jak skończyć z masturbacją

Jak skończyć z masturbacją – 3 skuteczne sposoby

Udostępnij i podziel się z innymi!

Masturbacja nie jest niczym groźnym, jednakże, młodzi ludzie mogą często przesadzać, ponieważ kiedy zobaczą że daje ona im satysfakcję, radość, jest naprawdę przyjemna, może to stać się dla nich uzależniające. Jak sobie z nią radzić? Jak skończyć z masturbacją i czy jest to aż tak trudne? Nie! Nie jest, pokażemy Ci przykłady i damy świetne rady, na to, jak przestać się onanizować.

Czy skończenie z masturbacją jest wymagające?

Nie ma na to jednej odpowiedzi, ponieważ zależy to od tego, czy osoba nałogowo się masturbuję lub czy robi sobie dobrze co jakiś czas.

Jeśli, osoba masturbuje się nałogowo, może być jej ciężko z tym skończyć od razu, jeśli ktoś pali papierosy czy alkohol, na pewno wie, jak to jest z uzależnieniem.

W przypadku, gdy osoba masturbuje się co jakiś czas, nie będzie to aż takie trudne, wystarczy odrobina samozaparcia, i zbudowanie dyscypliny.

Pamiętajmy, że każdy może się zmienić, jedni po prostu mają ciężej, inni łatwiej.

jak skończyć z masturbacją

Jak skończyć z masturbacją?

Najpierw, musisz odpowiedzieć sobie, na jedno pytanie – Jaki jest powód dla którego się masturbujesz?

Jest to bardzo ważne, ponieważ, dowiesz się z czym konkretnie musisz walczyć.

Dla jednych, masturbacja może być powodem do odreagowania, pozbycia się stresu. Inni mogą stracić zainteresowanie drugą połówką, masturbują się ponieważ nie chcą się kochać z żoną, dziewczyną.

Jeśli masturbujesz się z samotności to, musisz postarać się nad tym zapanować, znaleźć drugą połówkę, wyrobić sobie dyscyplinę. Pamiętaj, że nie zawsze jest łatwo, ale jeśli będziesz się starał, próbował z tym walczyć, będzie coraz lepiej.

Masturbacja jest powodem do odreagowania? Koniecznie musisz to zmienić! Jest wiele więcej ciekawych sposobów na to, jak sobie radzić ze stresem.

Wartymi uwagi sposobami, będą: Sport – bieganie, siłownia, sporty walki. Hobby: Granie w gry komputerowe, słuchanie muzyki, praca modelarska… Sam na pewno wiesz co Cię najbardziej interesuje, postaraj się to robić, zamiast się masturbować.

Mój facet sam się zaspokaja – co zrobić?

Kobiety czasem o to pytają, więc postanowiliśmy umieścić to w tym poście.

Jeśli jesteś kobietą, musisz wiedzieć, że dla mężczyzny ważny jest seks! Tak, taka jest prawda.

Jeśli Twój facet, nie chcę się z Tobą kochać, to prawdopodobnie, nie jesteś dla niego aż tak aktrakcyjna jak kiedyś, albo po prostu chcę on, czegoś innego.

Co na to zaradzić? Spróbuj ubrać się jakoś seksownie, podniecić go, jeśli to nie pomoże, zapytaj się go, tak po prostu. Jeśli Cię kocha, powiec Ci prawdę.

Teraz już wiesz, jak skończyć z masturbacją! Co dalej?

Wdróż to w życie! Bez tego nic nie będzie, tylko od Ciebie zależy czy się zmienisz.

Mam nadzieję, że Ci się uda, drogi czytelniku!

Udostępnij i podziel się z innymi!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Psst. Chcesz z kimś poczatować? JASNE, Z CHĘCIĄ!
+