żona nie chce się kochać

Żona nie chce się kochać – 2 największe powody braku seksu w związku

Kobiety mają swoje humory – wie to każdy mężczyzna który miał dziewczynę, lub nawet można zauważyć to po matkach czy siostrach. Prawdziwy problem zaczyna się jednak w dorosłym życiu, chcesz seksu, ale żona nie ma chęci albo coś innego. Wiemy jakie to złe. Czy jest szansa, aby coś na to zaradzić, aby znów kobieta chciała się kochać? Tak, można na to zazwyczaj coś zaradzić. W tym poście dowiesz się co możesz zrobić, gdy żona nie chce się kochać. 

Żona nie chce się kochać – co mogę zrobić?

Jeśli twoja żona nie chce się kochać, to zapewne ma ku temu powód. Owszem, może to być po prostu taki jej foch – nie chcę uprawiać seksu i już. Natomiast często może być tak, że na przykład problemem możesz być ty – tak, ty. 

Ale dlaczego to ja mogę być problemem zapytasz? Na to pytanie najlepiej znasz odpowiedź właśnie ty. My możemy tylko zgadywać, ale często jest tak, że jeśli kobieta nie chce się kochać, to facet jest problemem. Może się składać na to wiele powodów, na przykład możesz o siebie nie dbać, nie dostarczać jej odpowiednich wrażeń i wiele innych. Te tematy poruszymy jednak w dalszej części postu.

Czy możesz coś zrobić jeśli twoja żona nie chce się z tobą kochać? Owszem, jest na to wiele sposobów, w tym temacie poruszymy tylko te najważniejsze. Tutaj chodzi o to, abyś sam zrozumiał, dlaczego doszło do takiej sytuacji, gdzie ty popełniłeś błąd, że twoja własna kobieta nie ma chęci uprawiać seksu. Może ci się wydawać że ty jesteś bez winy, ale czy na pewno tak jest? Może jesteś tak zajęty, lub znudzony waszym związkiem że sam już nie wiesz czy jest między wami źle, czy dobrze.

Pamiętaj jednak, że wszystko można naprawić. Małżeństwo bywa czasami skomplikowane, to fakt. Ale czasem wszystko takie bywa, zawsze są lepsze lub gorsze chwile, takie jest życie. Najważniejsze jest to, aby nauczyć się walczyć z przeciwnościami. Nie raz może być ciężko, ale tak to już jest. Dlatego, jeśli zależy ci naprawdę na twoim małżeństwie, to powinieneś o nie walczyć. Nawet jeśli chodzi tylko o seks. Jest on bardzo ważny w związku, ponieważ zbliżacie się ze sobą. Jeśli więc seks wam nie wychodzi, nie macie na niego ochoty, może to prowadzić do tego, że w końcu wasz związek osłabnie na dobre.

Nie poświęcasz jej wystarczająco dużo czasu

Ludzie lubią gdy poświęca się im czas, lubią wiedzieć że komuś na nich zależy. Im więcej spędzasz z kimś czasu, tym bardziej pokazujesz mu, że ci na nim zależy. Czy aby na pewno, w waszym związku tego nie brakuje? Nie wydaje ci się, że poświęcasz swojej żonie zbyt mało czasu ( lub ona tobie) Możesz tego nie zauważać, ponieważ łatwo jest o tym nie wiedzieć. Szczególnie jeśli żyjecie ze sobą już jakiś czas i spędziliście ze sobą wiele wspólnych chwil. Czas szybko nam umyka i nie zdajemy sobie z tego sprawy. Poruszymy teraz to, jak możesz sprawić aby znów spędzać z nią wiele czasu. 

Zacznijcie robić coś, co razem lubicie

Odpowiedz sobie na pytanie, co lubisz robić ty i twoja żona. Jakieś pomysły? Może to być na przykład coś ze sportu, jak: piłka nożna, bieganie, rower, przechadzka – cokolwiek co lubicie robić razem. Dlaczego jest ważne abyście lubili to oboje: dzięki temu, będziecie robili coś wspólnego.

Jeśli jest to bieganie to idealnie! Wspólne treningi to świetny sposób, aby spędzać czas ze swoim partnerem. To pomoże wam znów być blisko siebie, a nawet i wspierać się. Dlatego warto mieć wspólną pasję. Jazda na rowerze również może być idealnym sposobem na spędzanie czasu z partnerem.  Sport nie tylko pomoże wam się do siebie zbliżyć, ale polepszy waszą kondycję seksualną, co wpłynie dobrze na wasz seks. A o tym właśnie dziś mowa. Zdecydowanie powinniście tego spróbować. 

A co jeśli nie lubicie sportu i żadne z was nie ma na to chęci? Trzeba znaleźć coś innego. 

Może lubicie razem oglądać filmy, seriale? A może i słuchanie jakiejś muzyki. Jeśli tak, to zacznijcie to robić razem. Namów twoją żonę, aby znów zaczęła robić to z tobą. Jeśli cię kocha to na pewno się zgodzi, w końcu jej też powinno zależeć na tym, abyście spędzali ze sobą jak najwięcej czasu. Każde z was powinno starać się naprawić związek, jeśli coś jest z nim nie tak. Nie tylko ty, czy tylko ona.

Jeśli zastosujesz się do tej rady i zaczniesz spędzać z nią więcej czasu niż dotychczas. To świetnie. Jesteś naprawdę dobrym mężczyzną i zależy ci na waszym związku, powinna być z ciebie dumna. Po jakimś czasie, powinieneś zauważyć polepszenie się waszego związku. Nie wszystko dzieje się od razu, więc cierpliwość jest bardzo ważna. Niestety wiele osób sobie nie zdaje z tego sprawy i poddaje się zbyt szybko. Jeśli ktoś będzie wytrwały, to może osiągnąć naprawdę wiele. 

Nie dbasz o siebie, tak jak dawniej

Jednym z powodów, dla którego ona nie ma chęci na seks z tobą, może być to że się zapuściłeś, dosłownie i w przenośni. Sam pomyśl, czy chciałbyś być na jej miejscu jeśli jesteś spocony, brudny czy co gorzej zarośnięty jak goryl? Wydaje mi się, że nie. Nie dziw się więc, że ona też nie ma chęci. 

Powinieneś o siebie dbać, nawet coś takiego jak zwykłe golenie się, może dużo zmienić. No chyba że twoja dziewczyna lubi facetów z brodą. Wtedy sytuacja wygląda inaczej, powinieneś mieć brodę. Natomiast, jeśli chodzi o zarost w miejscach intymnych jak jądra, penis. Powinieneś je ogolić, twoja dziewczyna będzie zadowolona – szczególnie przy lodziku. Dodatkowo, po ogoleniu jąder, penis będzie wydawał się większy! Jest to duży plus tego zabiegu i powinieneś tego spróbować, jeśli nigdy tego nie robiłeś.

Czy problem nie leży w twoim zapachu? Jak wcześniej wspomnieliśmy, zapach ma duże znaczenie, może nie myjesz się przed stosunkiem, nie używasz perfum. To może odrzucać twoją kobietę. Warto zadbać, abyś ładnie dla niej pachniał. Jeśli wybierzesz dobry zapach, może już cię nie puścić. Spróbuj znaleźć coś łagodnego, nie powinno to być zbyt mocne aby jej nie odrzucało. W dobrej drogerii na pewno ktoś doradzi ci coś dobrego. Najlepiej aby były orzeźwiające, ale nie za mocne. 

A jak u ciebie ze sportem? Może nie wyglądasz już tak dobrze, jak gdy cię poznała. 

Być może, nie jest jej łatwo się do tego przyznać. Jednak, jeśli twoje ciało mocno się zmieniło z jakichś powodów, możesz nie być dla niej już tak atrakcyjny jak kiedyś. Możesz na to łatwo coś poradzić, wystarczy zacząć uprawiać sport. Na pewno szybko uda ci się wrócić do dawnej formy.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+