co wolno w małżeńskiej sypialni

Co wolno w małżeńskiej sypialni – 5 najważniejszych zasad w sypialni – dla osób religinych!

W ostatnim poście, poruszyliśmy bardzo ciężki temat: czego nie wolno w małżeńskiej sypialni – co jest grzechem. Teraz natomiast, postaramy się odpowiedzieć na coś przyjemniejszego – co wolno w małżeńskiej sypialni! Ciekaw? Zobacz, co tutaj dla ciebie naskrobaliśmy!

Co wolno w małżeńskiej sypialni ?

Oto pięć rzeczy, które możesz robić w swojej małżeńskiej sypialni. Oznacza to, że nie musisz się martwić o to, że grzeszysz. Nie bój się przetestować tych sposobów ze swoim partnerem – w końcu nie zgrzeszysz, wierny człowieku!

Stosunek bez zabezpieczenia

Nie jest to grzechem, i jest to coś, co możesz śmiało robić. Staracie się o dziecko, i to jest ważne, na tym polega nasze życie, musimy mieć potomków, zapładniać się, aby ten świat mógł dalej istnieć. Grzechem, jest seks z zabezpieczeniem, ponieważ nie chcesz aby z waszego stosunku, waszej miłości, było dziecko. W takim razie zależy wam tylko na przyjemności z seksu a to złe. Seks bez z zabezpieczenia tak! Bez, nie!

Sprawianie przyjemności swojemu partnerowi, za pomocą pieszczot

Dotykanie się, nie jest grzechem – więc możesz robić to ze swoim partnerem śmiało i nie bać się o to, że grzeszysz! Natomiast, robienie loda lub minety jest tutaj grzechem – wystrzegaj się tych dwóch przyjemności!

Seksowne ubieranie się

Seksowna bielizna nie jest żadnym grzechem! Możesz śmiało ją nosić, jest ona po to, abyście mogli się sobie jeszcze bardziej podobać.

Myślenie o swojej drugiej połówce – w nieco bardziej erotycznych wizjach

To tylko myśli, nie jesteś w stanie ich kontrolować. Nie martw się więc o to, o czym aktualnie myśli twój umysł.

Prawienie komplementów

To nie jest grzechem, jest to coś co powinno się robić jak najczęściej. Praw komplementy swojemu partnerowi aby pokazać, że zależy ci na nim i znaczy coś dla ciebie. Oczywiście są inne sposoby na to, aby pokazać to, ale to jest coś, co możesz zrobić w każdej chwili.

To wszystko! Zgadzasz się? Jeśli nie, oraz masz inne zdanie na ten temat, to gorąco zachęcam, dodaj komentarz i wyraź swoją opinię na ten temat!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+