jak często uprawiać stosunek

Jak często uprawiać stosunek – czy nadmierna ilość może zaszkodzić

Każdy z nas lubi seks, masturbacje. Ale czy zbyt częste dogadzanie sobie może mieć złe konsekwencje? W tym poście dowiesz się, jak często uprawiać stosunek i czy zbyt częste onanizowanie się jest szkodliwe, a także poradę jak z nią skończyć. Pamiętaj, nie pisał tego lekarz, ale informacje są zaczerpnięte z internetu. Dowiedz się więc tego co musisz wiedzieć.

Jak często uprawiać stosunek

Tutaj nie ma jednej odpowiedzi, powinno się to robić tak często jak ma się na to ochotę. Nie uprawianie stosunku może prowadzić do chorób i ma swoje konsekwencje, natomiast uprawianie seksu nie ma przyczyn ubocznych. Możemy nabawić się chorób i innych złych rzeczy, ale tylko wtedy gdy się nie zabezpieczamy, jeśli stosujemy się do zasad, to nie powinno być żadnych problemów. Tak więc, jeśli lubisz się kochać 2 razy w tygodniu to ok, jeśli wolisz to robić więcej razy też nie ma problemu! Pamiętaj tylko, nie przesadzaj z absencją, to może prowadzić do chorób, szczególnie u mężczyzn.

Czy zbyt częste uprawianie stosunku może być szkodliwe?

Jak wyżej zostało napisane, nie powinno to stanowić niczego złego, nie ma się czego więc obawiać. Uprawiaj tyle seksu na ile masz ochotę. Pamiętaj natomiast o tym, aby nie unikać go zbyt długo, to akurat może stanowić problemy.

Jeśli chcesz uprawiać seks z wieloma kobietami, to sprawdź tę listę najlepszych portali do poznania kobiet.

Masturbuje się często, czy to też liczy się jako stosunek?

Nie jest to brane jako stosunek, w końcu to nie to samo, natomiast u mężczyzn wiadomo jak się to kończy więc wychodzi na jedno. 

Jeśli chcesz raz na zawsze skończyć z masturbacją, to kliknij i dowiedz się jakie są najlepsze sposoby na skończenie z  masturbacją. Ten post pomógł już wielu osobą raz na zawsze skończyć z onanizowaniem się, dlaczego więc nie może pomóc i tobie! Daj sobie szansę na lepsze życie.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+