jak zachęcić żonę do stosunku

Jak zachęcić żonę do stosunku? Poznaj 6 sprawdzonych sposobów

Czy kobiety zawsze mają chęć na seks? Nie, a szkoda bo mężczyźni zawsze znajdą czas. Jednak nie ma co się martwić, są różne sposoby, które pomogą rozwiązać ten problem i sprawią, że dziewczyna sama wskoczy Ci do łóżka. No może nie tak dobrze to zadziała, ale zawsze da większą szansę na tak zwany numerek. Poniżej, przedstawimy Ci, najlepsze sposoby na to, jak zachęcić żonę do stosunku, a także jak zachęcić dziewczynę do pierwszego razu. Po zapoznaniu się z nimi, bierz się za robotę jak najszybciej! Może zdążysz jescze dziś.

jak zachęcić żonę do stosunku

Jak zachęcić żonę do stosunku?

Zadbaj aby czuła się przy tobie wartościowa

Jest to bardzo ważne, ponieważ musisz sprawiać, aby Twoja kobieta czuła się wartościowa. Jeśli nie prawisz jej takich rzeczy jak komplementy, czułe słówka, pocałunki, to jak ma myśleć że jest dla Ciebie coś warta? Wystarczą proste rzeczy, kobiety potrafią to docenić i odwdzięczyć się za to. Więcej o prawieniu komplementów dowiesz się w tym wpisie.

Kup jej czasem coś ładnego

Podobnie jak w pierwszym punkcie – zadbaj o nią! Spraw aby czuła się jak milion dolarów, nie chodzi tutaj o to, aby dawać nie wiadomo jak drogie rzeczy. Chodzi tutaj o to, aby pamiętać o małych rzeczach. O rzeczach takich jak: Wasza rocznica, urodziny, imieniny i wiele innych prostych spraw. Kup jej nawet kwiatek, coś słodkiego, a zobaczysz, że na pewno pojawi się uśmiech na jej twarzy. Dzięki temu, sprawisz że poczuje się ona przy Tobie wartościowa. Pamiętaj o tym.

Zaproś ją gdzieś czasem

Znów to co wyżej, widzisz już o co chodzi? Pokaż jej że o niej pamiętasz, niech nie czuję się samotna, niech wie że może na Ciebie liczyć, że zawsze jesteś przy niej. Zaproś ją czasem na randkę, na imprezę lub cokolwiek, chodzi tutaj o to, abyście razem wspólnie spędzali czas.

Dbaj o siebie

Nie możesz być zaniedbany, popryskaj się czasem czymś ładnym, ogol się, zadbaj o ty abyś był schludny. Jeśli do tej pory to zaniedbywałeś, to zacznij to robić – Zacznij dbać o siebie. Zobaczysz jak wiele może to zmienić.

Jak zachęcić dziewczynę do pierwszego razu?

Bądź dla niej czuły

Pokaż jej że może na Ciebie zawsze liczyć, dziewczyny to uwielbiają! Pokaż że dbasz o nią, niech czuje się przy Tobie wartościowa. Może warto jej dać co jakiś czas np. kwiatek? Mała rzecz a cieszy. Musisz pokazać jej że jesteś jej bohaterem, wtedy stanie się łatwiejsza.

Nie pośpieszaj jej

To jest bardzo ważna sprawa, nie możesz jej zbyt szybko namawiać. Możesz ją tym zniechęcić, wywierając na niej presję. Zachowaj spokój, dbaj o nią, w końcu przyjdzie czas, kiedy będzie mogła się z Tobą przespać, poznasz to po niej. Teraz przejdźmy do ostatniego kroku.

Zapytaj jej się czy jest gotowa

Zrobiłeś powyższe kroki? To teraz wal! Zapytaj się jej, jeśli jest gotowa, świetnie – bierz się za robotę. Ale pamiętaj, nie pytaj się jej o seks dopóki nie będziesz wyczuwał, że to już ten moment.

Teraz już wiesz, jak zachęcić żonę do stosunku!

Bierz się za robotę i do dzieła! Na pewno Ci się uda, wystarczy cierpliwość, dbanie o kobietę i gotowe. Pamiętaj, aby nigdy nie być nachalnym w stosunku do kobiety.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+