jak zaskoczyć faceta w łózku

Jak zaskoczyć faceta w łózku – 3 najlepsze sposoby na podniecenie go!

Często zastanawiasz się, jak zaskoczyć faceta w łózku? Nie wiesz już co robić, bo wszystko zawodzi. Nie powinnaś się przejmować! Dlaczego? Ponieważ, przygotowaliśmy dla ciebie, niesamowicie skuteczny post – właśnie go czytasz – który, pomoże ci w końcu sprawić, aby twój facet został przez ciebie zaskoczony w łóżku! Ciekawa? Czytaj dalej i dowiedz się, co możesz zrobić, aby zaskoczyć swojego znudzonego faceta w łóżku.

Jak zaskoczyć faceta w łózku?

Wybraliśmy dla ciebie, kilka niesamowicie skutecznych sposobów, które sprawią, że twój facet już nigdy nie będzie się z tobą nudził podczas pobytu w łóżku!

Dowiedz się, co go podnieca

Jeśli chcesz naprawdę sprawić, aby był mocno podniecony, powinnaś dowiedzieć się, co tak naprawdę go podnieca. Może jest to zrobienie loda? Nie bój się go zapytać, na pewno powie ci, co tak naprawdę go rusza – w końcu chodzi tutaj o to, aby jemu sprawić przyjemność, na tym skupiamy się w tym poście.

Spraw, aby tym razem wasz stosunek był inny

Ciągle jedna pozycja, ciągle to samo? Wasz związek wygląda jak jakiś koszmar! Starajcie się, urozmaicić wasz seks! Sprawdźcie nowe pozycje w internecie, pooglądajcie razem filmy. Zobaczcie co wam się podoba i co mogłoby zostać dodane, do waszych igraszek.

Ubierz się inaczej niż dotychczas

Lubisz ubierać się codziennie w to samo? Zapewne nie. Więc, czy przed seksem ubierasz się w te same seks ubrania co zawsze? A jeśli nie robisz tego, to  zacznij! Naprawdę to działa na mężczyzn, lubią oglądać kobiety w seksownych ubraniach.

To były najważniejsze sposoby na to, jak zaskoczyć faceta w łózku! Ale to nie wszystko, co dla ciebie mamy, sprawdź inne sposoby poniżej. Sprawdź także, co zrobić, gdy mąż z tobą nie sypia.

Co robić w łóżku z facetem – 2 ciekawe pomysły

Oto najlepsze pomysły, na zabawę z facetem w łóżku. Zacznij je robić, aby wasz związek nie wiał nudą!

Spróbujcie zabawek

Zabawki powstały po to, aby ulepszać życie seksualne. Nie powinniście się wstydzić ich używać! Nie ma w tym niczego wstydliwego. Co jest warte szczególnej uwagi? Tutaj poznasz całą listę. Wybierz coś dla siebie, oraz dla twojego faceta. Zabawki zapewnią wam niesamowitej frajdy oraz nowych doznań.

Róbcie sobie dobrze, wspólnie

Spróbujcie się zaspokajać wspólnie. Jeśli ty robisz mu lodzika, to dlaczego on nie może zrobić ci dobrze minety? Seks powinien być wspólny.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+