jak poznać że ona cię kocha

Jak poznać że ona cię kocha – poznaj 2 najskuteczniejsze sposoby!

Wierność w związku, czy nie każdy kiedyś się nad tym zastanawiał? Nie zawsze jesteśmy pewni, czy nasza druga połówka jest nam wierna. Nie zawsze ufamy naszej drugiej połowie, ale czy zawsze musi okazać się, że nasza partnerka/partner jest zdradziecki? Nie! Zdecydowanie, nie musi się tak okazać. Czasem, to tylko nasze skojarzenia, nasze zbyt mocne wątpliwości na wierność naszego partnera pokazują że jesteśmy niepewni jego wierności. W tym poście, dowiesz się, jak poznać że ona cię kocha. Poznaj najlepsze sposoby, aby sprawdzić czy twoja partnerka jest ci wierna.

Jak poznać że ona cię kocha?

Sposobów mogłoby się wydawać jest na to wiele. Jednak, my skupimy się na najlepszych.

Spędza z tobą wiele czasu

Jeśli spędza z tobą tyle czasu ile może, to możesz być pewien, że naprawdę jej na tobie zależy. Bo czy zrobiłaby to, gdyby miała innego faceta na boku? Nie, wolałaby spędzać czas w jego towarzystwie. Tak samo zapewne zrobiłby mężczyzna. Jeśli zamiast wychodzić gdzieś wieczorami, ona woli spędzać je z tobą, to myślę, że jest ci naprawdę wierna i kocha cię bardzo mocno.

Nie mówi ci o twoich wadach

Czy wiesz, na czym polega związek? Na zaufaniu i na tym, że kochasz swoją drugą połówkę bez względu na jej wady. Jeśli więc, kobieta nie zwraca ci uwagi na to, że masz problemy z nadwagą, lub jesteś za chudy, masz brzydką twarz i można tak wymieniać wady bez końca, to znaczy, że naprawdę cię ona akceptuję! Nie szuka w tobie ideału, bo już go znalazła! Jesteś dla niej cudowny, taki jaki jesteś teraz. Jeśli trafiła Ci się taka kobieta, to powinieneś być naprawdę z tego powodu dumny.

To były najważniejsze powody na to, że kobieta cię kocha i cię akceptuję. A co za tym idzie? Jeśli jesteś dla niej wystarczająco dobry, to nie ma powodu do szukania innego faceta!

A jak możesz poznać że ona cię nie kocha?

A co jeśli ona cię nie kocha, jak możesz się o tym przekonać? Jeśli jest przeciwnie niż w wymienionych sytuacjach powyżej, to to już jest znak do niepokoju. Natomiast są inne ważne, sprawdź je poniżej.

Nie chcę się z tobą kochać

Brak współżycia w związku to coś złego. Dlatego, że musi być ku temu jakiś powód, ty możesz się nie podobać kobiecie, albo i na odwrót. Co z tym fantem zrobić? Najlepiej będzie porozmawiać, zobaczyć co faktycznie jest powodem. Szczera rozmowa z partnerem powinna załatwić ten problem i pokazać, co jest nie tak, z tym że nie uprawiacie seksu.

Robi się przy tobie tajemnicza 

Nie chcę się tobie w niczym wyżalić? To nic dziwnego, kobiety wolą to robić z koleżankami. Ale co jeśli, nie chcę z tobą o niczym rozmawiać? Tak, jakbyś był dla niej kimś obcym. Może to oznaczać, że oddalacie się od siebie i coś musi być nie tak.Może to jej wina, bo ma kogoś, a może to ty ją zaniedbujesz. Pomoże tutaj tylko szczera i spokojna rozmowa.

Już powinieneś mieć pewność, czy ona cię kocha czy nie. Jeśli coś jest nie tak z waszym związkiem, to po prostu porozmawiajcie, niby prosta czynność a to ona potrafi nie raz, nie dwa rozwiązać problemy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+