jak reagować gdy mąż krzyczy

Jak reagować gdy mąż krzyczy? Poznaj 2 najlepsze metody

Wszyscy wiemy, że kłótnia w związku nie jest niczym przyjemnym. Pary potrafią nieźle się ze sobą pokłócić, nieraz może to być wina męża a nieraz i kobiety. Coraz częściej  słyszymy od kobiet, że ich mąż na nie krzyczy. Jak jednak można wyjść z takiej kłótni cało, jak reagować gdy mąż krzyczy? Odpowiemy na te pytanie w tym poście. Dowiesz się, jak najlepiej możesz złagodzić jego krzyczenie. 

Jak reagować gdy mąż krzyczy?

Musisz wiedzieć, że z większości kłótni można wyjść łagodnie. Co możesz zrobić aby tak było? Oto najlepsze z najlepszych sposobów!

Staraj się załagodzić sytuację

To najczęściej działa najlepiej. Postaraj się go uspokoić, jeśli ty też zaczniesz się wydzierać to nic to nie da, będziecie starać się przekrzyczeć siebie nawzajem. Musisz postarać się załagodzić sytuację – pomyśl co on lubi. Może działają na niego jakieś słówka? A może lubi się przytulać? Jesteś z nim zapewne od dawna, więc musisz już coś o nim wiedzieć. Jeśli twój mąż jest nerwusem, to prawdopodobnie samo mu przejdzie jak się wydrze do siebie. Chyba że nie jest, tylko macie jakąś ciężką sytuację, którą on może ciężko znosić i przez to jest podenerwowany.

Powiedz, że masz chęć się kochać

Seks zawsze jest dobry, dzięki niemu się kochacie i na pewno będziecie mniej nerwowi po nim, nawet i całkiem wam przejdzie. Szybki seks i przejdzie wam obu, a po całym zdarzeniu na pewno się dogadacie, albo i nie będziecie już chcieli do tego zdarzenia wracać. Seks działa cuda! Jaki seks najlepiej tutaj zadziała? Zrób mu lodzika lub zapytaj się na co on ma ochotę. Może akurat dzisiaj ma on chęć na seks analny

To wszystko, wystarczą te dwa sposoby, aby reagować gdy mąż na ciebie krzyczy!

Wydaje ci się, że to mało? A czego chcieć więcej? Może chcesz się z nim rozwieść? Niestety w tym poście o tym nie rozmawiamy, może pojawi się w przyszłości coś na ten temat. Natomiast, jeśli chodzi o to aby mąż przestał na ciebie krzyczeć, to te dwa sposoby są doskonałe! Łagodzenie sytuacji i seks to najlepsze co możesz zrobić.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+