Jakie to uczucie gdy facet dochodzi w tobie

Nie wiesz, jakie to uczucie gdy facet dochodzi w tobie?

Udostępnij i podziel się z innymi!

Nie uprawiałaś nigdy seksu i chcesz się dowiedzieć, jakie to uczucie gdy facet dochodzi w tobie? Postaramy się przybliżyć w słowach jak to jest – jednak warto pamiętać, że tylko prawdziwy seks może pokazać nam, jak naprawdę to wygląda. Jeśli jednak chcesz zaczekać i interesuje Cię jakie to może być, to ten tekst jest właśnie dla Ciebie. Oprócz tego, poznasz także intymne pytania do faceta, dowiesz się jaka byłaby odpowiedź na nie.

Jakie to uczucie gdy facet dochodzi w tobie?

Należy pamiętać, że każdy facet ma inny wytrysk – jeden mocniejszy, a drugi może mieć słabszy, innego penisa, a to wszystko ma tutaj, wielkie znaczenie.

Zazwyczaj, gdy facet dochodzi, kobieta czuję miłe ciepło, oraz może poczuć silny wytrysk, lecz jak wyżej wspomnieliśmy, zależy to od mężczyzny. Jeden może mieć słabszy wytrysk i nie będzie on tak bardzo odczuwalny. Tutaj, zostało opisane dojście bez prezerwatywy, jak wiadomo w zabezpieczeniu będzie to mniej odczuwalne.

Wiele kobiet opisuje dojście faceta jako coś niesamowitego, coś czego nie da się opisać. Każdy dowie się o tym uczuciu wtedy, kiedy sam spróbuje, jednak to powinno przybliżyć Wam jak to będzie wyglądało.

Poznaj intymne pytania do faceta 

Czy seks w prezerwatywie jest zły? 

Tak, jest on o wiele gorszy niż bez zabezpieczenia.

Czy każdy facet przejmuje się rozmiarem penisa?

W dużej mierze zależy to od tego, jaki jest facet. Są pewni siebie mężczyźni, a są tacy którym zawsze coś nie pasuje, zawsze znajdą coś aby było że nie są atrakcyjni. 

Jak facet odczuwa wejście w pochwę kobiety?

Jest to coś niesamowitego, coś co ciężko opisać. Na pewno jest ciepło, i straasznie przyjemnie.

Czy chodząc odczuwacie wasze jądra?

Przez większość czasu, nie. W sumie każdy o tym zapomina i nie przeszkadza to w niczym. No chyba że, założy się strasznie obcisłe spodnie, ale nie każdy takie lubi.

Potraficie kontrolować erekcję? Sprawić aby wam nie stawał?

Niestety, ja nie potrafię. Penis staje wtedy, kiedy mu się podoba. Jeśli zobaczy się seksowną kobietę to, nie da się uniknąć erekcji, można w sumie myśleć o brzydkich po to aby opadł, ale mało to daje. Penis żyje własnym życiem.

Udostępnij i podziel się z innymi!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Chcesz poznać samotne dziewczyny? Jasne!
+