jak poznać że ona mnie kocha

Jak poznać że ona mnie kocha? Poznaj 6 sygnałów które wysyłają kobiety

Czy często zadajesz sobie pytanie „Jak poznać że ona mnie kocha” ? W tym tekście, postaramy Ci się przybliżyć, sygnały jakie wysyłają kobiety, kiedy są zainteresowane facetem. Niektóre z nich są oczywiste, lecz są też takie, po których trzeba się samemu domyślić, że jej się spodobałeś. Poznaj 6 sygnałów, które pokażą Ci, że kobieta jest Tobą zainteresowana.

Jak poznać że ona mnie kocha?

Najlepiej, po sygnałach które Ci wysyła. Niektóre kobiety mogą się z tym kryć, ale większość daje znać facetom, różnymi gestami, wysyłaniem uśmiechów itd. Jednak nie każda taka jest, wiele kobiet potrafi w jakiś sposób pokazać że jej się podobasz.

Poniżej, poznasz sposoby które pomogą Ci być całkowicie pewnym, że spodobałeś się kobiecie.

1. Zaczyna bardziej o siebie dbać

Jest to jeden z najczęstszych sygnałów, wysyłanych przez kobiety, a zarazem najprostszy. Jeśli wpadniesz jej w oko, zacznie ona bardziej dbać o swój wygląd, zacznie nosić lepsze fryzury, wszystko po to, aby bardziej Ci się przypodobać.

Nie chodzi tu tylko o zmianę stylu włosów, może zacząć nosić lepsze ubrania, starać się używać różnych stylizacji, aby znaleźć tę, na której zauważy że Ty zaczynasz zwracać na nią uwagę.

Jeśli Ci się podoba, zacznij pokazywać że zmiana jej wyglądu wychodzi na lepsze, że jest coraz ładniejsza. Na pewno doceni uśmiech, a także miłe słówka, które pokażą jej że jesteś zainteresowany.

Może nagle zaczęła uprawiać sport, po to aby się komuś przypodobać.

2. Ogląda się za Tobą

Jeśli widzisz, że zaczyna patrzeć się na Ciebie coraz częściej, może to być jeden z sygnałów, które Ci wysyła.

Możesz poznać że jej się podobasz, jeśli patrzy na Ciebie w taki sposób abyś się nie zorientował. Są też bardziej pewne siebie dziewczyny, które będą uśmiechać się do Ciebie, w taki sposób, abyś na pewno to zauważył.

Jeśli widzisz, że ogląda się za Tobą, to postaraj się do niej uśmiechnąć jeśli Ci się podoba.

3. Stara się, dowiedzieć o Tobie jak najwięcej

Zaczyna Cię bombardować pytaniami? Niektóre są po prostu wygadane, ale inne pokazują w ten sposób zainteresowanie, chcą dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej.

Jeśli wypytuje się Ciebie, o takie banały jak: ulubiony zespół, ulubiony serial… Wiedz, że coś jest na rzeczy.

Jeśli zależy Ci, aby wypaść jak najlepiej i pokazać, że Ty także się nią interesujesz, pytaj się o to samo. Dzięki temu, nawiążecie wspólną relacje, dowiecie się o sobie więcej ciekawych rzeczy.

4. Wydaje się być zawstydzona podczas rozmowy z Tobą

Jest zawstydzona podczas rozmowy z Tobą, dlatego że jej się podobasz. Jeśli nie wie jak dobrać słowa, udaje wstydliwą podczas rozmowy, pokazuje niewinną dziewczynę.

Pokaż jej że jesteś zainteresowany, zaproś ją gdzieś, na pewno się rozkręci gdy Cię lepiej pozna.

Nie każda jednak może być zawstydzona, inne mogą się nie krępować. Jednak staramy się tutaj, opisać różne rodzaje kobiet, abyś mógł być pewien, że wykazują Tobą zainteresowanie.

5. Okazuje swoje zainteresowanie mową ciała

Chyba każdy z nas zna poprawianie włosów przez kobiety, kręcenie palcem o nie. Często jest to oznaka zainteresowania płcią przeciwną.

Podczas gdy spotyka się z Tobą, może być bardziej rozmowna niż zazwyczaj, ponieważ czuję się przy Tobie bardzo szczęśliwa i pewna siebie.

Stara się Ciebie dotykać, w taki sposób abyś myślał że to przypadek. To jedna z wielu sztuczek kobiet, dotyka Cię i myśli że się nie domyślisz o co chodzi.

6. Zagaduje do Ciebie na mediach społecznościowych

Może na przykład udawać, że to tylko przez przypadek wysłała Ci wiadomość na Facebooku, GG lub gdzie indziej. Stara się tym sposobem, abyś Ty zaczął z nią pisać, zaczął również pokazywać że się nią interesujesz.

Jeśli Ci się nie podoba, to po prostu nie odpisuj, zablokuj ją, ale jeśli podoba Ci się, to już masz ułatwioną pracę – w końcu to ona zaczęła romansować.

Teraz, kiedy jesteś już doświadczony, możesz wykorzystać tę wiedzę na portalu dla singli. Dzięki tym techniką na pewno szybko znajdziesz super dziewczynę!

Nie musisz już pytać jak poznać że ona mnie kocha!

Ponieważ, masz już sygnały które będzie Ci wysyłała, aby dać znać że jest Tobą zainteresowana. Wykorzystaj to, ponieważ jeśli jest nieśmiała, będziesz musiał przejąć inicjatywę i ją podrywać.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+