żona mnie zdradziła i jest w ciąży

Żona mnie zdradziła i jest w ciąży – oto 4 kroki, do podjęcia dobrej decyzji!

Zdrada przez żonę nie jest niczym przyjemnym. A co dopiero jeśli po zdradzeniu nas ona wraca z wiadomością, że jest w ciąży. Co wtedy, co mamy robić, skoro mamy przeczucie że to nawet nie jest nasze dziecko? Ostatnio jeden z czytelników wysłał wiadomość – żona mnie zdradziła i jest w ciąży – co robić? Postaramy się, odpowiedzieć na to jak najlepiej w poniższym tekście.

Żona mnie zdradziła i jest w ciąży – co powinienem zrobić?

Oto cztery kroki, które powinieneś podjąć, jeśli twoja żona cię zdradzi i wróci do ciebie z informacją że jest w ciąży. Zobacz, jak nie dać się oszukać.

Dowiedz się, dlaczego cię zdradziła z innym

Jest to pierwsza rzecz, jaką powinieneś zrobić, gdy do ciebie wróci. Staraj się dowiedzieć, dlaczego w ogóle ona to zrobiła. Poznaj, co stanęło na przeszkodzie do waszego pięknego życia razem. Postaraj się być łagodny i wyciągnij jak najwięcej informacji. Kłótnie w związku nie prowadzą do niczego dobrego i tylko pogarszają wasze relację.

Zróbcie test DNA – upewnij się, że to nie ty jesteś ojcem

Najlepszy sposób aby być pewnym, czy to faktycznie twoje dziecko jest test DNA. Jest tylko jedna wada, jest to dosyć drogie, oraz musisz zaczekać aż dziecko się urodzi. Plusem jest to, że będziesz miał całkowitą pewność, czy to twoje dziecko, czy może jest to dziecko kogoś innego. Jeśli jest twoje, powinieneś go wychować. Jeśli nie, decyzja należy do ciebie – w pierwszej wersji oczywiście też.

Zostań z nią – jeśli, widzisz po niej, że się zmieniła

Jeśli widzisz po niej, że nie jest już puszczalska i naprawdę się zmieniła, to powinieneś dać jej szansę. Przecież każdy z nas popełnia w życiu błędy – skąd wiesz, czy ty nie zdradzisz jej w przyszłości bo znajdziesz jaką młodszą kobietę i ładniejszą.

Zerwij z nią – jeśli, nie wierzysz jej i nie chcesz jej więcej znać

Jeśli widzisz po niej, że nie jest już taka jak była gdy ją poznałeś – straciłeś już do niej zaufanie i uważasz, że ona się nie zmieni, to powinieneś ją zostawić. Jeśli dziecko też nie jest twoje, to masz kolejny powód na to, aby powiedzieć jej do widzenia. Niech wychowuje je kolejny mężczyzna.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+