stosunek przerywany co to

Stosunek przerywany co to? 3 fakty na jego temat, które musisz wiedzieć!

Coraz więcej par, próbuję stosunku przerywanego. Myślą, że uchroni ich to przed zajściem w ciąże. Czy to faktycznie działa, czy jest to podobne do seksu analnego? Czy są jakieś skutki uboczne dla zdrowia i przede wszystkim, czy są tutaj wady? Ciągle słyszymy, stosunek przerywany co to takiego jest, czy to jakieś zabezpieczenie? Tego dowiesz się w poście poniżej. 

Stosunek przerywany co to?

Najprościej mówiąc, jest to powstrzymanie się przed wytryskiem w pochwie partnerki. Mężczyzna wyciąga penis przed dojściem, aby nie dopuścić do wytrysku w pochwie swojej partnerki. Jak jednak się okazuje, nie jest to takie super. Nie działa to tak, jak większość młodych ludzi myśli. Nie daj się więc wrobić w taki stosunek i poczytaj, aby wiedzieć jak się przed tym uchronić i jakie niesie to ze sobą konsekwencje.

Czy stosunek przerywany ma wady i skutki uboczne?

Dobrze, już wiesz na czym to polega. A czy są tutaj jakieś wady lub skutki uboczne? Tak, oto najważniejsze z nich.

Zauważmy, że stosunek przerywany nie chroni przed zajściem w ciąże. Więc jeśli chcesz to robić aby uniknąć zapłodnienia, to niestety to nie działa w taki sposób. 

Największym skutkiem ubocznym są bakterie, seks bez prezerwatywy naraża nas na nie. Jest to najważniejszy problem podczas stosunku przerywanego. Pamiętaj o tym! Jeśli nie chcesz zachorować na choroby weneryczne, używaj prezerwatyw. 

Wadą jest to, co zostało napisane wyżej – stosunek przerywany nie uchroni nas przed zajściem w ciążę. Jeśli nie chcesz być w ciąży, zaakceptuj prezerwatywy, lub tabletki antykoncepcyjne.

Stosunek przerywany, a szkodliwość dla zdrowia

Tak, ponieważ stosunek ten odbywa się bez prezerwatywy. Może to prowadzić do takich chorób jak np: AIDS, Rzeżączka. Kliknij tutaj dowiesz się więcej o chorobach, na jakie jesteś narażony podczas seksu bez prezerwatywy.

Czy stosunek przerywany w małżeństwie jest grzechem ciężkim?

Cóż, nie jestem żadnym specjalistą, więc nie bierz moich rad jako coś poważnego – czerpie informację z różnych for, stron. Według mnie, jest to grzech. Dlaczego? Nie byłby to grzech gdybyśmy nie kończyli seksu przed wytryskiem. Natomiast przerywając go, zakłócamy to. 

To tyle, mam nadzieję, że wyciągnąłeś z tego jakieś lekcje. Podziel się w komentarzach swoją opinią.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+