dziewczyna nie odpisuje po spotkaniu

Dziewczyna nie odpisuje po spotkaniu – 3 rzeczy o których musisz wiedzieć

Czasami, ciężko jest zrozumieć dziewczyny. Umawiasz się z nią, wszystko jest w porządku, a ta nawet nie odpisuje i nie wiesz, czy spisałeś się dobrze. Czy jednak poszło ci źle i nie spełniłeś jej oczekiwań. Skąd jednak możesz wiedzieć jak jest naprawdę? Cóż, są na to pewne sposoby, które przybliżymy ci w tym poście. Oto najlepsze sposoby, na to, co robić gdy dziewczyna nie odpisuje po spotkaniu. 

Dziewczyna nie odpisuje po spotkaniu – co robić?

Tak naprawdę, mało co możesz tutaj zrobić. Możesz próbować sam się z nią skontaktować, ale nie zawsze może się to okazać skutecznym sposobem. Czy jest szansa na to że odpisze do ciebie sama jeśli minęło już na przykład 5 dni? Tak, może się okazać że po prostu miała jakąś ważną sprawę do załatwienia. Chociaż bardzo rzadko się coś takiego zdarza, bo jak mogło minąć aż 5 dni zanim sobie o tobie przypomniała. Chociaż mogła mieć jakąś skomplikowaną sprawę w życiu czy coś, trzeba o tym pamiętać. 

Jednak pamiętaj o tym, że nie wszyscy mamy dobrą pamięć, często może zdarzyć się że zapomnimy o czymś. Czy tobie się to nigdy nie zdarzyło? Może też być tak, że sama zgubiła twój numer, lub swój telefon. Różnie w życiu bywa. Co innego jeśli wasz główny kontakt jest prowadzony poprzez media społecznościowe. Wtedy mogłaby jedynie zapomnieć hasła, utracić dostęp do konta. Zapewne tobie też się w życiu przydarzyła taka sytuacja. 

Czy powinieneś się martwić tym że jeszcze nie napisała? Zależy ile minęło czasu, jeśli to przykładowe 5 dni, to tak, powinieneś się martwić i liczyć na przypadki wymienione wyżej. Natomiast jeśli minęło dopiero kilkanaście godzin, dzień lub dwa, to myślę że nie powinieneś się jeszcze spisywać na porażkę. To nie jest nie wiadomo jak dużo czasu, masz jeszcze wiele nadziei że sama do ciebie odpiszę. 

Czy poszło ci dobrze na waszej randce? Nie wiesz tego zapewne, ponieważ jeszcze nie odpisała. Dlatego powinieneś się uspokoić i starać się przetrzymać kilka dni, aż ona sama do ciebie napiszę i pokażę, że jej także na tobie zależy. O tym, czy sam powinieneś do niej napisać, zdecydujemy w ostatniej części postu. Teraz natomiast, zajmiemy się tym, czy faktycznie jej na tobie zależy jeśli tak długo do ciebie nie odpisuje. Ponieważ, mogła już znaleźć sobie innego i nie jest tobą zainteresowana. Ale spokojnie, doradzimy ci co zrobić w takiej sytuacji.

Czy jeśli nie odpisuje, to jej na mnie nie zależy?

Nie, tak jak napisaliśmy wyżej, jeśli nie odpisuje po spotkaniu, to nie zawsze musi to oznaczać to, że jej na tobie nie zależy. Może też być tak, że potrzebuje ona czasu na to, aby przemyśleć sobie to i owo. Wiesz jak to kobiety, trochę może minąć zanim podejmą jakąś decyzję. Tak to już z nimi jest. 

A co w przypadku, gdyby nie odpisywała bo jej faktycznie na tobie nie zależy? Najlepiej byłoby się po prostu z tym faktem pogodzić. Na świecie jest masa kobiet, zapewne jeśli nie ta, to inna się znajdzie prędzej czy później, to tylko kwestia czasu i twojego zaangażowania.

Nawet ta strona może pomóc ci w znalezieniu tej jedynej, sprawdź najlepsze portale randkowe.

Jeśli nie odpisuje po spotkaniu, to mam sam do niej napisać?

Jeśli minęło już zbyt dużo czasu – tydzień czy coś koło tego, to tak. Powinieneś sam do niej napisać. Natomiast jeśli minęło dopiero kilkanaście godzin, lub kilka dni, to powinieneś się opanować i poczekać jeszcze trochę.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+