poranna erekcja

Poranna erekcja – najważniejsze fakty, które musisz o niej wiedzieć!

Poranna erekcja może wydawać się dla ciebie czymś dziwnym, jeśli jesteś młody i dopiero zaczynasz ją mieć – lub dopiero teraz to zauważasz bo ktoś ci powiedział o tym w telewizji, internecie lub gdziekolwiek indziej. Czy jednak jest się czego obawiać, czy to jest normalne i nie masz żadnych problemów – nie myślisz za dużo o seksie? Tak, jest to całkowicie normalne i nie ma się czym tutaj przejmować, możesz spać spokojnie, zaraz natomiast dowiesz się więcej na temat porannej erekcji. Pamiętaj, ten tekst nie został przygotowany przez lekarza, jeśli masz jakieś poważne problemy to wybierz się do niego.

Poranna erekcja – dlaczego ją mam?

Jest to bardzo proste, masz poranną erekcję – wzwód penisa, ponieważ jesteś facetem kolego! Masz coś co nazywa się testosteronem, dziewczyny tego nie mają. Dzięki testosteronowi twój penis staje z rana, ponieważ wtedy masz go najwięcej. Nie martw się tutaj niczym, to że on staje to nie twoja wina, nie powinieneś myśleć że to coś złego, ciesz się tym, starsi faceci nieraz mają problem z erekcją! Uwierz, nie chciałbyś doczekać się czegoś takiego, wymaga to specjalnych tabletek na potencje, masy pracy aby postawić kolegę do góry.

Możesz mieć poranny wzwód również dlatego, że myślisz w sporo o kobietach, szczególnie przed snem. Jeśli masz dodatkowo sny z seksownymi kobietami, ciężko będzie ci nie mieć erekcji z rana. Może oglądasz też za dużo porno? Nie ma w tym nic złego, ale należy pamiętać, że wszystko ma swój umiar i nie należy z niczym przesadzać.

To były powody przez które masz poranną erekcję, jak widzisz, nie ma się czym martwić jeśli ona ci towarzyszy. Natomiast jeśli chcesz wiedzieć więcej o porannym wzwodzie, to przygotowaliśmy dla ciebie specjalnie kilka pytań na które znajdziesz poniżej odpowiedzi. Mam nadzieje, że wszystkie twoje pytania zostaną rozwiane!

Najlepszy czas na seks to poranna erekcja!

Zgadza się! Jeśli masz problemy z erekcją, to poranny seks może być dla ciebie zbawieniem i jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji! Dlatego, jeśli twój maluszek odmawia posłuszeństwa, to powinieneś zachęcić swoją partnerkę do porannego seksu, wytłumacz jej co jest grane i dlaczego chcesz uprawiać seks z rana, pewnie zazwyczaj robicie to w nocy, więc może to być dla was coś nowego, dodatkowo warto aby wpuścić do pokoju w którym się kochacie promienie słoneczne, pobudzi was to dodatkowo i wprowadzi w lepszy nastrój, poczytaj więcej o witaminie D.

Jeśli poranny wzwód nadal nie pomaga na seks, to powinieneś sięgnąć po coś, co może ci pomóc natychmiast. Mowa tutaj o tabletkach na potencję. Kliknij w link poniżej, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej. Nie jest to nic wstydliwego, każdy w swoim wieku może mieć problem ze staniem maluszka, ale można coś na to zaradzić. Skorzystaj ze znanych i lubianych przez wszystkich plastrów na potencję! Dlaczego warto? Ponieważ, dzięki nim łatwo będzie Ci znów wrócić do gry w łóżku! Nieraz zapewne próbowałeś już walczyć z brakiem potencji, ale teraz możesz pokonać to silną i mocną bronią, użyj plastrów i pokaż swojej kobiecie że znów możesz to robić tak, jak młody Bóg.

Efekty widać już po dwóch godzinach od użycia!

Czy mogę coś poradzić na poranną erekcję? Nie chce jej mieć!

To trochę dziwne że nie chcesz mieć porannej erekcji, ponieważ to oznaka zdrowia i męskości. Jednak czy można coś na to poradzić? Są na to pewne i proste sposoby, ale nie ma gwarancji że zaczną działać i zawsze będzie po twojemu.

Ogranicz erotykę

Może to coś da, ponieważ nie będziesz myślał już tak bardzo o nagich kobietach. Może być ciężko z tym, ponieważ w dzisiejszych czasach zewsząd jesteśmy atakowani reklamami w internecie. Natomiast jeśli jesteś w stanie nie wchodzić na takie strony to może ci się udać. Chociaż nie może to ci zagwarantować tego, że z rana obudzisz się z opuszczonym maluszkiem.

Nie myśl przed snem o kobietach

Poranny wzwód może często być powodem myślenia przed snem, jak i w śnie o kobietach, budzisz się podniecony po takiej nocy i myślisz tylko o jednym – stąd ten wzwód. Wiem, to może być ciężkie, jesteśmy mężczyznami więc ciężko nie myśleć o ładnych kobietach. Natomiast jeśli chcesz faktycznie nie mieć wzwodu, to może być dobre rozwiązanie.

To wszystko! Pamiętaj, wzwód poranny to bardzo dobra rzecz, która często nie zależy od nas samych! Dlatego jeśli masz go to się ciesz!

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+