Dotyka mnie niby przypadkiem

Dotyka mnie niby przypadkiem – co może to oznaczać? Poznaj odpowiedź!

Chłopak w pracy, szkole, czy gdziekolwiek indziej dotyka mnie niby przypadkiem. Czy to coś złego? A czy dotykanie przez spodnie, podczas snu, przez mojego chłopaka oznacza zboczenie? W tym poście, poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię ciągle pytanie, czy dotykanie przez chłopaka oznacza zauroczenie, a także wiele innych.

Dotyka mnie niby przypadkiem – co może to oznaczać ?

Jest na to kilka odpowiedzi, odpowiemy na nie poniżej.

  1. Spodobałaś mu się – tak, najczęściej oznacza to, że po prostu wpadłaś mu w oko, może od dawna już mu się podobałaś i dopiero teraz postanowił dać Ci to, do zrozumienia. Co teraz zrobić? Odpowiedź jest prosta! Zagadaj do niego, napisz na Fb i zacznijcie konwersację. A może on już sam to zrobił – tym lepiej, to facet powinien zacząć działać w tym temacie! A jeśli jest nieśmiały, nie ma odwagi na to, aby sam zaczął rozmowę, to Ty zacznij! Chyba że Ci się nie podoba, wtedy po prostu go zignoruj.
  2. Po prostu Cię zaczepia. Może Cię nie lubi? A może jest osobą, która lubi zwracać na siebie uwagę. Jeśli go znasz to pewnie sama znasz odpowiedź, a jeśli nie, to zapytaj się, o co mu chodzi.

Kolega dotyka mnie niby przypadkiem –  czy oznacza to, że mu się spodobałam ?

Tak jak powyżej, może to oznaczać, że mu się podobasz i chcę na siebie zwrócić uwagę, aby na przykład Ci to pokazać. 

Co z tym zrobisz, to już tylko Twoja decyzja, możesz mu odpowiedzieć z wzajemnością, albo go ignorować i nie zwracać na to uwagi. To co z tym zrobisz, to już tylko decyzja. Na naszej stronie, znajdziesz także różne porady, które pomogą Ci w podrywaniu facetów, nie czekaj więc i sprawdź.

Ona dotyka mnie niby przypadkiem – co mam przez to rozumieć ?

Tutaj, jest ta sama sytuacja co z dotykaniem dziewczyny przez chłopaka, zazwyczaj oznacza to, że jej się spodobałeś i chcę Ci dać o tym znać przez dotykanie Cię niby że to przez przypadek.

Tak już mamy, zamiast od razu dać znać że chłopak czy dziewczyna nam się podoba, to zaczynamy próbować pokazać ma na różne tajemnicze sposoby. Może dlatego, że się wstydzimy, a może po prostu tak wolimy, bawić się aby ktoś próbował zgadnąć o co nam chodzi.

Chłopak dotyka mnie w intymne miejsca, w nocy podczas snu – czy mogę coś z tym zrobić, czy to nic takiego ?

Jeśli z nim śpisz to oznacza to, że jesteście parą – żyjecie ze sobą już od dłuższego czasu – więc nie wiem co w tym dziwnego. 

Dotyka Cię podczas snu, więc może robić przez przypadek, tym bardziej jeśli jesteście ze sobą od dawna i śpicie już sporo czasu razem. 

Robi to pewnie przez to, że go podniecasz, więc to na pewno nic złego.

A co jeśli nie jest to dla Ciebie nic przyjemnego i nie życzysz sobie, aby tak dłużej robił? 

Po prostu mu o tym powiedz. Powiedz, że nie jest to dla Ciebie komfortowe i nie chcesz aby tak dłużej robił, na pewno to zrozumie, ale pewnie pomyśli, że jesteś dziwna i nie podoba Ci się.

Zrób więc z tym jak uważasz, ale jeśli go kochasz to powinnaś z tym żyć i nie powinno to być dla Ciebie dziwne. W końcu, gdybyś się mu nie podobała to by Cię nie dotykał!

Czy dotykanie przez spodnie oznacza zboczenie ?

Hmm, to zależy…

Jeśli dotyka Cię ktoś znajomy to tak, zapewne ma w sobie coś zboczonego. Nie jest w końcu normalne to że ktoś z kim nie jesteś w związku dotyka Cię przez spodnie. Jeśli Ci to przeszkadza, to powiedz mu to, nie powinno tak być!

A co jeśli dotyka Cię Twój chłopak?

Tutaj nie widzę niczego złego. Dlatego, że jest to Twój partner i jesteście ze sobą w związku, nie widać w tym niczego złego i nie wiem komu może to przeszkadzać.

Czy musi on być od razu zboczony bo to robi? Pewnie tak, ale jeśli mu się podobasz to jest to naturalne i nie powinno to sprawiać żadnych kłopotów. 

Już znasz odpowiedzi na pytania, odnośnie dotykania!

Każdy jest inny i różne dotykanie może oznaczać co innego. Ale wiesz już to co najważniejsze. Teraz nie powinno Cię nic zaskoczyć. Masz inne zdanie na temat któregoś z punktów? Napisz w komentarzach i daj znać innym. A jeśli chcesz poczytać więcej na temat związków i tematów z tym związanych, to sprawdź na przykład, o tym jak podobać się mężczyzną.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+