żona mnie zdradziła i chce wrócić

Żona mnie zdradziła i chce wrócić – co robić? 6 najlepszych rozwiązań!

Zdrada w małżeństwie nie jest niczym przyjemnym i często bardzo boli. Jak jednak sobie z tym poradzić i co zrobić gdy partnerka chciałaby do ciebie wrócić i znów żyć razem? Poznasz na to odpowiedź w tym poście, dowiedz się co zrobić, będąc w sytuacji: żona mnie zdradziła i chce wrócić.

Żona mnie zdradziła i chce wrócić – wybaczyć jej?

Najpierw musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań, ponieważ nie jest to takie proste i jest to decyzja która może wszystko zmienić, zastanów się więc i zadecyduj rozważnie. Poniższe punkty pomogą ci wybrać odpowiednią decyzję i podpowiedzą co dalej zrobić z tą kobietą.

Każdy zasługuje na drugą szansę

Jest to bardzo ważne! Jak wiesz, każdy powinien otrzymać drugą szansę i zasługuje na wybaczenie. Ale dlaczego mam jej wybaczyć po czymś takim? Przypomnij sobie wasze najlepsze chwile i powspominaj jak dobrze było wam kiedyś razem. Kolejną rzeczą jest to, czy ty chciałbyś, aby ktoś nie dał ci drugiej szansy i od razu spisał cię na straty? Zastanów się i spójrz na to z różnych stron.

Czy ona się zmieniła?

Po zdradzie mógł jej rozum przyjść do głowy, mogła się zmienić i zrozumieć że zrobiła bardzo źle. Jeśli było to tylko chwilowe zauroczenie to prawdopodobnie wina leży po stronie jej byłego. Jeśli jest teraz inna i rozumie że złamała ci serce, to może wie już że nie powinna tak więcej robić. Kobiety są inne i nie każda to zrozumie, tak samo jest z mężczyznami, nasz też łatwo jest zauroczyć ładną sylwetką etc. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nadal jesteś w stanie żyć z tą kobietą, czy nie będziesz widziała w niej zdradzieckiej kobiety jak dotychczas.

Ustal zasady

Powinieneś jej dać jakieś zasady, po to aby wiedziała że musi ich przestrzegać jeśli chce dalej z tobą być. Na przykład niech nie spędza tyle czasu na telefonie flirtując z innymi mężczyznami, niech wie że jeśli jej na tobie zależy to powinna ten czas spędzać z tobą a nie szukać innych facetów po internecie. Dobra, może nie szuka innych facetów tylko czatuje z koleżankami, nie wiesz tego. Ale bądź ostrożny, nie wiesz czy znowu nie zechce jej się ciebie zdradzać i puszczać się z innymi, nie bądź jednak zbyt podejrzliwy gdyż to do niczego nie prowadzi. 

Te sposoby powinny ci pomóc zdecydować czy po zdradzie może jeszcze do ciebie wrócić – pamiętaj, aby nie dać się ponieść emocjom i zadecydować słusznie.

Żona zdradziła mnie z kolegą z pracy – co robić?

Zdrada z kolegą z pracy to cios który może nas zaboleć niesamowicie mocno. Dlaczego w ogóle ktoś może się do czegoś takiego posunąć? Przecież jest to coś strasznie paskudnego i niewybaczalnego – ale czy na pewno nie da się tego wybaczyć? No właśnie, nie zawsze potrafimy zrozumieć inną osobę, może warto jednak się czasem mocniej zastanowić i zobaczyć co było powodem zdrady. Skąd możemy wiedzieć, czy partnerka nie była przypadkiem szantażowana. Wyjście z takiej sytuacji jest ciężkie, pamiętaj że ciebie też mogło to spotkać, a może i spotka w przyszłości. W poniższych punktach wymienimy, rady które pomogą ci podjąć decyzję o tym, co zrobić gdy żona zdradzi cię z kolegą z pracy. Weź nasze rady i zrób co powinieneś, pamiętaj jednak że są to tylko rady, nie miej do nikogo żalu jeśli ty sam postąpisz źle.

Dlaczego tak postąpiła?

Jak już prędzej napisaliśmy, może powodem było zmuszenie jej do tego, zapytaj się jej o to ostrożnie, nie bądź nachalny czy coś w tym stylu, nie każdy lubi gdy ktoś go za mocno przyciska. Postępuj łagodnie i miej efekty, nie bądź nachalny jeśli ona akurat teraz nie chce. Jeśli już uda ci się dowiedzieć dlaczego tak postąpiła, to masz już za sobą połowę sprawy, teraz pozostaje ci już tylko podjęcie decyzji, ewentualnie głębsze poznanie przyczyn zdrady, o czym dowiesz się poniżej.

Czy żałuję tego?

A co jeśli ona żałuję tej zdrady, co powinieneś zrobić w takiej sytuacji, wybaczyć jej, zapomnieć o niej i żyć dalej, co robić? Otóż, to już jest tylko twoja decyzja, nie chcemy ci sami układać życia więc możemy tylko jakoś doradzić i pomóc ci w podjęciu racjonalnej decyzji. Jeśli ona tego żałuje, to znaczy że jest jeszcze szansa na to, że zależy jej jeszcze na tobie. Jeśli tego nie żałuję to sorki, coś tutaj nie jest w porządku. Pozostaje tylko pytanie, czy to się nie powtórzy? No właśnie, skąd masz to wiedzieć? Nie możesz tego wiedzieć, kobieta zmienną jest. Jednak twój męski zmysł powinien ci sam poradzić, podpowiedzieć ci co z nią zrobić – zostawić czy wybaczyć. Podejmij słuszną decyzję i na spokojnie się zastanów, po to, aby nie popełnić żadnej głupoty której będziesz później żałował.

Dalej ją kochasz?

Czy ty dalej coś do niej czujesz? Tak, czy jesteś w stanie zakochać się w niej drugi raz po zdradzie? Jeśli tak, to trafiła na prawdziwego mężczyznę z jajami, mężczyznę który nie boi się stawić czoła zdradzie i żyć z nią. Nie no, nie do końca było to na serio, nie powinno się wybaczać tak od razu, to głupie. Natomiast, jeśli nadal ją kochasz i uważasz że nie wyobrażasz sobie bez niej swojego wspaniałego życia, to facet masz problem. Dlatego masz problem, że musisz jej wybaczyć bo bez niej sobie nie poradzisz. Nie namawiam i nie zniechęcam rób jak uważasz. 

Nie chcę jej już znać, chcę poznać inną – co zrobić?

Tutaj świetnym sposobem będzie znalezienie innej dziewczyny na portalu randkowym. Dlaczego? Dlatego że są tam samotne kobiety takie jak ty, mogą być w takiej samej sytuacji i szukać kogoś do poważnego związku, zajrzyj na listę portali do czatowania aby poznać piękne i samotne dziewczyny, które rzucą się w twoje ramiona i poczują się znów niesamowicie i bezpiecznie. No okej, przesadzam – wiem. Ale takie portale załatwiły wielu, naprawdę wielu mężczyzną świetne i piękne kobiety. Kobiety, które w dodatku lubią seks i wiedzą co mężczyźni lubią robić – może powinieneś dać szansę.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+