po czym poznać że facet jest tobą zainteresowany

Po czym poznać że facet jest tobą zainteresowany – najlepsze sposoby!

Faceci, ach ci faceci! Nigdy nie wiesz o co im chodzi. Jest tobą zainteresowany czy może nie, uśmiechnął się bo mu się podobasz czy może przez to że się z ciebie naśmiewa. Jak tu ich w ogóle zrozumieć. W dodatku każdy jest inny, jednemu może chodzić zupełnie o co innego niż drugiemu – weź tutaj ich zrozum. Są jednak pewne sposoby na to, aby zobaczyć o co tak naprawdę mu chodzi, nigdy nie jest to na 100% pewne, ale zawsze można sprawdzić. W tym wpisie dowiesz się, po czym poznać że facet jest tobą zainteresowany. Zdradzimy wiele sekretów, o których zapewne jeszcze nie słyszałaś. Wiedz natomiast jedno, faceta da się rozgryźć! 

Po czym poznać że facet jest tobą zainteresowany

Jest na to trochę sposobów, musisz wiedzieć że każdy facet jest inny. Nie na każdego zadziała to samo. Postaramy się ciebie nakierować odpowiednio i dać ci kilka porad, które mogą nie raz, nie dwa pomóc ci w zrozumieniu faceta. 

Ładnie się do ciebie uśmiecha

Jest to coś, co każdy z nas może okazać i wyrazić swoje uczucia. Uśmiech często oznacza coś pozytywnego, jest wyrazem szczęścia – może być także oznaką szyderstwa, ale nie o tym w dzisiejszym poście. Jeśli facet lubi się do ciebie uśmiechać – nie wygląda to tak, jakby się po prostu z ciebie śmiał, tylko robi to w przyjemny sposób – to zazwyczaj oznacza to po prostu że wpadłaś mu w oko. Zapewne sama nieraz miałaś już okazję uśmiechać się do faceta, oni robią to tak samo – jesteśmy w końcu wszyscy ludźmi. Jest to więc sposób często używany w momencie, gdy mężczyźnie podoba się kobieta. Są także inne sposoby na okazywanie zainteresowania przez faceta – przejdźmy więc do nich.

Mówi jaka to jesteś super

Przydarzyło ci się kiedyś coś takiego, że facet ciągle mówi co tobie coś dobrego, np. że jesteś ładna, masz piękne oczy, niesamowite włosy. To najczęściej jest oznaką tego, że świata poza tobą nie widzi. Mężczyźni lubią pokazywać kobietom, że są piękne i zachwalają je – nie zawsze jednak tak jest, to zrozumiałe, nie każdy jest romantyczny i potrafi chwalić za tak oczywiste rzeczy. Jeśli tobie się coś takiego zdarza, to zapewne szczęściara z ciebie, nie każda ma takiego adoratora. Powinnaś to wykorzystać, ponieważ jest to dla ciebie znak że naprawdę wpadłaś mu w oko. No chyba że on nie wpadł tobie w oko, jeśli natomiast czytasz ten wpis, to raczej coś jest na rzeczy.

Często się na ciebie patrzy

Wiesz po czym poznać, że facet jest tobą zainteresowany? Po tym, że się na ciebie często patrzy! Tak, jest to prosta czynność, a zdradza tak wiele o osobie. Jeśli ktoś się na ciebie często patrzy, to albo masz coś na twarzy, albo po prostu nie może się na ciebie napatrzeć, taka jesteś piękna. Co jeśli patrzy się na mnie, a nie chodzi mu o to że się podobam? Cóż, może chodzi mu o coś innego, warto zapytać, nie bój się. Jeśli natomiast patrzy się ładnie – sama do tego zapewne dojdziesz, to jest twój. Teraz przejdźmy do tego, jak możesz sprawdzić, czy faktycznie mu się podobasz. 

Czy ja mu się podobam jak to sprawdzić

Możesz to sprawdzić na różne sposoby. Jak jednak możesz być zupełnie pewna że tak jest? Nie możesz! Może się okazać, że jednak się mu nie podobasz, pomimo tego że wyraźnie daje on ci znać że tak jest. Skomplikowane, ale tak to w życiu bywa.

Spróbuj do niego zagadać

Ja wiem, że to może być dla ciebie ciężkie jeśli jesteś osobą  wstydliwą, ale często okazuje się to skuteczne. Jeśli chcesz coś zrobić, po prostu zacznij to robić. Ty chcesz wiedzieć czy się mu podobasz, więc podejdź i zapytaj się prosto czy się mu podobasz bo często się na ciebie patrzy – możesz też napisać, to będzie dla każdego z was łatwiejsze. Uwierz, to prosta rzecz a może okazać się najbardziej skuteczną jaka jest, będziesz mieć pewność od razu. 

Podąża za tobą na mediach społecznościowych

Jest to znak który może ci dać, jeśli mu się podobasz. W dzisiejszych czasach, ludzie inaczej okazują sobie zainteresowanie niż kiedyś. Lajki, followy, tak to teraz wygląda. Co zrobić jeśli okazuje zainteresowanie w taki sposób? Napisać do niego, jak w tekście powyżej. Nie przejmuj się jeśli na przykład okaże się, że tylko tak cię śledzi na instagramie. Często followujemy osoby, które po prostu są naszymi znajomymi lub tak po prostu.

Czy facet myśli o kobiecie która mu się podoba

Nie wiesz czy facet myśli o kobiecie która mu wpadła w oko? Jasne że myśli. Nawet częściej niż ci się wydaje. Faceci nie muszą pokazywać tego, że myślą o kimś, nie są tak emocjonalni jak kobiety. Kobiety lubią płakać, okazywać to co czują wewnątrz siebie, mężczyźni tak nie mają. Możesz być pewna, że facet myśli o tobie chociaż nie chcę tego okazać.

Ale co myśli facet o kobiecie która mu się podoba? Jeśli wpadła mu w oko – zakochał się w niej- to zapewne często przegląda jej zdjęcia, aby napatrzeć się na nią ile tylko można. Czy myśli o niej dobrze? Jeżeli mu się podoba to na pewno tak, nie możemy jednak wejść mu do umysłu, aby sprawdzić o czym konkretnie myśli. Natomiast jedno jest pewne, na pewno myśli pozytywnie jeśli mu się podoba, może w snach erotycznych też jest ta wybranka – nie ma na to wpływu.

Facet miły czy zainteresowany

Facet nie zawsze musi być tobą zainteresowany w ten sposób, że chcę być z tobą. Wiesz, może być po prostu dla ciebie miły, najczęściej robią tak przyjaźni faceci, którzy lubią przyjaźnić się po prostu z kobietami. Nie zawsze musi to oznaczać że są oni gejami, może po prostu lubią się tylko przyjaźnić z dziewczynami, ale mają tę swoją jedyną, lub szukają wciąż.

Nie chcę być z tobą w związku

Jeśli facet nie chce być z tobą w związku, to jest to oczywiste – on po prostu nie chce być z tobą. Może jest dla ciebie po prostu miły i cię lubi, ale związek z tobą nie jest dla niego czymś, na czym mu zależy. Facet i kobieta nieraz mogą zostać przyjaciółmi – choć wiele osób twierdzi, że to nie jest możliwe i przyjaźń damsko – męska nie istnieje. 

Chętnie by z tobą gdzieś wyskoczył

Jeśli lubi z tobą wypadać na jakieś filmy do kina, robić zakupy czy cokolwiek, aby tylko wyjść z tobą, to jesteś dla niego zapewne kimś więcej, niż zwykłą przyjaciółką. Pewnie chce osiągnąć coś więcej niż tylko przyjaźń.

Zawsze znajdzie dla ciebie czas

Nigdy ci nie odmawia i zawsze znajdzie dla ciebie czas, choćby nie wiem co. Może to oznaczać, że jesteś kobietą dla której zrobiłby wszystko.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+