Jak mężczyzna zdobywa kobietę

Jak mężczyzna zdobywa kobietę? Sprawdź jak podrywają mężczyźni

Na pewno znasz sposoby kobiet na podryw (ponieważ opisaliśmy to w poprzednim artykule): bawienie się włosami, miły uśmiech, starają się uśmiechać, nawet jeśli Twój żart ich nie rozbawił. Ale czy wiesz z jakich metod podrywu korzystają mężczyźni? Czy jest wiele podobnych sposobów, na poderwanie kobiety, jak i mężczyzny? Dowiedz się z naszego artykułu już teraz jak mężczyzna zdobywa kobietę. Powinieneś także sprawdzić wpis o tym jak kobiety podrywają mężczyzn (abyś poznał ich sposoby) klikając tutaj.

Jak mężczyzna zdobywa kobietę – 4 sposoby

1. Uśmiech

Jednym ze sposobów mężczyzn, na podryw kobiety, jest właśnie uśmiech. Jak widać, jest to wspólna cecha podrywu obu płci. Miły, sympatyczny uśmiech potrafi zdziałać naprawdę wiele. Osoby które się uśmiechają są od razu postrzegane jako dusze towarzystwa, więc pozytywnie to wpływa na kontakt z kobietą.

2. Stara się Cię rozśmieszyć

Mężczyźni równie jak kobiety, starają się rozśmieszyć kobietę która im się spodobała, np. opowiadając śmieszne dowcipy. Wiadomo każdy ma inny gust, nie łatwo jest rozśmieszyć dowcipem każdego. Jeśli jednak mężczyzna stara się to zrobić za wszelką cenę, jest to oznaka tego że bardzo mu się spodobałaś, będzie starał się zdobyć Twoje serce za wszelką cenę.

3. Starają się pokazać swoją czułość

Mężczyźni starają się pokazać, że są czuli, jest to oznaka że naprawdę mu na Tobie zależy. Chcę pokazać Ci, że możesz czuć się przy nim bezpieczna. A kobiety bardzo lubią, czuć się bezpieczne, wiedząc że przy mężczyźnie nic im nie zagraża. Jest to jeden z najczęściej stosowanych sposobów.

4. Próbują pokazać ich męskość

Na pewno, znasz takich mężczyzn którzy, za wszelką cenę starają się pokazać jacy to są z nich „samce alfa”. Pokazują swoją siłę… Wszystko to po to aby popisać się przed kobietą, zdobyć u niej uwagę.

Teraz już wiesz jak mężczyzna zdobywa kobietę! Jeśli było to dla Ciebie pomocne, podziel się z innymi udostępniając ten tekst.

Sprawdź także inne artykuły: jak poznać że kobieta Cię zdradza lub Zalety przytulania się.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+