co to znaczy hetero

Co to znaczy hetero ?

Dzisiaj odpowiemy na pytanie: co to znaczy hetero ? Dowiesz się także, czy warto być hetero czy bi. Pamiętaj jednak, że jest to nasza opinia i każdy może mieć inną, dlatego należy to uszanować i pamiętać o tym, że ktoś może poczuć się urażony, szanujmy opinię innych. Jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to nie bój się sekcji komentarzy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na portalach dyskusyjnych, kliknij tutaj. Zapraszam Cię więc do tekstu, dowiesz się co kryje za sobą tajemne słowo hetero.

Co to znaczy że ktoś jest hetero?

Najprościej mówiąc, oznacza to że, jeśli jest to mężczyzna to lubi płeć przeciwną – czyli kręcą go kobiety. Jeśli kobieta jest hetero, to oznacza to że kręcą ją mężczyźni. Już wiesz co to znaczy? Znaczy to, że jeśli kręci Cię płeć przeciwna, to jesteś hetero. 

Jeśli jesteś hetero, to jesteś normalny – czyli kręci Cię płeć przeciwna, natomiast jeśli kręci Cię płeć ta sama jakiej Ty jesteś, to oznacza to że, jesteś biseksualny. Na to co oznacza biseksualny odpowiemy jednak w innym poście aby ten był zgodny z tematem.

Czy to źle, jeśli nie jesteś hetero? 

To już zależy od samego Ciebie, dlaczego? Dlatego że Ty sam powinieneś wiedzieć co jest dla Ciebie najlepsze. Na pewno rodzice będą chcieli abyś był hetero – choć nie zawsze tak może być – to jednak Ty powinieneś być szczęśliwy i czuć się dobrze w swojej skórze. 

Społeczeństwo również może uważać, że biseksualność to coś złego. Ale każdy ma swoje życie i każdy sam powinien sobie odpowiedzieć co tak naprawdę go kręci.

Czy powinieneś powiedzieć swoim rodzicom o tym jaka płeć Cię kręci? Że np. jesteś gejem? 

To zależy od tego jakich masz rodziców, jedni mogą być wyluzowani i nie mieć z tym żadnego problemu, natomiast jedni mogą tego całkowicie nie akceptować i być przeciwni temu, mogą nawet powiedzieć że ich dziecko postradało zmysły. Więc odpowiedz sobie na pytanie  na to jak mogą zareagować na to Twoi rodzice. Weź pod uwagę to, że prędzej czy później pewnie się dowiedzą, więc ciężko będzie to ukryć przed nimi na zawsze. 

Czy już wiesz co to znaczy hetero ? Masz jeszcze jakieś pytania? Nie bój się zadać ich w komentarzach. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+