Jak przeżyć rozstanie? Dowiedz się jak dojść do siebie po rozstaniu

Jak przeżyć rozstanie? Dowiedz się jak dojść do siebie po rozstaniu

Często rozstanie się z partnerem bardzo boli, niektórzy potrafią sobie zrobić krzywdę z tego powodu. Ale czy naprawdę warto się ranić z takiego powodu? Jak można przełamać ten ból? Jak zacząć żyć, i być znów szczęśliwym człowiekiem? Pomożemy Ci pokonać ból towarzyszący rozstaniu z partnerem! Dowiesz się o sprawdzonych radach, na to jak przeżyć rozstanie.

Jedną z przyczyn rozstania, jest zdradzanie przez partnera, warto abyś sprawdził/a nasz artykuł, o tym jak poznać że jesteś zdradzany.

6 sposobów, na to, jak przeżyć rozstanie z partnerem

Poniżej, znajdziesz najważniejsze sposoby na przeżycie rozstania z partnerem.

Co możesz zrobić, aby rozstanie bolało mniej?

Pierwsza i bardzo ważna rada – nie wchodź od razu w nowy związek! Dlaczego? Powinnaś dać sobie czas, na przeżycie wszystkich negatywnych emocji, które towarzyszyły rozstaniu z partnerem. Pozwoli Ci to wyciągnąć wnioski, z Twojej ostatniej miłości. Dzięki temu, Twój kolejny związek będzie silniejszy.

Spraw sobie przyjemność

Masaż, basen, wizyta u kosmetyczki… Te rzeczy sprawiają Ci przyjemność? Jeśli tak, to pozwól sobie na nie! Pozwolą Ci one szybciej zagoić rany, ponieważ będziesz mogła się odprężyć. Miej swój czas na przyjemności.

Nie krytykuj siebie

Pod żadnym pozorem nie powinnaś zwalać winy na siebie! Jeśli to on zawinił (zdradził cię i wybrał związek z kochanką) nie wmawiaj sobie że byłaś zła, nie krytykuj siebie za to.

Podsumuj wasz związek

Chcesz mieć pewność kto w Waszym związku zawinił? Zrób podsumowanie! Pomyśl o takich rzeczach jak „czego mi brakowało w związku”, „Jakie wnioski mogę wynieść z naszej relacji”. Być może, okaże się że nie warto się wcale smucić, tym że wasza relacja się zakończyła.

Jak przeżyć rozstanie z partnerem? Usuń wszelkie rzeczy związane z waszym związkiem

Mieszkaliście razem? Pozbądź się jego rzeczy, usuń jego zdjęcia z telefonu. Pomoże Ci to oczyścić Twój umysł, i przestać ciągle myśleć o partnerze z którym zerwałaś relacje.

Wyjdź z domu, zacznij spotykać się ze znajomymi!

Rozstanie się jest trudnym przeżyciem, warto abyś w takiej chwili znalazła osoby które będą Ciebie wspierać, wesprą Cię dobrym słowem. Pomoże Ci to zapomnieć o złych emocjach, i odstresować się.

Teraz już wiesz, jak przeżyć rozstanie z partnerem!

Skup się na tym co będzie teraz! Bez względu na to, dlaczego się rozstaliście, powinnaś myśleć o tym co będzie teraz! Nie martwić się o to co było, skup się na przyszłości. Nie popełniaj błędów, które popełniłaś z poprzednim partnerem i staraj się iść do przodu!

Teraz już wiesz, jak przeżyć rozstanie z partnerem! Wciel te rady w życie, i zacznij znów być szczęśliwym człowiekiem!

Pomogliśmy Ci? Podziel się ze znajomymi tym tekstem, aby i oni wiedzieli na przyszłość, co zrobić w takiej sytuacji! Zachęcamy także do sprawdzenia artykułu – jak dbać o związek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+