Jak poznać że podobasz się kobiecie? Poznaj nasze sprawdzone rady

Jak poznać że podobasz się kobiecie? Poznaj nasze sprawdzone rady

Udostępnij i podziel się z innymi!

Jak poznać że podobasz się kobiecie? Poznaj nasze sprawdzone rady

Widzisz, że jakaś kobieta siedząca przy sąsiednim stoliku w barze uśmiechnęła się do Ciebie? Ale przecież nie podejdzie do Ciebie pierwsza i nie powie tego. Co więc zrobić hmm? Na pewno być prawdziwym mężczyzną, i podejść, zagadać do niej jako pierwszy! Tak postąpiłby pewien siebie facet. Ale czy na pewno, uśmiech może oznaczać że jej się spodobałeś? A może zaśmiała się z Ciebie? Różnie może w życiu bywać, każdy jest inny. Jednakże, w poniższym artykule zdradzimy Ci pewne sekrety na to, jak poznać że podobasz się kobiecie. Zachęcamy także do sprawdzenia poprzedniego artykułu o tym jak znaleźć idealnego partnera życiowego.

Serdeczny uśmiech

Jeśli kobieta uśmiecha się do Ciebie serdecznie, powinieneś to odwzajemnić i również się do niej uśmiechnąć. Jeśli to odwzajemni to, już wiesz że jej wpadłeś w oko.

Silne sygnały na to, że jej się spodobałeś

Bawienie się włosami, dotyka swojej szyi, zakłada nogę na nogę po czym delikatnie macha stopą jeśli zauważysz u kobiety którąś z tych czynności, to znak że ma na Ciebie chęć! Ma to podłoże erotyczne.

Spojrzenia ukradkiem

Spojrzeliście sobie obaj w oczy, lecz ona od razu się odwróciła? To zazwyczaj oznacza, że po prostu ją zawstydziłeś, ponieważ przyłapałeś ją na tym. Powinieneś dać jej chwilę, i jeśli znów na Ciebie spojrzy, bierz się do dzieła! Podejdź i zagadaj do niej.

Zmienia temat gdy zaczynasz rozmawiać o innych kobietach

Jeśli podczas rozmowy wchodzisz na temat o innych kobietach, a ona za wszelką cenę go zmienia to, znak że zależy jej na tobie.

Śmieje się nawet z Twoich słabych żartów

Powiedziałeś nieśmieszny żart, a ona i tak śmieje się i udaje że to było świetne? Może mieć inne poczucie humoru, lub po prostu faktycznie potrafisz ją wszystkim rozśmieszyć.

Jak poznać że podobasz się kobiecie? Poznaj nasze sprawdzone rady

Jest ciekawa co Cię interesuję

Podczas rozmowy stara się wypytać Ciebie o zainteresowania, hobby? To znak, że bardzo jej się podobasz, i chcę się o Tobie dowiedzieć jak najwięcej.

Rumieńce

Zaprosiłeś ją na randkę, poprosiłeś do tańca a na jej twarzy pojawiły się rumieńce? To znak że naprawdę jej się podobasz, prawdopodobnie także i fizycznie.

Teraz kiedy poznałeś nasze sposoby na to, jak poznać że podobasz się kobiecie powinieneś dowiedzieć się co nieco o tym jak podniecić kobietę. Jeśli pomogliśmy Ci, to zachęcamy do udostępnienia, podziel się z innymi ludźmi.

Udostępnij i podziel się z innymi!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Chcesz poznać samotne dziewczyny? Jasne!
+