Jak zrobić chłopakowi dobrze

Jak zrobić chłopakowi dobrze loda? 6 sposobów na lepszego lodzika

Zastanawiasz się, jak możesz zrobić swojemu chłopakowi dobrze? Jest na to wiele sposobów, przybliżymy Ci je w tym artykule, pokażemy co działa a co nie. Jest jeden sposób który zadziała na każdego faceta, fakt, jest on trochę wulgarny, ale chyba jesteś w stanie to dla niego zrobić? Są też sposoby, które nie wymagają od Ciebie zbyt wiele.

Jak zrobić chłopakowi dobrze, jakie są na to sposoby?

Najlepszy, sposobem jest zrobienie facetowi loda, to zadowoli go najbardziej. Faceci mają swoje narzędzie i jest ono dla nich najważniejsze. Nie musisz jednak robić akurat tego, możesz zrobić mu dobrze ręką. Nie będzie to tak dobre jak lodzik, ale zawsze to coś – z rąk kobiety będzie to przyjemniejsze. 

Jak zrobić chłopakowi dobrze loda?

Jest sporo czynników, które wpływają na przyjemność podczas robienia przez kobietę loda. Jakie jednak są najważniejsze? O to najważniejsze czynniki.

1. Musisz to polubić

To jest najważniejszy punkt. Dlaczego? Jeśli robienie mu loda, nie będzie Ci sprawiać przyjemności, nie będziesz tego lubiała, nigdy nie będziesz w stanie zrobić tego dobrze – czy nie jest tak z innymi rzeczami? Jeśli czegoś nie lubimy, to robimy to na “odwal” musisz więc postarać się to polubić. 

2. Zadbaj o seksowną bieliznę

Wiesz dlaczego? Dlatego że to podnieci go jeszcze bardziej, seksowny strój potrafi podniecić lepiej niż nagie ciało, po to w końcu został stworzony. Zadbaj więc o jakiś seksowny ubiór gdy będziesz mu robiła dobrze.

3. Używaj języka

Język pomoże Ci sprawić, że lodzik będzie dla niego o wiele bardziej przyjemniejszy. Dlaczego? Ponieważ jest on bardzo delikatny, a dodatkowo nawilży penisa.

4. Spróbujcie innych pozycji

Jest wiele pozycji na robienie loda facetowi, możecie robić sobie dobrze nawzajem, ty możesz być na kolanach a on stać, siedzieć na łóżku. Sky is the limit. NIe bójcie się eksperymentować, seks to zdrowie.

5. Używaj dłoni

Wyżej wspomnieliśmy o robieniu ręcznej roboty czyli masturbacji. Możesz użyć swoich dłoni podczas robienia mu loda, rób to na zmianę. Urozmaici to zabawę.

6. Połknij spermę na sam koniec

Dzięki temu, zapewnisz mu większą przyjemność, i sprawisz że poczuje się on o wiele ważniejszy. Jeśli brzydzisz się spermy, to daj mu się spuścić na ciało.

Jakie są wady seksu oralnego – lodzika? Według badań, robienie loda przez kobietę, może wywołać raka krtani. Bądź więc świadoma tego problemu.

Co jeśli nie masz komu zrobić loda? Polecamy sprawdzić portal randkowy poniżej, powinnaś szybko tam kogoś znaleźć. Nie chodzi tylko o partnera do stosunku, ale także do miłości. Sprawdź i sama się przekonaj jakie to proste!

To wszystko! Teraz już wiesz, jak zrobić chłopakowi dobrze loda i nie tylko. Wykorzystaj to i zobaczysz, że będzie zachwycony jak nigdy. 

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+