Jak zrobić chłopakowi dobrze

Jak zrobić chłopakowi dobrze jedną rzeczą?

Udostępnij i podziel się z innymi!

Zastanawiasz się, jak możesz zrobić swojemu chłopakowi dobrze? Jest na to wiele sposobów, przybliżymy Ci je w tym artykule, pokażemy co działa a co nie. Jest jeden sposób który zadziała na każdego faceta, fakt, jest on trochę wulgarny, ale chyba jesteś w stanie to dla niego zrobić? Są też sposoby, które nie wymagają od Ciebie zbyt wiele.

Jak zrobić chłopakowi dobrze, jakie są na to sposoby ?

Najlepszy, sposobem jest zrobienie facetowi loda, to zadowoli go najbardziej. Faceci mają swoje narzędzie i jest ono dla nich najważniejsze. Nie musisz jednak robić akurat tego, możesz zrobić mu dobrze ręką. Nie będzie to tak dobre jak lodzik, ale zawsze to coś – z rąk kobiety będzie to przyjemniejsze. 

Jak zrobić chłopakowi dobrze loda?

Jest sporo czynników, które wpływają na przyjemność podczas robienia przez kobietę loda. Jakie jednak są najważniejsze? O to najważniejsze czynniki.

Musisz to polubić

To jest najważniejszy punkt. Dlaczego? Jeśli robienie mu loda, nie będzie Ci sprawiać przyjemności, nie będziesz tego lubiała, nigdy nie będziesz w stanie zrobić tego dobrze – czy nie jest tak z innymi rzeczami? Jeśli czegoś nie lubimy, to robimy to na “odwal” musisz więc postarać się to polubić. 

Warto zadbać o seksowną bieliznę podczas robienia lodzika

Wiesz dlaczego? Dlatego że to podnieci go jeszcze bardziej, seksowny strój potrafi podniecić lepiej niż nagie ciało, po to w końcu został stworzony. Zadbaj więc o jakiś seksowny ubiór gdy będziesz mu robiła dobrze.

Nie zapominaj o używaniu języka

Język pomoże Ci sprawić, że lodzik będzie dla niego o wiele bardziej przyjemniejszy. Dlaczego? Ponieważ jest on bardzo delikatny, a dodatkowo nawilży penisa.

Pomyślcie o innej pozycji

Jest wiele pozycji na robienie loda facetowi, możecie robić sobie dobrze nawzajem, ty możesz być na kolanach a on stać, siedzieć na łóżku. Sky is the limit. NIe bójcie się eksperymentować, seks to zdrowie.

Masz dłonie, więc ich także używaj 

Wyżej wspomnieliśmy o robieniu ręcznej roboty czyli masturbacji. Możesz użyć swoich dłoni podczas robienia mu loda, rób to na zmianę. Urozmaici to zabawę.

Finał – połknij spermę na sam koniec

Dzięki temu, zapewnisz mu większą przyjemność, i sprawisz że poczuje się on o wiele ważniejszy. Jeśli brzydzisz się spermy, to daj mu się spuścić na ciało.

Jakie są wady seksu oralnego – lodzika? Według badań, robienie loda przez kobietę, może wywołać raka krtani. Bądź więc świadoma tego ryzyka.

To wszystko! Teraz już wiesz, jak zrobić chłopakowi dobrze loda i nie tylko. Wykorzystaj to i zobaczysz, że będzie zachwycony jak nigdy. 

Udostępnij i podziel się z innymi!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Chcesz poznać samotne dziewczyny? Jasne!
+