wypalenie w związku

Wypalenie w związku – co to i jak z tym walczyć

Ostatnio, coraz częściej słyszymy od ludzi że ich związek się wypala. Nie wiesz co to znaczy? Oznacza to, że para nie jest już sobą zainteresowana tak bardzo, jak była kiedyś. Nie interesuje ich już wspólnie spędzony czas, uprawianie seksu. Czują się źle w swoim otoczeniu – może nie tak źle, że siebie nie lubią, ale nie są już sobą tak zainteresowani jak kiedyś. W tym tekście, dowiesz się, jak poradzić sobie kiedy masz wypalenie w związku. Dowiesz się, jak wyjść z tego szczęśliwie.

Jakie są objawy wypalenia w związku?

Objawy, to głównie małe zainteresowanie drugą osobą w związku. Nie mają już chęci na wspólne spędzanie czasu, takie jak: wspólne wyjścia, rozmowy itp. Oto najczęstsze objawy wypalenia związku.

Obojętność – w tym przypadku, partnerzy są sobie obojętni, nie interesuje ich to, jak na przykład ubiera się druga połówka, czy zaczęła bardziej o siebie dbać. Wspólne wyjście na spacer? Druga osoba ma to gdzieś, nie interesuje się tym. Tak właśnie wygląda obojętność w zwiąku.

Brak zaufania – to jedna z częstszych objaw, występuje często w młodych związkach. Partnerzy nie ufają sobie, często kłócą się o to, czy druga połówka nie pisze sobie z inną osobą. Nie potrafią zaufać swojemu partnerowi, zawsze coś im mówi że mogą być oszukiwani. Dowiedz się jak dbać o związek.

Brak chęci do współżycia – partnerzy nie mają chęci na seks, nie interesują się sobą. Druga połówka nie podnieca ich już tak, jak kiedyś.

Smutek – ciągły smutek może być spowodowany np. martwieniem się o mężczyznę, jeśli nie wraca późno do domu. Smutek spowodowany tym że, drugi partner ma nas gdzieś, a my mamy jeszcze zainteresowanie nim.

Brak kontaktu – unikanie kontaktu z drugim partnerem. Brak rozmowy, unikanie wspólnych chwil. Partnerzy starają się nie utrzymywać ze sobą kontaktu.

Szybkie denerwowanie się na drugiego partnera – irytacja wszystkim co zrobi partner, Przykłady: umyłaś to źle, wkurzanie się wszystkim co robi druga osoba. 

Jak wygląda wypalenie w związku u mężczyzn?

U mężczyzn jak i u kobiet, wygląda to podobnie. Jednak, często to kobiety będą smutne podczas wypalania. Mężczyźni aż tak nie przeżywają. Na pewno cechuję ich tutaj obojętność, brak zaufania. Kobiety mogą wykazywać brak chęci do współżycia, ale mężczyźni tutaj nie odpuszczą.

Wypalenie w związku co robić? Jak sobie z tym poradzić?

Starać się spędzać spędzać więcej czasu razem – pierwsze i najważniejsze! Starajcie się, spędzać razem więcej czasu. Pozwoli Wam to, mieć lepsze relacje oraz lepiej polegać na sobie, będziecie mieli do siebie lepsze zaufanie.

Prawcie sobie komplementy – proste i błache? Ale działa, i to jak! Kobiety lubią być doceniane przez mężczyzn. Jeśli więc jesteś mężczyzną, powinieneś starać się, mówić swojej kobiecie komplementy, po to aby czuła że Ci na niej zależy.

Wypalenie w związku na odległość, jak temu zapobiec?

Pamiętajcie o sobie – jest to bardzo ważne kiedy jesteście od siebie oddaleni, szczególnie jeśli na przykład mężczyzna pracuje za granicą. Staraj się co jakiś czas porozmawiać przez telefon, wideo rozmowę, ze swoją drugą połówką. Dzięki temu, poczuje ona że o niej pamiętasz. Nie rób tego jednak zbyt często, dobrze jest wyrażać swoją tęsknotę za ukochaną osobą, ale bez przesady.

Teraz już wiesz, jak poradzić sobie z wypaleniem w Twoim związku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+