jak patrzy zakochany facet

Jak patrzy zakochany facet – 4 najważniejsze oznaki miłosnego spojrzenia!

Facet na ciebie patrzy a ty nie wiesz o co mu chodzi? To już nie problem! W tym poście, dowiesz się, jak rozpoznać, o co chodzi mężczyźnie gdy na ciebie patrzy. Sprawdź, jak patrzy zakochany facet.

Jak patrzy zakochany facet?

Zakochany facet, często będzie unikał wzroku, ale może też się na ciebie patrzeć śmiało i uśmiechać się do ciebie. Ale jak to, zapytasz. A no tak, to. Nie każdy mężczyzna jest śmiały i będzie ci z góry dawał do zrozumienia, że mu się spodobałaś – wpadłaś mu w oko.

No dobra, czyli może się patrzeć i uśmiechać do mnie, ale może też unikać wzroku. Tylko jak mam wiedzieć czy faktycznie chodzi mu o to, że się mu podobam? Cóż, tego nie możesz być nigdy pewna, może po prostu się do ciebie uśmiecha bo na przykład cię lubi i tyle. Ale są pewne sposoby na to, aby dowiedzieć się, czy mu się podobasz. 

Poniższe oznaki, często się sprawdzają i możesz być zdziwiona, ale mężczyźni korzystają z nich najczęściej. Dlaczego? Kto ich wie, może nie potrafią wymyślić nic innego. Skończmy jednak o tym gdybaniu i przejdźmy do sedna, czyli jak patrzą zakochani mężczyźni na kobiety.

1. Patrzy gdy nie widzisz

Zdarzyło ci się kiedyś coś takiego, że facet się na ciebie patrzył, ale gdy się odwróciłaś to on nagle przestaje się patrzeć – wiesz, ucieka wzrokiem, tak jakby się czegoś wystraszył. Może to oznaczać, że mu się spodobałaś i jest wstydliwy aby ci to powiedzieć, lub dać bezpośrednio do zrozumienia “hej, podobasz mi się!”. Po prostu, może być zbyt nieśmiały aby dać ci to do zrozumienia. 

Nie zawsze jednak, gdy ucieka wzrokiem, może oznaczać że mu się spodobałaś i się wstydzi. Może po prostu się patrzył, a ty go wystraszyłaś swoim wzrokiem – tak może być. Ciężko jest to zrozumieć, ale tacy są faceci. Kobiety nieraz, zachowują się podobnie, też uciekają wzrokiem gdy mężczyzna ich zawstydzi, bo się na nie nagle spojrzy – nie jest tak?

No dobra, ale co to do diaska znaczy? Podobam mu się w końcu czy nie, bo nie wiem co robić w takiej sytuacji. Tak, możesz mu się podobać, ale jak pisałem wyżej, mogłaś go po prostu przestraszyć, nie wiesz tego. Natomiast, jeśli powtarza się to dosyć często, patrzy na ciebie i ucieka wzrokiem gdy tylko ty się spojrzysz, to coś jest na rzeczy na sto procent.

Ale co ty powinnaś zrobić w takiej sytuacji? Podjąć działanie czy czekać aż on ruszy tyłek i w końcu wykona pierwszy ruch? Najpierw, odpowiedz sobie na pytanie: Podoba mi się ten facet, czy nie podoba? Jest to ważne!

Jeśli ci się podoba, to podejdź i zapytaj czy nie chciałby gdzieś razem wyskoczyć, albo napisz na facebooku, jak ci wygodniej. Może też jesteś nieśmiała jak on? To zapewne lepiej będzie przez internet. 

A co w sytuacji, gdy on ci się nie podoba, to zrób to samo, tylko powiedz o co mu chodzi. Patrzy się na ciebie dziwnie i nie wiesz co jest grane. Może po prostu to ty się za bardzo przejmujesz. 

2. Zawstydza się patrząc na ciebie

Tutaj sytuacja jest bardzo podobna do pierwszej. Natomiast nie chodzi tutaj o to, że unika cię wzrokiem, lecz o to, żę zawstydza się gdy tylko ty na niego spojrzysz tą ładną buźką. Dlaczego się zawstydza, czerwieni, gdy tylko ty się na niego spojrzysz? Ponieważ, prawdopodobnie mu się podobasz, a on się wstydzi, przez to jest, jak jest.

Czy możesz być po tym pewna, że faktycznie zawstydza się przez to, że mu się podobasz? Cóż, jeśli dodatkowo jeszcze się czerwieni, to na pewno tak jest! Zakochał się w tobie jak nic. Czy powinnaś ten fakt wykorzystać? Jeśli ci się podoba, to jak najbardziej tak! Masz już górki, bo wiesz że teraz tylko wystarczy twój krok, aby on był twój. 

Nie jest tak ciężko domyślić się, czy podobasz się facetowi, prawda? Wystarczy trochę poczytać z tego jak patrzą i praktycznie już wiesz co jest grane. Dziewczyny zdecydowanie mają łatwiej jeśli chodzi o podryw. 

Przejdźmy teraz do ostatniego punktu, czy facet jest zakochany w tobie gdy się do ciebie uśmiecha. 

3. Uśmiecha się, gdy się spojrzysz

Ten sposób na okazanie zainteresowania, należy zdecydowanie do bardziej śmiałych mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ, nie każdy facet będzie w stanie spojrzeć bezpośrednio na dziewczynę i ładnie się do niej uśmiechnąć, zazwyczaj robią to bardziej otwarci faceci. Chyba, że wyglądasz na tyle przyjaźnie, że facet się ciebie nie wstydzi. 

A jak mam wyglądać na tyle przyjaźnie, aby mi pokazał że mu się podobam? Staraj się być uśmiechnięta, to często dodaje ludziom zaufania, jeśli jesteś uśmiechniętą osobą, pokazujesz że jesteś przyjazną osobą. Każdy lubi przyjazne osoby, więc i faceci bardziej będą woleli mieć taką dziewczynę. 

4. Mruga do ciebie

To jest dosyć, dziwna metoda, będąc szczerym. No bo mruganie jest trochę słabym pomysłem, aby pokazać dziewczynie że ci na niej zależy, podoba się. Natomiast są osoby które tak robią, a jeśli masz takiego faceta, to bądź pewna że mu się podobasz. Nie ma innej opcji.

Więc wiesz już, jak patrzy zakochany facet. Pamiętaj, że nie zawsze spojrzenie może oznaczać to samo, w końcu każdy jest inny. Natomiast, zazwyczaj te sposoby powinny się sprawdzić i wszystko będzie dobrze.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+