia w małżeństwie/związku – mężczyzna po prostu nie ma chęci na uprawianie z Tobą seksu, ponieważ już go nie pociągasz – niestety, wszyscy się starzejemy. 

Co możesz zrobić w takiej sytuacji?

Rozwiązań jest kilka:

Zacznij bardziej o siebie dbać – staraj się chodzić do kosmetyczki jeśli masz taką możliwość, ubieraj się seksowniej, może bardziej wulgarnie  – aby pokazać swoje walory.

Jeśli masz problemy z wagą – zacznij ćwiczyć, może nie podobasz się mu, ponieważ jesteś mocno przy kości. Jeśli to jest dla niego problemem to zacznij ćwiczyć – a jeśli on też ma problem z wagą, niech też zacznie  – nie ma że tylko ty.

Nie może uprawiać seksu

Starsi mężczyźni mogą mieć właśnie ten problem, nie staje im penis – zaburzenia erekcjimożesz więcej o tym poczytać. To trudne i ciężkie dla mężczyzny. Jak możesz mu pomóc? Jedynym wyjściem w tej sytuacji mogą być jakieś środki na erekcję – w przyszłości napiszemy o nich. Musi pójść do specjalisty od tych spraw, i zobaczyć co można zrobić z tym fantem. Nieraz, takie środki działają i pomagają starszym osobom.

Czas mu na to nie pozwala

To też może być możliwe – po prostu jest zaganiany. Nie dziw się, że ma ciężką pracę w której pracuje do późna i nie ma ochoty na seks po późnym powrocie do domu – a to źle, bo jest wiele zalet uprawiania seksu! . Co możesz tutaj zaradzić? Będzie ciężko, może spróbujcie uprawiać seks w innych porach, wtedy kiedy on będzie bardziej energiczny – może z rana było by najlepiej? Wtedy facet ma większą erekcję.

Jeśli mąż nie chce ze mną sypiać, czy mogę jakoś temu zaradzić? 

Czy możesz całkowicie temu zaradzić to nie wiem. Ale wiem, że jeśli skorzystasz z porad wymienionych powyżej, jesteś w stanie sprawić że będzie lepiej. Nie wszystko może zadziałać, ale warto spróbować, ponieważ lepsze to niż nic nie robić i patrzeć jak Twój związek się rozpada.

Jeśli nie chcesz do tego dopuścić, powinnaś wziąć się za to jak najszybciej, porozmawiaj z nim i dowiedz się, jaka jest główna przyczyna. Jeśli będziesz wiedziała, co jest powodem, szybciej będzie można ten problem rozwiązać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+