Jak dbać o związek? - Dowiedz się jak zadbać o Twoją drugą połówkę

Jak dbać o związek? – Dowiedz się jak zadbać o Twoją drugą połówkę

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego że w związku liczy się wzajemna miłość, wyrozumienie. Kiedy mija kilka lat od Waszego pierwszego spotkania, w związku nie jest już tak kolorowo, widzicie w sobie wady, niedoskonałości. Jednak czy da się wrócić do tej pięknej fascynacji która była w Was na początku? Tak! Wystarczy się postarać, dać z siebie odrobinę więcej niż dotychczas, ponieważ jeśli czytasz ten tekst to, zapewne zaniedbałeś/aś swój związek. Lecz nie martw się! Wszystko przed tobą, możesz znów być tak szczęśliwy jak byłeś kiedyś. Mam nadzieję że poniższy tekst, pomoże wrócić Ci do miłości, jaka była na początku. Dowiedz się jak dbać o związek w kilku prostych krokach, pokaż swojej drugiej połówce jak bardzo Ci na niej zależy.

Jak dbać o związek podczas gdy jesteście od siebie oddaleni?

Czasem zdarza się tak że musimy być od siebie oddaleni, jak dbać o związek w takiej sytuacji? Na pewno powinniście kontaktować się ze sobą, w dzisiejszych czasach nie jest to problemem. W końcu każdy ma telefon, internet jest praktycznie wszędzie więc nie powinno to stanowić problemu.

Dawaj znać o sobie drugiej połówcę, nie zaszkodzi przecież wysłać co kilka godzin sms z zapytaniem jak mija dzień, zadzwonić i porozmawiać. Pokaż że pamiętasz to jest najważniejsze 

Kontakt z Twoim partnerem podczas kiedy jesteście od siebie oddaleni sprawi, że będziecie o sobie wciąż pamiętać, myśleć o sobie. 

Pomyśl jak bardzo ucieszyła by się Twoja druga połówka gdybyś wysłał jej list, co nie jest już w dzisiejszych czasach modne ale jak bardzo by ją to zaskoczyło.

Jak dbać o jakość w naszym związku

Początkowa fascynacja drugą osobą minęła? nie jest już tak dobrze jak kiedyś? Dlaczego by tego nie naprawić!

Nie zaszkodzi przecież powiedzieć drugiej połówcę jak bardzo ją kochasz. Pokaż jej to dając np. kwiaty, zabierając ją na randkę do klubu, na seans do kina. Wymyśl coś abyście znów spędzali wspólnie czas.

Pokaż swojej drugiej połówce że nadal o niej pamiętasz, i jak bardzo nadal ją kochasz. 

Jeśli masz jakieś problemy w związku staraj się rozwiążać je z partnerem, nie bój się o niczym powiedzieć, w zwiążku chodzi przecież o to aby się wspierać.

Mam nadzieję że teraz już wiesz jak dbać o związek, zadbaj więc o swoją drugą połówkę i pokaż że Ci na niej zależy. Udostępnij proszę ten artykuł aby pomógł także innym. Jeśli Chcesz się dowiedzieć jak podniecić partnerkę sprawdź ten artykuł. A jeśli jesteś singlem na pewno zainteresuje Cię ten oto artykuł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+