jak podobać się dziewczynom

Jak podobać się dziewczynom – poznaj najlepsze rady i zdobądź ją!

Zastanawiasz się, co zrobić aby przypodobać się jakiejś dziewczynie, lub co zrobić aby podobać się każdej dziewczynie jeszcze bardziej? Być może myślisz, że nie zdołasz już nic zrobić, bo w końcu co masz poradzić na swoją twarz, jesteś jaki jesteś – taka genetyka. Lecz nie jest wcale tak, jak myślisz. Widzisz, kobiety nie zwracają uwagi jedynie na twarz mężczyzny, czy na jego drogie ubrania. Jest wiele innych czynników, dzięki którym facet może spodobać się dziewczynie. W tym artykule, dowiesz się, jak podobać się dziewczynom, jak sprawić abyś był dla nich jeszcze bardziej atrakcyjny

Jak podobać się dziewczynom – poznaj najlepsze sposoby

Sposobów na to, aby bardziej podobać się dziewczynom jest wiele, nie każdy jest dobry, ponieważ każda kobieta jest inna. Dokładnie tak, jak z mężczyznami – jednemu podoba się to, a innemu jeszcze co innego. Poniżej, znajdziesz według nas najlepsze rady na to, jak bardziej przypodobać się dziewczynom.

Spraw, aby inni chcieli przebywać w Twoim gronie. 

Przepadasz za ludźmi, którzy ciągle chwalą się jacy to oni są super, jak to wszystko dobrze robią? Czy lubisz tych ludzi? Prawdopodobnie nie, ponieważ są oni niezbyt miłymi ludźmi, denerwują każdego. Dlatego, staraj się być ich przeciwieństwem. Jeśli będziesz miły, to sprawisz że będziesz przyjaźniejszy dla innych osób, a co za tym idzie, sprawisz że będziesz się bardziej podobał dziewczynom – tylko nie przesadzaj z tym, bo to też może zaszkodzić w zbyt dużej ilości.

Udawaj, że niby Ci na niej nie zależy. 

Dziewczyny to lubią, nie podlizuj się do dziewczyny cały czas, pokaż jej, że ona też musi wykazać inicjatywę. Oczywiście, w podrywaniu Ty musisz odegrać największą rolę, ale nie dawaj jej satysfakcji że zrobisz dla niej wszystko, nie każdej się to spodoba. 

Skorzystaj z mowy ciała, aby dać jej sygnały. 

Uśmiechanie się, unikanie wzroku… Znasz te sposoby? Dlaczego nie warto byłoby ich spróbować! Tymi sposobami nie raz, nie dwa, jesteś w stanie dużo zdziałać. Dajesz jej tymi sposobami sygnały swoim zainteresowaniem. 

Nie bądź cały czas samotnikiem.

Ten punkt jest podobny do pierwszego. Czy chciałbyś spotykać się z osobą, która cały wolny czas przesiaduje przed telewizorem popijając piwko? No chyba nie każdy by chciał się spotykać z taką osobą, właśnie! Dlatego spraw, abyś Ty taki nie był, jeśli masz zamiar spędzić większość swojego czasu w domu, przed grami lub telewizją, to nie licz na to że będziesz atrakcyjniejszy dla dziewczyny. Jest to ostatni sposób, i zarazem bardzo ważny. Pamiętaj, staraj się spędzać więcej czasu z ludźmi!

Możesz także spróbować znaleźć szybko dziewczynę na świetnym portalu dla Panów. Wiele osób z niego korzysta i każdy chwali – w dodatku jest on za darmo! Kliknij przycisk poniżej i załóż szybko konto.

Jak się ubierać żeby podobać się dziewczynom ?

Ubrania leżące na Tobie dobrze.

Nie chodzi tutaj o dresy, chodzi o to, aby ubrania dobrze na Tobie leżały, abyś wyglądał schludnie a nie na “fajtłape”. Staraj się ubierać takie ubrania, abyś miał podkreślone mięśnie, aby było widać że się “opina”.

Zachowaj elegancję

Wiele kobiet – a w zasadzie to większość – lubi elegancko ubranych facetów, czyli często koszule, dżinsy, eleganckie buty. Pokazuje to, że potrafisz się dobrze ubrać, i wyglądasz schludnie.

Warto zadbać o to, abyś nosił także zegarek. 

Teraz, większość facetów nosi telefony, ale co gdyby założyć na rękę ładny zegarek? Zegarek jest widoczny i zawsze wygląda ładnie + dobre ubranie = świetny styl.

Jeśli chodzi o najlepsze sposoby, to tyle! Teraz tylko musisz wcielić w życie te rady, i zobaczysz efekty.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poznaj listę najlepszych portali dla singli👉 KLIKNIJ I ZOBACZ PORÓWNANIA
+