moja dziewczyna jest gruba

Moja dziewczyna jest gruba – zobacz jak możesz temu zaradzić!

Pytasz, dlaczego moja dziewczyna jest gruba? Postaramy się Ci pomóc w tym poście, wytłumaczymy, dlaczego mogła przytyć, a także jak możesz temu zapobiec, jak sprawić aby znów była szczupła i piękna. Może jest w tym także Twoja wina? Nigdy nie wiadomo – mogłeś o nią nie dbać.

Dlaczego moja dziewczyna jest gruba?

Najpierw, musimy odpowiedzieć na tę pytanie – dlaczego moja dziewczyna jest gruba? Może zaczęła jeść, aby przestać się martwić? Tak mają niektóre osoby, jedzą aby zapomnieć o wszystkim.

Mogła stwierdzić, że i tak Ci się już nie podoba i zaczęła jeść bez ograniczeń. Jeśli to jest jednym z powodów, porozmawiaj z nią i postaraj się dojść, dlaczego tyle żre.

Przestała nagle ćwiczyć, biegać? A może nigdy tego nie robiła? Jeśli przestała o siebie dbać, możliwe że czymś się martwi, straciła motywację.

Co zrobić, aby moja dziewczyna schudła?

Postaraj się namówić ją do sportu.

Jeśli nie rusza się za często z domu, to właśnie to może być powodem, dla którego zaczęła tyć. Musisz postarać się, aby zachęcić ją do sportu. Zastanów się najpierw co może ona lubić, może tenis, piłka nożna, a może bieganie? To świetny sposób na spalanie kalorii.

Pamiętaj jednak, jeśli jest gruba, powinna zasięgnąć porady dietetyka, on pomoże jej dobrać dietę, i dzięki temu będą lepsze efekty.

Jeśli, zaczęła już ćwiczyć, to pora aby przestała aż tyle jeść. Niech zacznie trzymać dietę, ogranicza jedzenie, jesteś jej partnerem, więc to Ty, powinieneś ją do tego zachęcić, jeśli ma kogoś posłuchać, to właśnie swoją drugą połówkę. Zacznij starać się razem z nią, zobaczy że Ci zależy to sama zacznie.

Moja dziewczyna mówi, że jest gruba

Twoja dziewczyna mówi że, jest gruba a tak naprawdę widać że jest szczupła?

Wiele kobiet ma ten problem, nie wiadomo dlaczego, ale pomimo tego że, mają dobrą figurę, narzekają że są za grube i brzydkie.

Przemów jej do rozsądku, musisz powiedzieć jej, że dla Ciebie jest ona najpiękniejsza i nie jest wcale gruba. Pokaż jej, jak naprawdę wyglądają grube kobiety – wtedy sama zobaczy, że ma dobrą figurę.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+