co pociąga kobietę

Co pociąga kobietę w facecie? Poznaj najważniejsze zalety mężczyzn

Co pociąga kobietę w facecie? Schludny wygląd, łady zapach, przedsiębiorczość, mnóstwo pieniędzy… Ale czy na pewno? Może najważniejsze jest to aby zapewniał bezpieczeństwo, był odpowiedzialny? Każdy jest inny, każdy ma inny gust, ale w dzisiejszym tekście poznasz powody, dla których kobieta zakochuje się w mężczyźnie.

Zalecamy także sprawdzić tekst jak podniecić kobietę.

Co pociąga kobietę w facecie – poznaj 6 powodów!

1. Inteligencja

Może z pozoru błachostka, ale kobiety cenią sobie u mężczyzn inteligencję. Wiele kobiet pragnie partnera, który będzie mądry, ponieważ inteligencja czasem potrafi przewyższyć seksowny wygląd. Warto więc Panowie poświecić trochę czasu na naukę!

2. Schludny wygląd

Wiadomo, że mężczyźni nie powinni przywiązywać tyle uwagi do wyglądu, co kobiety, ale warto zadbać o schludny wygląd. Wygląd który udowodni że potrafimy o siebie zadbać. Która kobieta chciałaby mężczyznę który się nie myję, ciągle śmierdzi potem? Dbajcie więc o siebie mężczyźni, niewiele potrzeba aby wyglądać schludnie.

3. Przyjemny zapach

Zapach… zapach, potrafi zdziałać cuda! Kto nie lubi odświeżającego oddechu z ust podczas pocałunku? Do tego przyjemny i nie za mocny zapach perfum, potrafi sprawić że mężczyzna spodoba się kobiecie.

4. Zaradność

Co pociąga kobietę w facecie? Zdecydowanie – zaradność! Kobiety uwielbiają mężczyzn którzy, potrafią rozwiązywać problemy, nie poddają się gdy coś wymaga naprawy, zawsze znajdzie czas dla drugiej osoby. Szczególnie jeśli mężczyzna potrafi zająć się dzieckiem, przypilnuje go, daje to do zrozumienia kobiecie że jest on prawdziwym mężczyzną.

5. Mężczyźni z pasją

Kobiety lubią jeśli mężczyzna ma jakieś hobby: lubi podróżować, uprawiać sport, zna się na mechanice. Wielką zaletą jest to, że mężczyzna jest aktywny, nie siedzi ciągle przed telewizorem, kobiety nie lubią nudziarzy. Warto zachęcić kobietę do spróbowania Twojego hobby.

6. Pieniądze

Nie chodzi tutaj o to aby mężczyzna był milionerem. Chodzi to aby potrafił zarządzać budżetem, żeby nie popadał w długi, wiedział co zrobić aby kobieta nie musiała się martwić o finanse. Powinien myśleć o przyszłości, o tym że kiedyś będzie miał rodzinę i będzie musiał ją wyżywić.

Teraz wiesz co pociąga kobietę w facecie! Wciel tę rady w życie i zobaczysz że kobiety będą za Tobą przepadały. Jeśli tekst był dla Ciebie pomocny, zachęcamy do udostępnienia go. Sprawdź także wpis o tym – jak poderwać kobietę.

🔔 Szukasz spotkań bez zobowiązań?👉 Sprawdź ten portal!
+