fetysz co to

Fetysz co to ? Dowiedz się jak działa oraz czy jest bezpieczny

Fetysz co to? Może być nim wszystko: majtki, skarpety, buty, część ciała i masa innych rzeczy. Według Wikipedii fetysz jest częścią parafilii seksualnej. Nie jest to zdrowe, niektóre osoby mające fetysz, nie mogą doznać podniecienia z niczego innego, seks i cała masa innych rzeczy, po prostu ich nie podnieca. Dowiedz się co to fetysz, i jakie są jego rodzaje, niektóre mogą Cię naprawdę zszokować, więc bądź nastawiony psychicznie.

fetysz co to

Fetysz co to?

Fetysz pomaga w osiągnieciu satysfakcji seksualnej, podniecenia, dzieje się tak jeśli, osoba bierze np. czyjeś majtki, a to wzbudza w nim niesamowite podniecenie seksualne, wiem że może to być dziwne, ale tak jest. Ludzie to jednak są, nic nas nie pobije.

Przykład fetyszu? Kobieta, jest niesamowicie podniecona jeśli, jej mężczyzna przebiera się za strażaka, natomiast gdy jej mężczyzna jest taki jak Bóg go stworzył (goły/nagi) kobieta nie może się podniecić, nie czuję tego czegoś. Fakt, jest to dziwne, dla niektórych osób jak Ja, nie jest to zrozumiałe – no bo jak to tak się przebierać zamiast jak Pan Bóg stworzył hmm? Ale, każdy jest inny, każdzy ma własne życie i robi co mu się podoba.

Jak więc widzicie, osoby z tym czymś nie podnieca partner czy długosć i takie tam, ale sam strój. Nie jest to groźne, ale po co coś takiego? Bądźcie normalni, bądzie fit i wgl. Świat jest dziwny, ale może jeśli będziemy normalni to i inni tacy zaczną być.

Jakie są rodzaje fetyszów?

Rodzajów jest wiele, wiele…

Mogą to być np. buty, sukienka, szczoteczka do zębów partner? Tak, to też może być. Oprócz tego, części ciała – tutaj chyba nie muszę mówić jakie.

Fetyszem może też być np. konkretna pozycja seksualna, seks pod otwartym niebem…

Różnego rodzaju zapachy, drewno, jedbaw, mięso? A kto wie. Fetysze wymyślamy my sami więc ta liczba jest nieograniczona.

Jest wiele innych możliwości, jednakże warto unikać fetyszy, czerpać przyjemność z tego jaki naprawdę jest nasz partner, a nie przebierać się za psa czy co tam innego.

Teraz już wiesz, co to znaczy. Nie jest to szkodliwe, ale nie jest to także zalecane, każdy ma własne życie więc rób jak chcesz, ale ja nie mam żadnych.

Chcesz się podzielić ze znajomymi? Kliknij dowolny przycisk social, pomożesz dzięki temu innym ludzią, na pewno będą Ci za to wdzięczni, tak samo ja. Podziel się także opinią, dodaj komentarz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+